astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa
31.08.2017, 12:40 11 (permalink)
mochkamert
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi20.06.2017
  • Yaş26
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar11
arkadaşlar böyle sistem kullandım ben safiride kullandım google ranktan düstüm , kesinlikle yapmayın düsüyor
Hızlı PM Gönder
Gönder
9.09.2017, 01:10 12 (permalink)
turkayguvendi
  • Neredenİzmir Şubesi
  • Üyelik Tarihi6.09.2017
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar28
emeğinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş. Olumsuz yorum yapan arkadaşlarım şunun da farkına varsın burada açılan bu konu aynı zamanda yayıncı arkadaş için bir seo ve reklamdır. Yükselmek için en etkili yöntemlerdendir. Yani paylaşılan her şey zararlı yazılım kategorisine girmez. ücretsiz bir yazılım paylaşan bu yayıncı arkadaşımız çok güzel ücretsizde reklamını yapmış oluyor. Elinize emeğinize sağlık. Bunun benzeri bir program da organic hits pro dur. Tavsiye ederim.
Hızlı PM Gönder
Gönder
27.09.2017, 19:57 13 (permalink)
samanalevi
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi28.06.2009
  • Yaş44
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar40

emeğinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş. Olumsuz yorum yapan arkadaşlarım şunun da farkına varsın burada açılan bu konu aynı zamanda yayıncı arkadaş için bir seo ve reklamdır. Yükselmek için en etkili yöntemlerdendir. Yani paylaşılan her şey zararlı yazılım kategorisine girmez. ücretsiz bir yazılım paylaşan bu yayıncı arkadaşımız çok güzel ücretsizde reklamını yapmış oluyor. Elinize emeğinize sağlık. Bunun benzeri bir program da organic hits pro dur. Tavsiye ederim.

Güzel yorumunuz için teşekkürler, site sahipleri faydalansın diye çalıştım çabaladım ve böyle bir program yazdım. Ama bazıları nedense baltalamak için elinden geleni yapıyor. Ne zararı olabilirki, sonuçta gönüllü olarak farklı ip lerden ziyaretçileri geliyor. Aynen kendi bilgisayarından girdiği gibi. Eğer çoğu hit sitelerindeki gibi iframe mantığıyla çalışsa ozaman evet büyük zarar verir. Desteğiniz için ayrıca çok teşekkürler arkadaşım.
http://www.samanalevi.com
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.10.2017, 00:51 14 (permalink)
turkayguvendi
  • Neredenİzmir Şubesi
  • Üyelik Tarihi6.09.2017
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar28
Rica ederim. Dediğiniz gibi hiçbir zararı yok ben 8 yıllık yazılım mühendisiyim ve bu işi yazılım mühendisi olmadan öncesinden beridir yapıyorum. maalesef yeni nesil çok ve yanlış bilmiş
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler