User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 4 Sayfadan 2. Sayfa
13.03.2008, 16:01 11 (permalink)
gokhans19
gokhans19 Üye
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi26.09.2007
  • Yaş30
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar2,281

iyi de önceden de cerez bırakılmıyor muydu?cerez bırakmasa bu gecersiz tıklamalardan ban olayı gibi diger olayları nasıl farkedecekti google.yeni mi aklına geldi googlenin bu kuralı sözleşmeye koyması.eger zorunlu bir şey olsaydı adsense panelinden bir duyuru yaparlardı diye düşünüyorum.

Adsense paneline girerken sözleşmeyi kabul ettiriyor ve sözleşmede o madde var.Adamlar tüm kuralları panelin neresine sığdırsınlar.Sözleşmeyi kabul ediyosan koymak zorundasın etmiyosan adsense hesabın kapatılıyor..Heralde sözleşmeyi kabul etmek kelimesinden hiçbişey anlamıyosunuz..
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.03.2008, 16:50 12 (permalink)
beceriksiz_acemi
  • Üyelik Tarihi27.12.2005
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar2,454
gökhan polemik yaşamamak için çaba sarfediyorum ama sen ısrarla beni polemiğe çekiyorsun. Kurallar çerçevesinde koymanız öneriliyor ancak koymadın diyede atılmıyorsun.Bunu sana nasıl izah edebilirim ki ? verdiğin linke bakarsan adsense pro nun yazısını görebilirsin.Zorunlu olmadığını anlayabilirsin.
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.03.2008, 16:57 13 (permalink)
NeFuSa
NeFuSa Üye
  • Üyelik Tarihi27.12.2006
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar713
Ben bu sözleşmeyi yaklaşık 1 ay önce falan onaylamıştım.
Sitemde de hiçbir şekilde düzenleme yapmadım.
Bu onaylamadan sonra ödeme de aldım, bana hiçbir şekilde bir uyarı veya yaptırım olmadı.
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.03.2008, 17:08 14 (permalink)
PieRLuGi
PieRLuGi Üye
  • Üyelik Tarihi18.07.2005
  • Yaş36
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar485

Bu onaylamadan sonra ödeme de aldım, bana hiçbir şekilde bir uyarı veya yaptırım olmadı.

aynen 1 ayı geçmiştir benimde.
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.03.2008, 17:29 15 (permalink)
gokhans19
gokhans19 Üye
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Yaş30
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar2,281

gökhan polemik yaşamamak için çaba sarfediyorum ama sen ısrarla beni polemiğe çekiyorsun. Kurallar çerçevesinde koymanız öneriliyor ancak koymadın diyede atılmıyorsun.Bunu sana nasıl izah edebilirim ki ? verdiğin linke bakarsan adsense pro nun yazısını görebilirsin.Zorunlu olmadığını anlayabilirsin.

<belirtmelisin> kelimesini sen öyle anlıyosna öyle yap ne diyim sonra senin başın ağrıyacak sonuçta..

İllaki banlayacak veya illaki anında banlayacak diye bi kaidemi var?
2 senedir illegal sitede adsense yayınlayan adam her seferinde parasını alırken bu sefer alamayıp banlanıyor.Adsense anında farkedemeyebilir ama sonradan görür.Ayrıca yeni sçzleşmenin uygulanması konusunda adsense bu aralar tölerans gösteriyor..
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.03.2008, 18:01 16 (permalink)
Mehmet
Mehmet Üye
  • Üyelik Tarihi30.09.2006
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1,222
Tam deli saçması. Bunu daha çok yeni gadget reklamları için çıkarmışlar falan fiş mekan. Her sayfaya mı koyucaz diye soran birine Google anasayfada olması yeterli diye cevap vermiş. Gene de çok zorlama bir hadise. Bu sebep belirtilerek birileri banlanana kadar pek kimsenin de sallayacağını sanmam.
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.03.2008, 18:40 17 (permalink)
beceriksiz_acemi
  • Üyelik Tarihi27.12.2005
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar2,454

<belirtmelisin> kelimesini sen öyle anlıyosna öyle yap ne diyim sonra senin başın ağrıyacak sonuçta..

İllaki banlayacak veya illaki anında banlayacak diye bi kaidemi var?
2 senedir illegal sitede adsense yayınlayan adam her seferinde parasını alırken bu sefer alamayıp banlanıyor.Adsense anında farkedemeyebilir ama sonradan görür.Ayrıca yeni sçzleşmenin uygulanması konusunda adsense bu aralar tölerans gösteriyor..

Ben anladığımı değil, danışmanların söylediğini yazıyorum.Zorunluluk olmadığını kullanmak istersem hoş olacağını sölediler.Bende kullanamayacağımı, çünkü sitemin kendine ait bir TOS ' u olduğunu belirttim.Bunun sadece bilgilendirme olduğunu, isterseniz kullanabilirsiniz dediğini bildiğim için yazdım.Tatmin oldunmu ?
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.03.2008, 18:53 18 (permalink)
gokhans19
gokhans19 Üye
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Yaş30
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar2,281
Sen yine kelimenin anlamını anlamamışsın.Belirtmelisin diyor ister belirt ister belirtme demiyor.Ha senin sitende zaten gizlilik bölümü varsa ve sitedeki uygulamalar bilgisayarınıza çerez bırakabilir dediysen zaten tekrar yazmana gerek yok.
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.03.2008, 19:20 19 (permalink)
peep
peep Üye
  • NeredenTekirdağ Şubesi
  • Üyelik Tarihi19.05.2007
  • Yaş26
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3,350
gokhans19 bu konuda google a mail atıp sordunmu ?
beceriksiz_acemi sormuş cevap veriyor. boşuna yazıp yazıp duruyorsun
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.03.2008, 19:38 20 (permalink)
gokhans19
gokhans19 Üye
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Yaş30
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar2,281

gokhans19 bu konuda google a mail atıp sordunmu ?
beceriksiz_acemi sormuş cevap veriyor. boşuna yazıp yazıp duruyorsun

Ben adsense pro nun dediklerini söylüyorum.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 4 Sayfadan 2. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler