İyinet - Webmaster Forumu
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa

İyinet - Webmaster Forumu (http://forum.iyinet.com/)
-   Seo Danışmanlığı (http://forum.iyinet.com/seo-danismanligi/)
-   -   Türkiye'nin Lider "Freelance SEO Uzmanı" - Sabit Fiyat ve Yükselme Garantili (http://forum.iyinet.com/seo-danismanligi/267145-turkiyenin-lider-freelance-search-engine-optimization-uzmani-sabit-fiyat-ve-yukselme-garantili.html)

idea 16.06.2015 15:59

Türkiye'nin Lider "Freelance SEO Uzmanı" - Sabit Fiyat ve Yükselme Garantili
 
Merhaba arkadaşlar,

5 yıldır profesyonel olarak kurumsal ve bireysel SEO uzmanı olarak SEO hizmeti ve eğitimi veriyorum.

Freelance olarak yaptığım işler sonucu da kendi şahıs şirketimi kurdum ve dijital pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Şu an Amerika, Rusya, Danimarka, Türkiye... gibi dünyanın farklı ülkelerine SEO ve dijital pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca Türkiye'nin birçok tanınmış markalarıyla da hem SEO hem de diğer dijital pazarlama konularında çalıştım. Birçok bilişim şirketine de bu konularda danışmanlık yaptım.

Sunacağım bu kaliteli ve profesyonel SEO hizmetinden forum üyelerinin ve takipçilerinin de faydalanmasını istedim. Paket SEO hizmeti vermiyorum. Paket SEO hizmeti vermiyorum. Çünkü her sitenin SEO ihtiyacı farklıdır.

1 anahtar kelime için 1 ay boyunca 300 lira + kdv profesyonel SEO hizmetini veriyorum. Sonraki aylarda da yine aynı sabit ücret. İlk sayfaya yada ilk sıralara gelince ek ücretler yok. Tamamen müşteri memnuniyeti üzerine iş yapıyoruz.

Ödeme Yöntemleri:

Banka Havalesi / EFT
Paypal / Kredi Kartı / Banka Kartı

SEO Teklif Formu: https://seokrali.blogspot.com.tr/p/s...lif-formu.html
Lütfen forumdan olduğunuzu belirtin. Ücretimiz foruma özeldir.

MULTI KONU, FORUM YORUMLARI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETLERİ: https://wmaraci.com/forum/seo-isleri...el-237020.html

SEO Kralı

bykanokan 16.06.2015 19:04

Hocam peki bu işin garantisi nedir? Mesela ben size haberler kelimesi için dedim 195 liraya 1. sayfaya gelmek imkansız siz 195 liraya çalışmayı yapıyor ne kadar yükselirse o kadarmı yükseltiyorsunuz? Bu konuda hakkında alıntı olarak değil pm olarak dönüş yapın

idea 16.06.2015 20:33

Dilediğiniz gibi özelden bilgi verilmiştir hocam. Selamlarımla.

kelimetakip 31.08.2015 13:26

Alıntı:

bykanokan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1401648)
Hocam peki bu işin garantisi nedir? Mesela ben size haberler kelimesi için dedim 195 liraya 1. sayfaya gelmek imkansız siz 195 liraya çalışmayı yapıyor ne kadar yükselirse o kadarmı yükseltiyorsunuz? Bu konuda hakkında alıntı olarak değil pm olarak dönüş yapın

haberler kelimesi diyosun 195 lira verip ne bekliyorsun sonra neden çıkmıyoruz diyorsun trilyonlar harcanan kelimede 195 tl çıkmak veya ilk 100 e girme mantıgı


idea benim wmaraci.com dan armoniy

idea 28.09.2015 21:04

Forumlarda bir dönem çok fazla bulunduğum için forumdaki arkadaşlarımızın da faydalanması için sadece wmaracı ve iyinet forumlarında bu başlığı açtım.

İşlerimizin yoğunluğundan forumları geç takip edebiliyorum. Bu yüzden yukarıdaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirsiniz.

@kelimetakip mesajını yeni gördüm.

Elbette "haberler" kelimesi için bugünün büyük medya şirketleri ciddi bütçeler ayırıyorlar. 1 milyonun üzerinde olan aranma hacimli kelimeler özel bir ekip çalışması gerektiriyor. Her kelime grubu için önce müşterilerimiz ile telefon/e-posta görüşmesinde bulunuyoruz.

Türkiye'deki medya şirketleri ve yurt dışı temsilcilikleri ile çalışmalarımız oluyor. Üstelik aylık değil 6-12 aylık sözleşme ile çalışmalarda çok daha yüksek ücretler gerekiyor. Üstelik sözleşmeyi biz değil; kendileri talep ediyorlar. Çünkü bu gibi yüksek aranma hacimli olan kelimelerde birkaç aylık çalışmayla sonuç alınamayacağını tecrübe edinmişler. Elbette yukarıda geçerli olan ücretlerden değil; çok daha farklı ücretlerden bahsediyoruz.

Forumda olan kesim belli bir bilgiye hakim olan kesim. Nihayetinde webmaster forumdaki kişiler web tasarım ve yazılım işleri gibi ilgilenen bir kesim çoğunlukla. Bunları hepimiz iyi biliyoruz. Elbette konu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlarımız olabilir. Herkes her şeyi bilecek diye bir şey yok.

Bizler de iletilen her soruya tartışmaya girmeden açıklık getirmeliyiz. SEO konusunda sormak istediğiniz bir şey olursa blog sayfasının Soru-Cevap bölümünden de iletebilirsiniz.

Selamlar.

cerebellum 4.10.2015 01:08

slype adresinizi ve haberler kelımesı ıcın ayrıntılı bılgı pm alabılırmıyım

idea 4.10.2015 12:50

Merhaba @cerebellum

Site adresinizi iletirseniz ön inceleme yapalım. Detaylı bilgiyi sitenizi inceledikten sonra iletmek daha doğru olacaktır.

Site adresinizi ve iletmek istediğiniz diğer konuları buradan gönderebilirsiniz: http://seokrali.blogspot.com.tr/p/seo-teklif-formu.html

Selamlar.

jetbilisim 19.11.2015 01:44

Seo soru
 
blogspot.com.tr den bir blog ile ana sayfaya gelmektense neden kendi alan adınızda yoksunuz?

idea 19.11.2015 18:02

Merhaba @jetbilisim

"seo uzmanı" kelimesinde zaten "seo kralı" blog sayfası ilk sayfada. Yandex'te ise 1.sırada.

Kurucusu olduğum şirketin kurumsal sayfası da 2. sayfada. 1. sayfaya girmek üzere de denilebilir.

Arzu ederseniz size de yardımcı olabilirim.

Kişisel alan adımda ise "dijital pazarlama uzmanı" kelimesinde ilk sayfada olmak istediğim için bu kelime grubunda da ilk sayfadayım. Çünkü sadece "seo" hizmeti sunmuyorum. SEO, dijital pazarlamanın sadece önemli bir parçası. Dilerseniz kişisel alan adı adresimi kontrol etmeniz için özelden paylaşabilirim.

Selamlar,
Mert

GokhanKara 13.12.2015 02:35

Var ise referanslarınızı konuya ekleyebilirmisiniz ?
Daha sağlıklı bir hizmet satışı yapabilirsiniz.

Saygılarımla..


Forum Saati: 23:34. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa

Powered by vBulletin™ Version 3.8.7
Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Content Relevant URLs by vBSEO