User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
14.02.2018, 02:49 1 (permalink)
Galder
Galder Üye
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi21.05.2016
  • Yaş37
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar4
Kombi Servis Ve Arıza Çözüm Önerileri #permalink (permalink)
En çok aranan kombi arızalarını sizler için derleyip topluyoruz. Fakat burada bilgi ve tecrubelerimizi de katarak en doğru bilgiyi aktarmaya gayret ederek hareket ediyoruz. Şimdi konularımızın en çok izlenim alan sayfası baymak kırmızı ışık arızası için ne yapabiliriz. Bu hususa el attığımız sayfamızı incelemenizi öneriyorum.

Kombi kullanımında özellikle tesisatçı meslekdaşlarımızın tercih ettiği marka kuşkusuz Türk malı demirdöküm kombilerdir. İşte bu sebeple Demirdöküm modeli olan Aden 40 arızası hakkında yazlımış yazımızın sizlere faydalı olacağını düşünüyorum. Oldukça sık karşılaşılan bu arıza tipi müşterilerimiz tarafında bizlere gelen en yoğun talepler arasında başı çekiyor diyebiliriz.

Her kombi markasında olduğu gibi ne kadar kaliteli olursa olsun cihazlarımız zamanla arıza verir. Tabiki kullanıma bağlı olarak cihaz üzerindeki parçalar zamanla deforma oluyor. Yani kısaca bir Dünya markası da olsa Bosch kombiler arızalanmayacak diye bir kayde yoktur. O yüzden bu yazımız bosch kombi ea hatası olacaktır. Bu hatadan dolayı sorun yaşayan arkadaşlar sizlere şiddetle yazıyı okumanızı öneriyorum.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler