astropaykartsatis.net
User Tag List

Konu Kilitli
Toplam 7 Sayfadan 3. Sayfa
21.12.2007, 01:33 21 (permalink)
Mehmet Tahta
  • Neredenİzmir Şubesi
  • Üyelik Tarihi23.10.2007
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar238
Aynı zamanda her oturumu açtığında eski sayfaları da geri çağırabiliyosun. Ana sayfa yerine en son açtığın oturum ekranı geri getirilebiliyor. Bu yönü harika ve en çok işime yarayan yönü sanırım.
Hızlı PM Gönder
Gönder
21.12.2007, 13:42 22 (permalink)
ExTrAorDiNaRY
  • Üyelik Tarihi11.10.2007
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar50
Şu operayi kötüleyenlerin operayi kullanmadiğini zannediyorum.

Her şartta opera ie yi 4 e katlar gerek sistem tüketimi gerekse güvenlik.
Hızlı PM Gönder
Gönder
21.12.2007, 14:18 23 (permalink)
gokhans19
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi26.09.2007
  • Yaş29
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3,638

Şu operayi kötüleyenlerin operayi kullanmadiğini zannediyorum.

Her şartta opera ie yi 4 e katlar gerek sistem tüketimi gerekse güvenlik.

opera iğrenç ben her sürümünü kullandım kullanışsız ve yavaş açıyo sayfaları hemde bouk açıyo..çokta ram yiyo
Hızlı PM Gönder
Gönder
21.12.2007, 16:11 24 (permalink)
Unyesil
  • NeredenOrdu Şubesi
  • Üyelik Tarihi19.11.2007
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar683
Arkadaşlar sırf bu eklentiler yüzünden mi kullanıyorsunuz bilmiyorum ama size Avant'ı tavsiye ederim. Opera'yı kullandım fakat, güzel hoş ama onu ötesinde birşey yok. Sadelik yok. En iyi çözüm IE. Bizde destek verdik Firefox'a ama kime yaradı orası bilinmez bir gerçek.
Hızlı PM Gönder
Gönder
21.12.2007, 17:47 25 (permalink)
sonsuzhost
  • Üyelik Tarihi28.02.2006
  • Yaş43
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar754

Arkadaşlar sırf bu eklentiler yüzünden mi kullanıyorsunuz bilmiyorum ama size Avant'ı tavsiye ederim. Opera'yı kullandım fakat, güzel hoş ama onu ötesinde birşey yok. Sadelik yok. En iyi çözüm IE. Bizde destek verdik Firefox'a ama kime yaradı orası bilinmez bir gerçek.

Firefox a verilen desteklerin parası google ın kasasında

google dan da nefret ettiğimi herkes bilir google Firefox un arkasında gibi görünüyosa bunun sebebi google ın open source vs.. yi desteklemesi değildir sadece gözünü para bürümüş google ın daha çok para kazanma amacına bir adım daha yaklaşmasıdır.

Kaba olacak ama bi laf vardır bilen bilir kimse .... eşşeğin önüne ot atmaz (nokta noktayı bilen biliyor)

hele hele google gibi bir firma teknoloji gelişsin diye kalkıp Firefox u desteklemez direk ot eşşek meselesi yani google ın yaptığı.
Hızlı PM Gönder
Gönder
21.12.2007, 17:59 26 (permalink)
Unyesil
  • NeredenOrdu Şubesi
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar683
Evet gerçekten güzel benzetme yani .. haricinde. Google'dan bende nefret ediyorum. Çünkü hizmet vermekten çok bizim üstümüzden geçinme derdinde. Ama Firefox'ta bizim önümüze kendi kafasına göre W3 standardını koyamaz. Ne hukun nede bir yasama var bu konuda. Varsa bilgilendirsin.

Birde sadece Google parasal destek vermiyor. Firefox hesaplarına bağış yapabiliyorsun. Gerçi yapanda azdır sanırsam.

Birde Google download linki veriyor ya reklamlarda Firefox için bundan tam olarak ne kadar kar yapıyor. Herkes destek oluyor diyor duruyor.
Hızlı PM Gönder
Gönder
21.12.2007, 18:35 27 (permalink)
Eglence-Siteleri
  • Üyelik Tarihi1.02.2006
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar409

Favorilerini istersen IE alt yapılı Avant Browser ile de yapabilirsin. Siz sadece sanırım takıntınız Firefox ve Opera. Bunlar dışında pekte bilginiz yok sanırsam. Bence IE7'yi Vista veya en azından XP ile deneyin. Bence çok şık, daha az hatalı ve ...

TÜM STANDARTLARI BARINDIRAN. YANİ DİĞER STANDARTLARDAN BANA NE DEMEYEN BİR BROWSER. İŞTE FARK BU. FİREFOX SADECE KENDİ STANDARTLARINI YAPMAK İSTİYOR IE İSE MADURİYETİ İNDİRMEK İÇİN HEPSİNİ KAPSIYOR.

Bence Avant Browser'ı deneyin. Lütfen deneyin çünkü Türkçe, Şifre kaydedilebilir, istediğiniz bir bilgisayardanda dosyasız taşıyabilirsiniz. Artı çokta sisteme yüklenmiyor. Firefox'taki gibi değil. Portable gibi eski mantığa gerek yok.

Bence Mutlaka Deneyin. Ve söylediklerimi lütfen art niyet olarak algılamayın.

Firefox'tan önce bir kac yil Avant kullandim ona saygim var. Onun da portable versiyonu var ama firefox'a alistim ve kullaniyorum o nedenle olumlu yanlarini savunuyorum.
Hızlı PM Gönder
Gönder
21.12.2007, 23:03 28 (permalink)
Unyesil
  • NeredenOrdu Şubesi
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar683
Size bir alternatif sunacağım ama inanın ki bu forumda zaten kategoriye ilk konu açanda zaten benim. Lütfen girin:

http://forum.iyinet.com/maxthon/7889...acaksiniz.html
Hızlı PM Gönder
Gönder
22.12.2007, 02:50 29 (permalink)
Eglence-Siteleri
  • Üyelik Tarihi1.02.2006
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar409
Su an beni Firefox'tan vazgecirecek bir sebep göremiyorum.
Diyorum parmak bellege koyuyorum istedigim yerde kullaniyorum , profilim pc de neyse gittigim yerde de ayni. Gezdigim siteler, gecmisim ve favorilerimle yanimda geziyor. Ayni sey Thunderbird icin de gecerli.

Hem gittigim cafelerde acaba sifremi bunlar kaydediyor mu derdim yok hem yillardir kullandigim bir browser. Ille Firefox'tan vazgececeksem opera var, Kmeleon var.
Ha söylediginiz gibi linux kullanan bir firefox taraftari degilim. Su an Windows XP yi kullaniyorum.
Firefox'tan da son derece memnunum, ayrica ilerde pazar payinin daha büyük olacagina ve Microsoftun onun cizgisine dogru gidecegine inaniyorum, sekme konusu ve addonlarda oldugu gibi.
Hızlı PM Gönder
Gönder
26.12.2007, 20:39 30 (permalink)
Unyesil
  • NeredenOrdu Şubesi
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar683
Arkadaşım geçende de Avant kullan dedim, önerdim ama dedin ki o da portatif. Hayır birebir diğer bir bilgisayardan MSN hesabı gibi açılabilir ve geçmişine kavuşabilirsin. Şifreli siteleri, Sık kullandıklarını falan aynı anda parmak belleğe dahi gerek duyman sadece bir şifre ile online olarak alabilirsin.

Bence bir bu konularda bir numara AVANT diyorum. Umarın neyi anlatmaya çabaladığımı anlıyorsundur. Kullanmadan nasıl böyle yorum eklersin anlayamadım.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Konu Kilitli
Toplam 7 Sayfadan 3. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler