astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
8.03.2017, 17:24 1 (permalink)
freewalle
  • NeredenEskişehir Şubesi
  • Üyelik Tarihi9.05.2008
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar231
vBulletin Kurulum ★ SEO ★ Hosting ★ Optimizasyon ★ Logo ★ Uygun Fiyat #permalink (permalink)

İletişim İçin Lütfen P.M. Atınız...

vBulletin Basit Paket

vBulletin Kurulumu Lisanssız Kurulum Ücretsiz ( Lisanslı Kurulum 3 Serisi 50 TL 4 Serisi 75 TL )
Eklenti Kurulumu 5 Adet
Forum Ayarları
1 Adet Premium Tema
Eklenti Ayarları

~ 75 TL ~

vBulletin Ekonomik Paket

vBulletin Kurulumu. ( Lisanslı Kurulum 3 Serisi 50 TL 4 Serisi 75 TL )
Eklenti Kurulumu.
Forum Ayarları
2 Premium Tema
Forum Güvenliğinin Sağlanması.
vBulletin SEO Forum URL Optimizasyonu.
Eklentilerin Türkçeleştirilmesi

~ 150 TL ~

vBulletin Altın Paket

vBulletin Kurulumu (Lisanslı Kurulum Ücretsiz 3,4 Hangi Sürüm Tercihiniz İse)
Eklentilerin ayarlanması.
Forum Optimizasyonu.
Forum ayarlarının yapılması.
vBulletin SEO kurulumu.
vBulletin SEO Forum URL Optimizasyonu.
vBulletin SEO Optimizasyonu.
vBulletin Seo Arama Motor Optimizasyonu.
5 Premium Tema
Forum Güvenliğinin Sağlanması.
vBulletin Sitemap Kurulumu
vBulletin Sitemap Yapılandırma Ayarları.
vBulletin Seçenekleri Performans Ayarları.
Eklentilerin Türkçeleştirilmesi

~ 250 TL ~

Ziraat Bankası, Garanti Bankası,Vakıf Bankası, İş Bankası Ve Paypal-Skrill Olarak Gerçekleşmektedir.

İletişim İçin Lütfen P.M. Atınız...
Hızlı PM Gönder
Gönder
28.04.2017, 18:56 2 (permalink)
Qarizmatik
  • NeredenKocaeli Şubesi
  • Üyelik Tarihi21.03.2013
  • Yaş31
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar7
hocam pm gönderdim dönüş bekliyorum
Hızlı PM Gönder
Gönder
29.04.2017, 03:53 3 (permalink)
freewalle
  • Üyelik Tarihi9.05.2008
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar231

hocam pm gönderdim dönüş bekliyorum

geri dönüş yapılmıştır.
Hızlı PM Gönder
Gönder
5.05.2017, 07:11 4 (permalink)
freewalle
  • Üyelik Tarihi9.05.2008
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar231
güncel...
Hızlı PM Gönder
Gönder
7.05.2017, 22:37 5 (permalink)
seenturk
  • NeredenMersin Şubesi
  • Üyelik Tarihi10.01.2016
  • Yaş37
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar17
Arkadaşlar dikkat !!! freewalle dolandırıcıdır. Bir forum sitesi kurdurmak istedim. Bonusum.com da kurulu kendi vbulletin hesabımı satayım size dedi.400 TL.ye anlaştık.ayrıca altın paket işlerini yaptırmak içinde 250 TL.verdim.toplamda 650 TL.Ödeme yaptım. Forumu kurdu.kurduktan sonra bu alanda iş alındı, forum kuruldu şeklinde yorum yazmamı istedi.bende o anda problem yok diye yorum yazdım. Hatta benim o yorumumu alıntı yapmış. Ancak 2 gün önce ne forum sitemin admin paneline, nede vbulletin hesabıma giriş yapabildim.anlıcanız dolandırıldım. freewalle ile iletişim kurduğumuz Bonusum.com gmail hesabından kendisine 22 Mayıs 2017 pazartesi gününe kadar paramı geri yatırmasını aksi taktirde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacağımı belirttim. Cevap yazmıyor. "Bilişim suçu" ve "nitelikli dolandırıcılık" suçlarını işlemiştir. Sonuna kadar takipçisi olacağım ve bu elemanın 3 kuruş para için hapis yatması için elimden gelen herşeyi yapacağım.
Hızlı PM Gönder
Gönder
8.05.2017, 12:05 6 (permalink)
freewalle
  • Üyelik Tarihi9.05.2008
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar231

İş alınmıştır. Forum kurulmuştur. Güvenilirdir. vbulletin forum kurulumunda taahhüt ettiği her işi fazlasıyla yapmıştır. Her konuda sorulan sorulara anında cevap vermiş ve çok yardımcı olmuştur. freewalle arkadaşımıza verdiği emeklerden dolayı çok teşekkür ederiz. seenturk...

rica ederim hocam elimden geleninin en iyisini yapmaya çalışıyorum ince ayarlarınız kaldı onları tamamlıyorum çalışmaya devam.
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.05.2017, 23:23 7 (permalink)
freewalle
  • Üyelik Tarihi9.05.2008
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar231
konu günceldir.
Hızlı PM Gönder
Gönder
19.05.2017, 23:41 8 (permalink)
seenturk
  • NeredenMersin Şubesi
  • Yaş37
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar17
*** Arkadaşlar freewalle dolandırıcıdır. Yukarıdaki yazımı okuyun.Başka insanlarında canını yakmasın diye yazıyorum. 650 TL.mi 22 Mayıs pazartesi saat 11 e kadar geri yatırmazsa hakkında "bilişim suçları" ve "nitelikli dolandırıcılıktan" Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunucam. Biliyorsunuz bu suçların cezası çok ağırdır. ***

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 23:26 --

rica ederim hocam elimden geleninin en iyisini yapmaya çalışıyorum ince ayarlarınız kaldı onları tamamlıyorum çalışmaya devam.

Alıntı yaptığı yorumumu dolandırıcılık yapmadan önce bu alandan daha çok iş alabilmesi için iş alınmıştır, forum kurulmuştur şeklinde yorum yapmam konusunda kendisi söylemiştir. Şuan vbulletin forum admin panelime, hemde bana kendi hesabım diyerek sattığı vbulletin hesabıma giriş yapamıyorum. Dolandırıcıdır sakın iş yaptırmayın. Başka yerlerde başka nicklerlede yazıyor olabilir çok dikkat edin. İyinet forum şikayetim var kısmına bakın ordada freewalle yi bir arkadaş dolandırıcıdır diye şikayet etmiş. Daha önce dolandırıcılığa teşebbüs etmeden önce burada onun telkiniyle onu övücü yorum yazmıştım. Başkalarınıda dolandırmasın diye bu açıklamayı yazıyorum. *** freewalle dolandırıcıdır. Sakın iş yaptırmayın. ***
Hızlı PM Gönder
Gönder
20.05.2017, 11:32 9 (permalink)
seenturk
  • NeredenMersin Şubesi
  • Yaş37
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar17
freewalle teamviewr programını kullanarak uzaktan erişimle bilgisayarlardan bilgi çalıyor. #permalink (permalink)
***ÇOK ÖNEMLİ***
arkadaşlar freewalle tarafından daha önceki yazılarımı görmüşsünüzdür 650 tl.dolandırıldım. Bununlada yetinmeyip benim bu konular hakkındaki bilgisizliğimden yararlanarak kendisine ftp'den dosya yüklemenin nasıl olduğunu sorduğumda söylemekle anlıyamıyacağımı bilgisayarıma teamviewer programını yüklememi söyledi.(Bu program karşı tarafa bilgisayarı açma programıymış) ondan sonra google arama çubuğumun yanına uzaktan erişimle alexa sıra gösterme ve web sitesi reklamlarını göstermeme eklentilerini yükledi. ondan satın aldığım vbulletin hesabıma ve bana kurduğu forumumun admin panelime girememeye başlayınca freewalle tarafından dolandırıldığımı anladım. Ben Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunucam şeklinde yazılar yazınca teamviewer programı kapalı olmasına rağmen google arama çubuğumun yanına uzaktan erişimle alexa sıra gösterme ve web sitesi reklamlarını göstermeme eklentilerini uzaktan erişimle kaldırmış. Yani bilgisayarıma uzaktan erişimi hala devam ediyormuş. Bilgisayarımdan bilgilerimden ne kadarını çaldığı hakkında bir fikrim yok. 22 Mayıs Pazartesi saat 11:00' e kadar süre verdim. Kendisine ödediğim 650 tl.yi iade etmezse "Bilşim Suçu ve Nitelikli Dolandırıcılıktan" Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunucam. Kendisine mesleğimi söyledim. Ne kadar kanıtları silerse silsin bilişimci polis arkadaşlar mutlaka ortaya çıkarıyor. Para miktarı büyük hayatta peşini bırakmam.
Hızlı PM Gönder
Gönder
20.05.2017, 11:33 10 (permalink)
seenturk
  • NeredenMersin Şubesi
  • Yaş37
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar17

*** Arkadaşlar freewalle dolandırıcıdır. Yukarıdaki yazımı okuyun.Başka insanlarında canını yakmasın diye yazıyorum. 650 TL.mi 22 Mayıs pazartesi saat 11 e kadar geri yatırmazsa hakkında "bilişim suçları" ve "nitelikli dolandırıcılıktan" Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunucam. Biliyorsunuz bu suçların cezası çok ağırdır. ***

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 23:26 --

Alıntı yaptığı yorumumu dolandırıcılık yapmadan önce bu alandan daha çok iş alabilmesi için iş alınmıştır, forum kurulmuştur şeklinde yorum yapmam konusunda kendisi söylemiştir. Şuan vbulletin forum admin panelime, hemde bana kendi hesabım diyerek sattığı vbulletin hesabıma giriş yapamıyorum. Dolandırıcıdır sakın iş yaptırmayın. Başka yerlerde başka nicklerlede yazıyor olabilir çok dikkat edin. İyinet forum şikayetim var kısmına bakın ordada freewalle yi bir arkadaş dolandırıcıdır diye şikayet etmiş. Daha önce dolandırıcılığa teşebbüs etmeden önce burada onun telkiniyle onu övücü yorum yazmıştım. Başkalarınıda dolandırmasın diye bu açıklamayı yazıyorum. *** freewalle dolandırıcıdır. Sakın iş yaptırmayın. ***

***ÇOK ÖNEMLİ***
arkadaşlar freewalle tarafından daha önceki yazılarımı görmüşsünüzdür 650 tl.dolandırıldım. Bununlada yetinmeyip benim bu konular hakkındaki bilgisizliğimden yararlanarak kendisine ftp'den dosya yüklemenin nasıl olduğunu sorduğumda söylemekle anlıyamıyacağımı bilgisayarıma teamviewer programını yüklememi söyledi.(Bu program karşı tarafa bilgisayarı açma programıymış) ondan sonra google arama çubuğumun yanına uzaktan erişimle alexa sıra gösterme ve web sitesi reklamlarını göstermeme eklentilerini yükledi. ondan satın aldığım vbulletin hesabıma ve bana kurduğu forumumun admin panelime girememeye başlayınca freewalle tarafından dolandırıldığımı anladım. Ben Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunucam şeklinde yazılar yazdığımda teamviewer programı bilgisayarımda kapalı olmasına rağmen google arama çubuğumun yanına uzaktan erişimle eklediği alexa sıra gösterme ve web sitesi reklamlarını göstermeme eklentilerini uzaktan erişimle kaldırmış. Yani bilgisayarıma uzaktan erişimi hala devam ediyormuş. Bilgisayarımdan bilgilerimden ne kadarını çaldığı hakkında bir fikrim yok. 22 Mayıs Pazartesi saat 11:00' e kadar süre verdim. Kendisine ödediğim 650 tl.yi iade etmezse "Bilşim Suçu ve Nitelikli Dolandırıcılıktan" Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunucam. Kendisine mesleğimi söyledim. Ne kadar kanıtları silerse silsin bilişimci polis arkadaşlar mutlaka ortaya çıkarıyor. Para miktarı büyük hayatta peşini bırakmam.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler