astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
19.05.2017, 16:29 1 (permalink)
seenturk
  • NeredenMersin Şubesi
  • Üyelik Tarihi10.01.2016
  • Yaş37
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar9
freewalle den şikayetçiyim #permalink (permalink)
*** Arkadaşlar freewalle beni hem 650 tl.dolandırdı hemde teamviewer bilgisayarlara uzaktan erişim programını ve google arama çubuğunun yanına eklediği alexa sıra gösterici ve web sitesi reklamlarını göstermeme eklentilerini kullanarak bilgisayarımdan bilgilerimi çaldı. başkasının canı yanmasın. freewalle dolandırıcıdır. bu eleman kul hakkı yemiştir. Yüce Allah kul hakkı yiyenlere cennet kapıları kapalıdır buyurmuştur. ***
Hızlı PM Gönder
Gönder
21.05.2017, 01:24 2 (permalink)
freewalle
  • NeredenEskişehir Şubesi
  • Üyelik Tarihi9.05.2008
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar211
teamweaver programıyla sizin bilgisayarınıza 1 kere vbulletin işlemlerini öğretebilmek için girdim gözünüzün önünde gösterilecekleri gösterdim kapattım programı çıktım eğer dünyada teamweaver programıyla ki sizin onay vermeniz gerkiyor bağlantıya dosya çekiliyorsa bilgi çekiliyorsa bana istediğiniz davayı açın ama şuan bu yatığınız iftira yazışmalarımızı herkesle paylaşacağım.

ayrıca bana telefonu kapatıyorsun demişsiniz telefonum 1 kere bile kapanmadı arama dökümanlarını bana ve forumlara bilhassa mahkemeye delil olarak sunmanızı istiyorum herkes yaptığının bedelini öder ve ödeyecektirde.
Hızlı PM Gönder
Gönder
21.05.2017, 05:44 3 (permalink)
freewalle
  • NeredenEskişehir Şubesi
  • Üyelik Tarihi9.05.2008
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar211
alexa rank toolbarı burada kullanmayan yoktur eklentiyi biraz araştırın isterseniz töbe yarabbim ya nelerle uğraşıyoruz
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler