astropaykartsatis.net
Anketimiz: Tatil için hangi ayı tercih ediyorsunuz ?
Haziran 0 0%
Temmuz 0 0%
Ağustos 1 50.00%
Eylül 0 0%
Ekim 1 50.00%
Katılımcı sayısı: 2. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

User Tag List

Konu Kilitli
8.01.2013, 17:57 1 (permalink)
xrepla
  • Üyelik Tarihi13.01.2011
  • Yaş33
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar14
memurtatil.com #permalink (permalink)
Site Adresi:http://www.memurtatil.com
İçeriği: Herşey dahil otellere karşı , kişi fiyatı yerine oda kiralama şeklinde ucuz tatil.
Yayın süresi: 1 ay

Marmaris'te bulunan apartımızın 14. senesi , asıl sitemiz www.blueparadiseapart.com .
Genelde bize orta kesim , daha çok memur kesmi diye nitelendireceğimiz aileler tatile gelmekte. bizde onlara kişi başı 80-100 lira yerine 4 kişi yada oda fiyatı 80-100 lira gibi fiyatlar sunuyoruz. Geçenlerde memura yönelik acaba memurtatil.com gibi bir site var mı diye baktığımda yapılmamış olduğunu gördüm ve yeni bir site yapmaya karar verdim. şu an google da çıkmıyor normal olarak.
reklam olarak ne önerirsiniz ?

DEZAVANTAJLARIM;

1. büyük tatil siteleri tatilvitrini,tatilsepeti,etstur... gibi websitelerinde apart otellere yer verilmiyor o bakımdan onlara reklam verme şansım yok.
2.google adwords u denemiş birisiyim. tıklama maaliyeti 0.05 gibi rakamlarla ya da 0.1 gibi rakamlarla google da reklamlarım çıkmıyor tıklama başına 1 lira versem zaten maaliyeti siz düşünün. bu da işe yaramadı.
3.peşin çalışıyoruz kredi kartı koysam işe yarar mı ? 3 taksit, 6 taksit gibi..
4.kış sezonu marmaris i tercih eden olmuyor sadece yazları açığız 6 ay gibi bir süre .
5.sahiniden.com u 3 senedir deniyorum paralı reklam veriyorum işe yarıyor fakat müşteri kalitesi pek iyi sayılmaz 4 kişi 80-100 lira diyorsun adam hala pazarlık yapmaya çalışıyor, ben henüz gittiğim hiçbir şehirde 4 kişi o fiyata kalmış birisi değilim genelde 80-100 lira kişi başı ödersiniz.
6.geçen sene booking.com ile çalışmaya başladık. 50 kişi rezervasyon yaptıysa 20 si iptal etti 20 si gelmedi 10 tanesi geldi, kredi kartını koyup rezervasyon şartını ödemeliye çevirmem gerektiğini düşünüyorum.
7.bu sene için hostelworld ile anlaşmak üzereyim . only-apartments.com ile anlaştım fakat pek kaliteli bir siteye benzemiyor. müşteri o siteden gelir mi bu sene göreceğiz.

web sitemi geliştirebilmem için olumlu olumsuz düşüncelerinizi, önerilerinizi bekliyorum. yazdığım 7 maddde hakkında tek tek fikir belirtirseniz sevinirim.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Konu Kilitli
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler