User Tag List

21.11.2007, 04:05 1 (permalink)
bomba100
bomba100 Üye
  • Üyelik Tarihi27.04.2007
  • Yaş27
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar9
Tansiyon Düşürme Cihazı Tedavi #permalink (permalink)Sıfır Fİyatı : 200 YTL

Lütfen Bilgi İçin Pm'den Ulaşabilirsiniz ?

ÜRÜN AÇIKLAMALARI


Bileğe takılan tansiyon düşürücü özelliği olan otomatik tonometre mikrobilgisayar SF-852 da son Japon kontrol sistemi kullanılmaktadır.

Bu da modern elek*tronik teknolojisinin son noktaları ve Çin gelenek*sel tıbbının akupunktur ve koterizasyon bilgilerini bir arada buluşturan ilk cihazdır. SF-852 cihazında iki ayrı fonksiyon bulunmaktadır: tansiyon ölçme ve yüksek tansiyonu düşürme.

Tedavi mekanizması:

- Tedavi, elektronik impuls belirli aralıklar*la akupunktur noktalarına (ER BEY GOU, HEY GUAN) yapılan küçük darbelerle gerçekleştir*ilir, sonunda mikro-sirkülasyon normal hale gelir, kan damarlarının duvarları iyileşir, böbreklerin sekresyonu azalır. Bu şekilde tan*siyon normal seviyede olur, beyin ve göz tan*siyonları iyileşir.Yalnızca SF-852 bilek tonometre-bilgisayarına ait özellikler:

- Kompakt tasarım sayesinde rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz

- Bilgi saklama fonksiyonu içerir, son 7 tan*siyon ölçüm sonucunu ve bir ortalama ölçümü saklamaktadır.

- "Arama" fonksiyonuna sahiptir, bu fonksiyon aracılığıyla daha önce kaydedilmiş olan tansiyon ölçüm bilgilerine ulaşabilir, bu da sizin sağlığınızı izleme ve kontrol etmenizi olanaklı kılar.

- "Sil" fonksiyonunu sahiptir: bu fonksiyon, önceden yapmış olduğunuz ölçüm kayıtlarını silebilirsiniz.

- Geniş LCD ekrana ve kullanışlı tuşlara sahiptir. Tedavi zamanı isteğe göre ayarlan*abilir. Otomatik kapanma fonksiyonuna sahiptir: Cihaz, ölçüm işlemi tamamlandıktan iki dakika sonra otomatik olarak kapanacaktır.Cihazı daha detaylı tanıtmadan hastalık hakkında biraz bilgi aktaralım.Yüksek Tansiyon Rahatsızlığı (Hipertansiyon):Yüksek tansiyon (yüksek kan basıncı) hastalığı üç büyük hastalıktan biri olup insanoğlu için tehlike arz etmektedir.Bu hastalık GÖRÜNMEYEN KATİL olarak bilinmektedir. Kan basıncı ne kadar yüksek olursa, kalp hastalığı veya serebrovasküler (apopleksi) hastalığı insidansı da o kadar yüksek olmaktadır.Bu sebeple,hipertansiyonun erken teşhisi ve acil tedavisi büyük bir önem arz etmektedir.UYARI: Hipertansiyon arterial kan damarlarının daralmasına veya bilek kan basıncı ve üst kol kan basıncı arasındaki kan basıncı değerlerindeki farklılıklar yaratan ince damar kan dolaşımını engeller.Sağlıklı insanlar için bile,bilek kan basıncı ve üst kol kan basınıcı arasındaki kan basıncı değerlerindeki farklılıklar 20mmHg (2,5 Kpa) olabilir.Bu yüzden kendi kan değerlerinizi kendiniz değerlendirmeyiniz ve mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Kan basıncı değerlerinin değişimi bilek ve üst kol ölçümü ile aynıdır.Kan basıncı gün boyunca değişir ve vücut kan basıncı,vücut gerginliğine veya dinlenme durumuna göre,hissetmeden 30mmHg-50mmHg arasında değişen oranlarda değişecektir.Kan Basıncı Hakkında:Kan basıncı,kanın arterlere doğru akarken arter duvarlarına yaptığı basınçtan ibarettir.Kalp kasıldığı zaman basınç uygulanır ve gönderilen kan sistolik (en yüksek) basınç olarak adlandırılır.Kalp genişlerken de basınç uygulanır ve kan kalbin içerinde dolmaya başlar, buna da diastolik (en düşük) basınç denir.Kan basıncı geniş dalgalanmalara tabi bir fizyolojik indeks olup bu durum konuşma,hareket,tavır v.b. duruma bağlı olarak değişmektedir ve gün boyunca periyodik değişikliklere bağlıdır.Ve bu sebeple, vücudun farklı bölümlerinde yapılan ölçümler (bilek veya kolun üst kısmı) , farklı kan duvarı kalınlığı ve ayrıa farklı zamanlarda yapılan ölçümler sonucunda farklı sonuçlar alınabilir.ŞENFU Tansiyon düşürücü ve monitorüSF852 cihazı mikro-bilgisayar bazlı Kan Basıncı İzleme cihazı ve Yüksek Kan Basıncı Düşürücüsü görevini görmektedir ve geleneksel akupunkturu sağlayan ve Japonya’dan sağlanan en son mikro-kontrolcüyü ve modern elektronik teknolojiyi birleştirmektedir.Ölçüm Mekanizması:Cihaz Oscillometrik ölçüm metodunu kullanmaktadır ve otomatik olarak şişirme işlemini gerçekleştirir ve kan basıncını ölçer ve ölçülen kan basıncı değerlerindeki küçük değişimleri de gösterme kapasitesine sahiptir.Tedavi Mekanizması (Yüksek Kan Basıncı Düşürücü):ŞENFU cihazı kan basıncının stabil (sabit) duruma getirilmesini sağlayan vücut içerisndeki biyoelektriği dengeleyebilir.Araştırmalar göstermektedir ki kulaklar ve insan vücudunun diğer bölümleri arasında geniş biyoelektirik yer almaktadır.İnsanlar hasta olduğunda;direnç,potansiyel ve kapasite gibi biyoelektirik parametreleri kulaklara dayalıdır. Kulağın arka kısmında (yüksek tansiyon oyuğu) yer alan noktalar yüksek kan basıncı noktaları olarak gösterilmişlerdir.Düşük frekanslı elektronik vuruşlu akupunktur noktalarının periyodik olarak uyarılması kanalların temizlenmesine,kan akışının yönlendirilmesine,kan damarlarının açılmasına,mikro dolaşımın gelişmesine ve renin sekresyonunun azalmasına yardımcı olur ve böylece bu gibi durumlar kan basıncının dengelenmesi ve stabil olmasını sağlayacaktır.Mikro-bilgisayarlı bilek kan basıncı monitörünün özel fonksiyonları· Bütün gereçlerin hepsi bir arada bulunmaktadır.

· 7 ayarlı basınç değerlerini ve 1 adet ortalama basınç değerlerini saklama için hafıza fonksiyonu

· Hafızadaki bilgiyi silme fonksiyonu

· Okumak için elverişli olan büyük LCD ekranı

· Kullanıcı için kolay kullanım ve taşıma

· Basınç düşürme tedavi zaman ayarlama özelliği sağlanmıştır

· Otomatik kapatma sistemiGARANTİ :Kan basınç monitörü satın alındığı tarihten itibaren 2 yıl garanti kapsamındadır. Bu garanti Alet, Bilek kelepçesi ve Uygulama setini kapsar
Hızlı PM Gönder
Gönder
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok Cevap Yazma Yetkiniz Yok Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
BB code is Açık Smileler Açık [IMG] Kodları Açık HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Forum Kuralları
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Jenerik sağlık domaini - Tansiyon WebWon Jenerik Domainler 0 5.03.2011 16:07

Forum Saati: 10:15. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.
Powered by vBulletin™ Version 3.8.7
Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
bitcoin forum islami sohbet