astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
3.06.2017, 19:02 1 (permalink)
ekyildiz
  • NeredenZonguldak Şubesi
  • Üyelik Tarihi30.12.2014
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar15
Köşe Yazarlığı Yapabileceğim Site Arıyorum #permalink (permalink)
Öncelikle konunun herhangi bir ticari amaç taşımadığını belirtmek isterim o yüzden burada açtım. Konu başlığında da belirttiğim gibi köşe yazarlığı yapmak istiyorum ve uygun bir haber sitesi arıyorum. Bunun karşılığında ne bir ücret ne de siteme backlink vb gibi bir beklentim var. Kimsenin aklında yanlış olmaması için bunu özellikle belirtmek istedim. Bu aralar gündeme ilişkin araştırmalar ve çalışmalar yapmaktayım, özellikle sendikal konular ve işçi hakları ile ilgili, gündemde hareketli ve işim gereği de yakından takip etmem gerek. Bende takip ettiğim ve edindiğim bilgi birikimi her ne kadar kişisel blogumda belirtmiş olsam da bu işi blog yazarlığından bir adım ileriye taşıyarak köşe yazarlığına adım atmak istiyorum. Tek ricam içerik girilmesine ilişkin sürekli bir baskı yapılmaması... Yani sizinle hafta da bir yazı olarak anlaşırız ancak sonrasında daha fazla yazmama yönelik bir baskı yapılmasını veya dile getirilmesini istemem. Eğer size uyuyorsa ve sitenizde (biraz muhalif görüşlere sahip) bir köşe yazarı arayışınız varsa pm atmanız durumunda görüşebiliriz.
Kişisel Blog: http://ekyildiz.blogspot.com.tr
Hızlı PM Gönder
Gönder
4.06.2017, 17:46 2 (permalink)
reyting Tv
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi1.02.2017
  • Yaş34
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar25
MERHABA
www.reytingtv.com da yapabilirsiniz

www.facebook.com/esnafahabercom buradan yazabilirsiniz bana
Hızlı PM Gönder
Gönder
4.06.2017, 22:03 3 (permalink)
ingilizcefilmizle
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi4.06.2017
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar16
merhaba arkadaşım http://girgitsin.com adresimizde güncel sosyal medya ve güncel teknoloji haberleri paylaşıyoruz bize katılmak istersen mail bırakıyorum yazabilisin.

aheste1453@gmail.com
Hızlı PM Gönder
Gönder
19.06.2017, 23:55 4 (permalink)
smuldur
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi2.09.2014
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar32
gundem34.com olarak sizi aramızda görmek isteriz
Gündem 34

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler