User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
13.02.2015, 14:37 1 (permalink)
RecLast
RecLast Üye
  • NeredenZonguldak Şubesi
  • Üyelik Tarihi8.04.2011
  • Yaş27
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar63
Yeni Temam Nasıl Olmuş? #permalink (permalink)
Merhabalar.
An itibari ile sonunda temamı bitirmeyi başardım. Uzun süredir üzerinde çalışıyordum ve sonunda temam bitti. Siteyi kontrol edebilirmisiniz acaba. Sizce nasıl olmuş? Herhangi bi sıkıntı,çakışma,link, özelliklede açık varmı bakabilirmisiniz? Benim baktığım kadarı ile şöyle bi sıkıntı var şuan. Site hızı gayet iyi gözüküyor açılışta fakat google da ölçtüğüm zaman puanı az. Sizce şu hali iyimi yoksa yapmam gereken işlemler varmıdır? Kontrol edip yorumlarsanız sevinirim.
http://byreclast.net/
İyi Günler
RecLast
Hızlı PM Gönder
Gönder
15.02.2015, 18:38 2 (permalink)
kaderimse_24
kaderimse_24 Üyeliği durduruldu
  • Üyelik Tarihi27.07.2012
  • Yaş36
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar99

Merhabalar.
An itibari ile sonunda temamı bitirmeyi başardım. Uzun süredir üzerinde çalışıyordum ve sonunda temam bitti. Siteyi kontrol edebilirmisiniz acaba. Sizce nasıl olmuş? Herhangi bi sıkıntı,çakışma,link, özelliklede açık varmı bakabilirmisiniz? Benim baktığım kadarı ile şöyle bi sıkıntı var şuan. Site hızı gayet iyi gözüküyor açılışta fakat google da ölçtüğüm zaman puanı az. Sizce şu hali iyimi yoksa yapmam gereken işlemler varmıdır? Kontrol edip yorumlarsanız sevinirim.
http://byreclast.net/
İyi Günler
RecLast

Yeni başlayan birine göre idare eder ama slidere başlıkları ekle
Hızlı PM Gönder
Gönder
15.02.2015, 19:24 3 (permalink)
RecLast
RecLast Üye
  • NeredenZonguldak Şubesi
  • Üyelik Tarihi8.04.2011
  • Yaş27
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar63
Yorumunuz için teşekkürler. Eski tema öyleydi zaten fakat benim pek hoşuma gitmiyor öyle. Ama konunun belirlenmesi için önemli gözüküyor listeme ekliyim bunu ^^
Hızlı PM Gönder
Gönder
16.02.2015, 03:18 4 (permalink)
kaderimse_24
kaderimse_24 Üyeliği durduruldu
  • Üyelik Tarihi27.07.2012
  • Yaş36
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar99

Yorumunuz için teşekkürler. Eski tema öyleydi zaten fakat benim pek hoşuma gitmiyor öyle. Ama konunun belirlenmesi için önemli gözüküyor listeme ekliyim bunu ^^

Senin değil siteye girenlerin ne düşündüğü önemli bence. Boş boş resimlerin dönmesinin bir manası yok bence. Genede sen bilirsin.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler