User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 8 Sayfadan 1. Sayfa
11.04.2005, 12:48 1 (permalink)
java
java Üye
  • Üyelik Tarihi4.10.2004
  • Yaş37
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar327
Fenerbahçe Şampi.... #permalink (permalink)
Vay anasını satayım vaaay ki vay...
Vay be..
Boşuna gitmiş desteklemişiz takımımızı hı..

Boşunamıydı bunlar hep.. Sen git derbileri kazan 2 anadolu takımına hediye kontör gibi punlar dağıt.. Bunlaramı üzüleyim, yoksa futboldan anlamayan aynı takımı tuttuğum 2 gün önce i love you hagi 2 gün sonra hırsız hagi diyen bağıran denyolaramı üzüleyim.

Sanırım (sanırımı fazla) fenerbahçe şampi... oldu..
Tebrikler..
Hızlı PM Gönder
Gönder
11.04.2005, 12:55 2 (permalink)
wasGer
wasGer Üye
  • Üyelik Tarihi14.02.2005
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar266
Şampi olduda ama bakalım ..yon da olacakmı? Avantajlı gözüküyor ama gelecek hafta BJK FByi yenerse GS 3 puan alırsa tekrar heyecanlanır.
Bunlar bir yanada dün TRT Stadyum proramında o yalakalı (eski) Hakem Serdar (soyadını hatırlamıyorum) 'Şampiyonlar ligine katılmak için GS Trabzon BJK, bunlardan kim daha avantajlı durumda?' sorusuna 'efem hepsi eşit avantajlara sahipler' cevabına kafa sallamak elde diil. BJK GS arasında 8-9 puan farkı var adam EŞİT ŞANSLARI var diyor, seviyesiz kalitesiz kişileri sokuyorlar TV önünde, halk napsın..
Hızlı PM Gönder
Gönder
11.04.2005, 12:58 3 (permalink)
java
java Üye
  • Üyelik Tarihi4.10.2004
  • Yaş37
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar327
offtopic -serdar çakman-
Hızlı PM Gönder
Gönder
11.04.2005, 12:59 4 (permalink)
java
java Üye
  • Üyelik Tarihi4.10.2004
  • Yaş37
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar327
Trabzon her zaman Galatasaray'a yatar. Şehir efsaneside çürütülmüş oldu.. Bakalım daha ne bulacak mantular.
Hızlı PM Gönder
Gönder
11.04.2005, 13:11 5 (permalink)
mavidusler
mavidusler Guest
  • Mesajlarn/a
Fenerin bu sene beleşten aldıkları puanları (Son dakikalar) düşündükçe şu "büyü" olayına ciddi ciddi inanasım geliyor...
Tanrı takım tutuyor olamaz herhalde...
11.04.2005, 13:12 6 (permalink)
h4x0r
h4x0r Üye
  • Üyelik Tarihi2.04.2005
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar226

Vay anasını satayım vaaay ki vay...
Vay be..
Boşuna gitmiş desteklemişiz takımımızı hı..

Boşunamıydı bunlar hep.. Sen git derbileri kazan 2 anadolu takımına hediye kontör gibi punlar dağıt.. Bunlaramı üzüleyim, yoksa futboldan anlamayan aynı takımı tuttuğum 2 gün önce i love you hagi 2 gün sonra hırsız hagi diyen bağıran denyolaramı üzüleyim.

Sanırım (sanırımı fazla) fenerbahçe şampi... oldu..
Tebrikler..

Bitti ve gitti... Benim için artık öyle bir takım değil hiçbir takım yok,
Gs dışında tutacağım takım yoktu, şimdi gs de yok..... Çoook yazık çook
Hızlı PM Gönder
Gönder
11.04.2005, 13:17 7 (permalink)
java
java Üye
  • Üyelik Tarihi4.10.2004
  • Yaş37
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar327
Aksine takımıma hiç bir zaman desteğimi kesmeyeceğim.. UEFA ve SuperCup'ı alıp beni güldüren arkadaşlarımla dalga geçtiren takıma ne diye desteğimi keseyimki.. O zaman ki Kral halen Kral.. O zamanki Hagi'nin misyonu değişti sadece çıkıpda kendisi atamazki kaleye golü
Hızlı PM Gönder
Gönder
11.04.2005, 13:21 8 (permalink)
h4x0r
h4x0r Üye
  • Üyelik Tarihi2.04.2005
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar226

Aksine takımıma hiç bir zaman desteğimi kesmeyeceğim.. UEFA ve SuperCup'ı alıp beni güldüren arkadaşlarımla dalga geçtiren takıma ne diye desteğimi keseyimki.. O zaman ki Kral halen Kral.. O zamanki Hagi'nin misyonu değişti sadece çıkıpda kendisi atamazki kaleye golü

Bak bu konuda haklısın, desteği kesmedik tamamda artık ilgilenmiyorum takımım var filan diye. Takımım şöyle böyle diyemiyorum bilmem kaç senedir böyle.... Canı sıkılıyor işte insanın... Devam....
Hızlı PM Gönder
Gönder
11.04.2005, 13:52 9 (permalink)
Angelo
Angelo Üye
  • Üyelik Tarihi13.12.2004
  • Yaş36
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar4,981
Son dakikada atilan gol beles gol mu oluyor? Besiktas'in bir zamanlar 90lar takimi oldugunu unutmayin, ki o senelerde ust uste sampiyonluklari onlar aliyordu. Her zaman hersey icin birilerinin bahanesi hazir. Stadiyla, alt yapisiyla, amator sporlardaki yukselen basarisiyla,finansal yapisiyla bir Dunya klubu olma standardini yakalamis bir takim olarak Fenerbahce yerel denklerinden cok onde. Isterse gidip Akcabat Sebatspor'a bile yenilebilir ama bu boyle. Galatasaray, Besiktas bu tip islerle ugrasmak yerine Fenerbahce'yi nasil kotuleriz hesaplarini yapmaya basladikca hem sportif hem maddi basaridan cok uzaklasti. Bunun suclusu da Fenerbahce degildir heralde.

Gecen sene rakip takima tekme tokat girip 6 kirmizi karti Fenerbahce gormedi, bu sene TS'ye karsi cok bayagi bir futbolla cok kritik bir macta golleri Fenerbahce yemedi. Futbol bazen kotu oynarken bile galip gelmeyi bilmektir. Buna basari diyoruz, belescilik degil.

Bunlari bir Fenerbahceli olarak tartismayi bile yersiz buluyorum, Turk takimlarinin en kisa surede iclerinde bulunan sikintilardan ve sorunlardan kurtulmalarini umit ediyorum ve GS'nin Avrupa'daki basarilarini butun kluplerin tekrar hedefleyebilecek duruma gelmesini diliyorum.

Sampiyonluk icin de Daum, GS'ye karsi nasil olsa ondeyim mantigiyla ilk yarida yaptigi gibi maca yatarsa kaybeder. Oyuncu kalitesine bakildiginda zaten Fenerbahce'nin 7'de 21 yapmasi cok rahat, Avrupa'da da boyleydi ama takimi manav yonetirse boyle oluyor, o yuzden herkesin sansi hala esit.
Hızlı PM Gönder
Gönder
11.04.2005, 14:19 10 (permalink)
paradox
paradox Guest
  • Mesajlarn/a
Bu hafta son dakkada attınız geçen hafta 2 yarının uzatmalarında attınız. Sayarsak 15 puanı (en az) son dakkada attığınız gollerle attınız. Bizim ise bu sezon 1 kere şansımız tutmadı. Direkleri geçemedik bunu kabullenmiyosan fenerliliğine veririm :p
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 8 Sayfadan 1. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler