astropaykartsatis.net

yavuzselim

Ticaret Sayısı

iTrader Profile Recent Ratings
Ticaret Sayısı:
Olumlu Geribildirim:
0
0%
Pozitif Olarak Bildiren Üyeler:
Negatif Olarak Bildiren Üyeler:
0
0
Toplam Olumlu Geribildirim: 0
yavuzselim Nickli Üyenin Ticaretlerini Görüntüle
  Past
Month
Past
6 Months
Past
12 Months
 Pozitif 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Negatif 0 0 0

Hakkımda

• yavuzselim Hakkında
    Biyografi
    16 yaşından bu yana bilgisayar hastasıyım ilk başlarda oyunlarla falan ugraştım herkes gibi :) ama 1-2 yıl sonra oyunların aslında bana faydasının olmadığını tecrübe edindim ve kendimi bi anda yazılımın içinde buldum :)

Yani 17 yaşından bu yana yazılım öğrenme hastasıyım html css php pdo ajax jquery c# dillerine hakimim :) c# ta iddalı olmasamda geri kalanlarda yapamayacağım birşey yok şuanda şükürler olsun insanlara faydalı olabilmek için sıfırdan blog kodlayarak konularımı orada paylaşıyorum şuanda aynı zamanda 3 yıldır profesyonel olarak basketbol ile ilgileniyorum :) şuanda tek hobim bu ikisi :)
    Yer
    Bursa
    Hobilerim
    Web Yazılım,Php,Web Tasarım,Kodlama,Yazılım Geliştirme
    Mesleğiniz
    Yazılım Geliştiricisi | Datacenter Technical Support Service
    Şube
    Bursa
    İsim
    Yavuz Selim
    Soyisim
    ŞAHİN
    Anasayfa
    http://yavuz-selim.com
    Güvenlik Aşaması
    iyinet
  • Signatürü
    http://yavuz-selim.com | Kişisel Web Sitem

İstatistik

Mesaj adeti
Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: 26.03.2017 19:56
  • Tavsiye Puanı: 0

Etiketler

25.10.2016
10:34 - recepcaliskan mentioned yavuzselim in post Dmoz Kayıtlı Alexa Tr 2K Özgün Blog Siteme Yorum Yapın Backlink Alın
...naylarsan sevinirim yavuzselim

Thread Tags

No results to display...

Alıntılar

10.11.2016
05:48 - yavuzselim quoted aliosmansen in post Yavuz Selim | Kaliteli Dizin Sitesi
zekagelistirenoyunlar.com eklenm...
26.10.2016
10:05 - yavuzselim quoted recepcaliskan in post Dmoz Kayıtlı Alexa Tr 2K Özgün Blog Siteme Yorum Yapın Backlink Alın
www.blogunuz.net olarak yorum atıl...
21.10.2016
16:08 - jokers1903 quoted yavuzselim in post Yavuz Selim | Kaliteli Dizin Sitesi
onayladım ayrıca günün sitesi s...
09:25 - yavuzselim quoted jokers1903 in post Yavuz Selim | Kaliteli Dizin Sitesi
kartvizitmarketim.com onaylarsa...
20.10.2016
10:50 - yavuzselim quoted HbY in post Pdo & Ajax İle Kodlanmış Full Responsive Dizin Scripti
hocam görüntüleri çok ka...
7.10.2016
10:34 - yavuzselim quoted aliosmansen in post Dmoz Kayıtlı Alexa Tr 2K Özgün Blog Siteme Yorum Yapın Backlink Alın
Html Link Oluşturma yazınıza yor...
10:34 - yavuzselim quoted aliosmansen in post Silinmiş İletiler
10:33 - yavuzselim quoted wunwun in post Dmoz Kayıtlı Alexa Tr 2K Özgün Blog Siteme Yorum Yapın Backlink Alın
Html Link Oluşturma yazınız...
6.10.2016
11:24 - yavuzselim quoted mustafahazirci in post Dmoz Kayıtlı Alexa Tr 2K Özgün Blog Siteme Yorum Yapın Backlink Alın
Promosyon Kalem ismiyle yorum yapıl...
22.09.2016
07:14 - yavuzselim quoted UnPoo in post Dmoz Kayıtlı Alexa Tr 2K Özgün Blog Siteme Yorum Yapın Backlink Alın
"kurumsal site scripti" is...
06:43 - yavuzselim quoted UnPoo in post Dmoz Kayıtlı Alexa Tr 2K Özgün Blog Siteme Yorum Yapın Backlink Alın
"kurumsal site scripti" is...
21.09.2016
06:00 - yavuzselim quoted aliosmansen in post Dmoz Kayıtlı Alexa Tr 2K Özgün Blog Siteme Yorum Yapın Backlink Alın
ali osman şen olarak yorum yapıl...
10.08.2016
10:03 - Graybilisim quoted yavuzselim in post Yavuz Selim | Kaliteli Dizin Sitesi
uzun yazsanızda oto kendi kısal...
9.08.2016
17:33 - yavuzselim quoted Graybilisim in post Yavuz Selim | Kaliteli Dizin Sitesi
kısa yazmak mı gerekıyor yani ? ...
15:17 - yavuzselim quoted Graybilisim in post Yavuz Selim | Kaliteli Dizin Sitesi
300 karater sınırı var fakat sür...
13:17 - Graybilisim quoted yavuzselim in post Yavuz Selim | Kaliteli Dizin Sitesi
#Günceldir. 300 karater sını...
1.08.2016
08:31 - yavuzselim quoted makaleyazilarim in post Dmoz Kayıtlı Alexa Tr 2K Özgün Blog Siteme Yorum Yapın Backlink Alın
ankara halı yıkama ismiyle yorum bır...
27.07.2016
03:17 - yavuzselim quoted RevoLutioN in post Dmoz Kayıtlı Alexa Tr 2K Özgün Blog Siteme Yorum Yapın Backlink Alın
Merhaba, seslichat başlıklı y...
Forum Saati: 14:59. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.