User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
28.01.2005, 19:33 1 (permalink)
SempatiX
SempatiX Guest
  • Mesajlarn/a
Bir Alan Adının Kullanımı İçin Görüşlerinizi Almak İstiyorum #permalink (permalink)
Sevgili Arkadaşlarım,
Olimpiyat.Net alan adını turkishdomains rumuzlu arkadaşımızdan bir süre önce hediye olarak almıştım. Bu alan adı için ne yapmam hakkında bana görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. Ben sorucevap yada host sitesi yapmayı düşünüyorum. Olimpiyat İnternet Hizmetleri diye kulağa hoş geldiğini düşündüğümden host işi yapmam aklıma geldi. Ayrıca domainin olimpiyat olması vede yarış olgusunu akıla getirmesinden dolayı bir sorucevap sitesi olabileceği düşüncesindeyimde (biliyormusun.net gibi). Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.
İyi çalışmalar.
28.01.2005, 19:40 2 (permalink)
ploop
ploop Üye
  • Üyelik Tarihi11.10.2004
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3,519
benim kulağıma fikirlerin açıkçası antipatik geldi. olimpiyatlar ile site yapsan daha güzel olur. olimpiyatlar derken sadece büyük olan değil büyün olimpiyatlar hakkında bilgi veren bir site.. üniversite olimpiyatı kış olimpiyatı vs.
Hızlı PM Gönder
Gönder
28.01.2005, 19:44 3 (permalink)
Permission
Permission Üye
  • Üyelik Tarihi11.12.2004
  • Yaş37
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3,326
evet olimpiyatalrla ilgili yaprsan daha iyi olur google de indexler ...
Hızlı PM Gönder
Gönder
28.01.2005, 19:56 4 (permalink)
Aforizmalar
  • Üyelik Tarihi29.04.2004
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar649

Sevgili Arkadaşlarım,
Olimpiyat.Net alan adını turkishdomains rumuzlu arkadaşımızdan bir süre önce hediye olarak almıştım. Bu alan adı için ne yapmam hakkında bana görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. Ben sorucevap yada host sitesi yapmayı düşünüyorum. Olimpiyat İnternet Hizmetleri diye kulağa hoş geldiğini düşündüğümden host işi yapmam aklıma geldi. Ayrıca domainin olimpiyat olması vede yarış olgusunu akıla getirmesinden dolayı bir sorucevap sitesi olabileceği düşüncesindeyimde (biliyormusun.net gibi). Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.
İyi çalışmalar.

hocam çok büyük işler söylüyorsun hosting , biliyormusun.net...
çok zaman almaz mı ?
umarım başarılı olursun.
Hızlı PM Gönder
Gönder
28.01.2005, 20:11 5 (permalink)
SempatiX
SempatiX Guest
  • Mesajlarn/a
Arkadaşım elimde biliyormusun.net gibi bir script var. Hosting işide zaten önceden yaptığım iş tekrar başlayabilirim. Elimde bir çok sitem vede bana destek çıkacak arkadaşlarım var bu yüzden kendime güvenim tam.
28.01.2005, 20:27 6 (permalink)
yoktur
yoktur Üye
  • Üyelik Tarihi28.10.2004
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1,197
varolan birşeyi degiştirip degiştirip milletin önüne koymak pek işe yaramıyor.
orjinal ve yaratıcı birşeyler gerek.olimpiyat sitesi yapmak güzel bir fikir.
belki hiti çok olmaz ama yinede namı yürür sanal dünyada.
Ama yok ben illa yarışma sitesi yapacam dersen kendine ait özel bir scriptin varmı yoksa piyasadaki script mi.
Biliyormusun.net varken insanlar senin sitene niye girsin.

örnegin itiraf.com un başarısından sonra bir ton itiraf sitesi açıldı, hangisi adam gibi iş yaptı. :o
Hızlı PM Gönder
Gönder
28.01.2005, 20:28 7 (permalink)
W3BMASTER
W3BMASTER Guest
  • Mesajlarn/a
koaka gibi bir oyun sitesi çok güzel olur.
28.01.2005, 20:31 8 (permalink)
SempatiX
SempatiX Guest
  • Mesajlarn/a
Evet oyun siteside güzel bir fikir ama bayağı yatırım ister o. Ayrıca yoktur arkadaşım piyasadaki script değil bahsettiğim Türkiye'nin en önde gelen php ve mirc kodlayıcılarından birisinin yazdığı vede su anda piyasada kismede bulunmayan bir sorucevap scriptiydi. Gerekli reklamla biliyormusun.net sollanabilir. Sonuçta bunda biliyorusun2.net (itiraf.com / bilmemeneitiraf.com) gibi bir özenti benzerliği yok.
28.01.2005, 20:34 9 (permalink)
yoktur
yoktur Üye
  • Üyelik Tarihi28.10.2004
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1,197
gamyun koaka itiraf.com biliyormusun.net bunlar hep orjinal fikirli siteler ve scriptleri kendilerine ait.başkalarının yazdıgı scriptlerle iş yapılmaz.güzel bir yerlere gelinmez demek istiyorum ben
Hızlı PM Gönder
Gönder
28.01.2005, 21:16 10 (permalink)
SempatiX
SempatiX Guest
  • Mesajlarn/a
Ama diyeceğim şuki gamegarden.net varken koaka.com çıktı ortaya... Ayrıca mynet.com ve yahoo.com da vardı. Bunlara ragmen koaka iş yaptı yani bu piyasada bazı siteleri tek bırakmamak gerek arada bir çekişme olacakki herbiri daha fazla kullanıcı çekmek için daha iyi hizmet vermek ve yenilikler yapma gereği duyacak böylece kalitede artmış olur. Haksız mıyım ?
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler