bitcoin forum

User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
5.12.2017, 19:17 1 (permalink)
kaan0881
kaan0881 Üye
  • NeredenDüzce Şubesi
  • Üyelik Tarihi5.02.2013
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3
Php yazılımcı arayanlar içeri #permalink (permalink)
Hizmetlerimi kurumsal olarak İZSOFT YAZILIM adına vermekteyim. Önceliğim kalite ve müşteri memnuniyetidir.

İş Alımı : AÇIK

DİKKAT!!! İLANI TAM OKUYUP İLETİŞİME GEÇİNİZ. YAPMADIĞIMIZ PROJELER VE ÜCRETSİZ YARDIM İÇİN LÜTFEN EKLEMEYİN.

Hizmetlerimiz
  • HTMLve CSS kodlamaları yapılmış temalara yönetim paneli yazılır.
  • Wordpress eklenti kurulumu/düzenleme, tema kurulumu/düzenleme (Not : Özel eklenti yazmıyorum).
  • Drupal kurulum, tema kurulum/düzenleme
  • Joomla kurlum, tema düzenleme
  • Opencart ve prestashop kurulumu, tema yükleme
  • Bot yazılımı (rss haber botları, google arama botları)
  • Xml işlemleri
  • Finansal hesaplamalar (kredi,döviz vs), sağlık hesaplamaları
  • Başkalarına yazdırmış olduğunuz scriptlerdeki sorunları giderme, editleme işlemleri yapılır (Not: Baştan savma standartlara uygun kodlanmamış scriptler için iletişime geçmeyin).
Not : Sizlere hızlı dönüş yapabilmem için yaptırmak istediğiniz işleri maddeler halinde bize iletiniz.

Verilmeyen Hizmetler

• Xyz siteler
  • Php frameworkler (laravel,codeigniter vs.) ile geliştirilen projelerde editleme ve geliştirme işlemleri
  • Oyun projeleri,
  • Sosyal medya panelleri (instagram panel, facebook panel vs) editleme ve geliştirme işlemleri
  • Sosyal medya botları
  • Sıfırdan Web Tasarım
Proje Bedeli

İşe başlamadan tahsil edilir. İşler online olarak müşterinin hostinginde geliştirilir. Her aşamada müşteri onayı alınır.

Ödeme Yöntemleri:

Havale/EFT (Akbank, Kuveyttürk), Western Union, Payoneer, papara

Detaylar için iletişime geçin. Daha hızlı dönüş için Pm veya skype ile iletişime geçiniz.

İletişim
Web:http://izsoftyazilim.com
Eposta:info@izsoftyazilim.com

Not M gönderirken, projelerinizde yaptırmak isteğiniz işleri maddeler halinde belirtin.

Not : Farklı platformlarda birden çok ilanlarımız bulunmaktadır. Sizlere hızlı dönüş yapabilmemiz için skype eklerken hangi platform (site) ve ilan için eklediğinizi belirtin. [/FONT]
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler