User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
5.10.2008, 12:19 1 (permalink)
Wii
Wii Üye
  • Üyelik Tarihi19.07.2008
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar17
Colorfly Video V2 - Full seo + 4 Bot + Tag sistemi + Full Yönetim #permalink (permalink)

V1 üzerine sözümüz olan V2 video scriptini bitirdik.
Söz verdiğimiz gibi bu scripti v1 aksine daha özellikli ve daha görsel bi tasarım ile yayımlıcaktık.
V2 özelliklerine isterseniz başlayalım

Genel Özellikler
- Demo link
- Seolu linkler.
- 4 adet Video botu (DailyMotion, Metacafe, Yahoo video, Timsah) ile içerik çekip isterseniz istediğiniz bölümü düzenleyip öyle ekleyebilir isterseniz direk ekleyebilirsiniz.
- Aile filtresi ile erotik videoları filtreyebilirsiniz.
- 5 Çeşit tema üzerinden istenilen rengi seçerek default tema olarak ayarlayabilirsiniz.Daha sonra çeşitli tema paketleri yayımlanarak daha çok alternatif sunulucaktır.(bi nevi wordpress)
- Reklam yönetimi
- Sosyal paylaşım siteleri (digg,facebook vs.) ile kullanıcılar videoları paylaşabilirler.
- Anasayfadaki az yer kaplaması için tablı sistem ile(JS) "en yeni, en çok izlenen, en çok oylanan ve rastgele" video gösterimi.
- Gelişmiş Etiketleme sistemi
- Ajax Oylama
- Ajax Yorumlama
- Otomatik güncellenen sitemap. (Ping sistemiyle desteklendi)

Ziyaretçilere yönelik özellikler ;
- Popüler videolar arasında seçim yapabilmek.
- Kolay etiketleme sistemi ile düşünce bazlı videolar izleyebilme
- Kategorilenmiş videoları kolayça izleyebilmek.
- Erotik videoların aileler gözetiminde çocukları kontrol edilerek filtreleme
- En yeni ve en popüler videoları kolayça görebilmek
- Etkili arama özelliği
- Video izleme sayfasında izlenilen video hakkında bilgi edinebilme
- İzlenilen videoya benzer videoların sayfada gösterilmesi.
- Videoyu oylayabilme
- Videoyu embed ile sitelerine ekleyebilme
- İzlenilen videoyu sosyal paylaşım platformlarında (facebook, digg vs) tek tık ile kolayca paylaşabilme
- Video hakkında fikir belirtmek, yorum yapabilmek.
- Video izlerken aynı sayfada etiketler ile benzeri özellikte boy gösteren videolara kolayca ulaşabilme.

Yöneticiye Yönelik Başlıca Özellikler;
- Kolay kullanımlı yönetim paneli
- Site adresi, başlığı , dec, keywords leri panelden kolayca düzenleyebilme.
- Aile filtresine ait kategoriyi seçebilmek.
- Birden fazla yönetici ekleyebilme, silebilmek
- Kategori eklerken keywors, meta vb. özelliklerini ekleyebilme, düzenleyebilme, silme
- Kategori sıralımını kolayca düzenleme(dizilim yapma şansı)
- El ile video eklemek, silme, düzenleme
- Yorumları onaylama (tümünü onayla kısmı ile kolayca tümü onaylanabilir)
- Onay yorumları yönetebilme özelliği sunuldu.
- Reklam bölümlerini panelden düzenleyebilme

Bu harika script sadece 10 kişiye satılıcaktır.Video v1 alan arkadaşlar v2 scriptini sadece 100 YTL vererek sahip olabiliceklerdir.

Scriptin Toplam Maliyeti 150YTL'dir

iş bank / vakıf bank / ziraat bank ve ptt
bankalardan eft ve havale ile yapabilirler.. ayrıca iş ve vakıfta btm den direk hesaba atabilirler
Hızlı PM Gönder
Gönder
5.10.2008, 12:55 2 (permalink)
muratmoon
muratmoon Üye
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi5.09.2008
  • Yaş36
  • Ticaret Sayısı1
  • Mesajlar102
Bu script için 15 günden fazla zaman harcadıysanız fiyat çok düşük.

Güzel scripte benziyor bence fiyatı yükselt
Hızlı PM Gönder
Gönder
5.10.2008, 13:03 3 (permalink)
thescq
thescq Üye
  • Üyelik Tarihi1.04.2008
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar93

Bu script için 15 günden fazla zaman harcadıysanız fiyat çok düşük.

Güzel scripte benziyor bence fiyatı yükselt

15 günden fazla zaman harcadıysan diyorsun fiyat yüksek diyorsun amale pazarından bir tane hambal tutsana adam günlük kaç paradan çalışıyor

bence fiyat çok düşük 3 günlük bir zaman harcansa bile düşük minimum 500 ytl den satması gerek diye düşünüyorum ama gel gelelimki bizim kadir kıymet bilmeyen arkadaşlarımız insanların onca emeklerini tek kalemde silip atıyor.

şahsi olarak konusuyorum kimse alınmasın bu işin bu kadar ucuz gitmesi insanların yazdıkları emek harcadıkları sabaha kadar sigara içerek ciğerlerini parcalıyarak scriptlerini bitirmek için kastıkları ama emeklerinin karşılığını asla alamadığı bir toplumda yaşıyoruz bunda en büyük hata tasarım ve yazılımcılarda olarak görüyorum eğer herkes kendi emeğinin hakkını belirtirse bence bu pazar bu kadar laçka bir duruma düşmez.

herkes birseyler soler yazar eder bende yaparım bunun aynısını bende yazarım bedava bile dağıtırım diye kendi kendine mırıldanır ama bir proje bitirmek hiç o kadar basit değildir.

10 senedir bu sektördeyim çok insan tanıdım sunu bunu yapacağım diyen ama aylar yıllar geçti hala aynı yerdeler bunun nedeni yapamadıklarından veya işi bilmediklerinden değil sadece bu işin göründüğü kadar kolay olmadığını sölemek istiyorum.

arkadaşım tebrik ediyorum script stabilite olmuş bence emeğini bu kadar ucuza satma her ne kadar paraya ihtiyacında olsa
Hızlı PM Gönder
Gönder
5.10.2008, 13:30 4 (permalink)
i.ari
i.ari Üye
  • NeredenDenizli Şubesi
  • Üyelik Tarihi16.12.2006
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar2,233
Bencede çok ucuz insan nasıl olurda kendi emegini bu kadar düşürür anlamıyorum
Hızlı PM Gönder
Gönder
5.10.2008, 14:37 5 (permalink)
muratmoon
muratmoon Üye
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi5.09.2008
  • Yaş36
  • Ticaret Sayısı1
  • Mesajlar102

15 günden fazla zaman harcadıysan diyorsun fiyat yüksek diyorsun amale pazarından bir tane hambal tutsana adam günlük kaç paradan çalışıyor

bence fiyat çok düşük 3 günlük bir zaman harcansa bile düşük minimum 500 ytl den satması gerek diye düşünüyorum ama gel gelelimki bizim kadir kıymet bilmeyen arkadaşlarımız insanların onca emeklerini tek kalemde silip atıyor.

şahsi olarak konusuyorum kimse alınmasın bu işin bu kadar ucuz gitmesi insanların yazdıkları emek harcadıkları sabaha kadar sigara içerek ciğerlerini parcalıyarak scriptlerini bitirmek için kastıkları ama emeklerinin karşılığını asla alamadığı bir toplumda yaşıyoruz bunda en büyük hata tasarım ve yazılımcılarda olarak görüyorum eğer herkes kendi emeğinin hakkını belirtirse bence bu pazar bu kadar laçka bir duruma düşmez.

herkes birseyler soler yazar eder bende yaparım bunun aynısını bende yazarım bedava bile dağıtırım diye kendi kendine mırıldanır ama bir proje bitirmek hiç o kadar basit değildir.

10 senedir bu sektördeyim çok insan tanıdım sunu bunu yapacağım diyen ama aylar yıllar geçti hala aynı yerdeler bunun nedeni yapamadıklarından veya işi bilmediklerinden değil sadece bu işin göründüğü kadar kolay olmadığını sölemek istiyorum.

arkadaşım tebrik ediyorum script stabilite olmuş bence emeğini bu kadar ucuza satma her ne kadar paraya ihtiyacında olsa

cevap yazmadan önce mesajımı daha dikkatli okursan sevinirim arkadaşım.

fiyat yüksek demedim düşük dedim

10 kişiye satacak, 150 x 10 = 1500 eder. 15 günde günlüğü 100YTL ye geliyor. Benim hesabım buydu gayette uygun olur bence. Ama 15 günden fazla zaman harcandıysa fiyatın yükseltilmesi gerekiyor, emeğe yazık. Piyasayı düşürüyorsunuz ayrıca, bizim işimiz de zorlaşıyor.
Hızlı PM Gönder
Gönder
5.10.2008, 18:53 6 (permalink)
riad
riad Üye
  • Üyelik Tarihi17.06.2008
  • Yaş28
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar175
emeğe göre fiyat biçilmesi en doğrusu ben bunu başka bir konuda dile getirmiştim ama şuçlu yine ben çıkmıştım
Hızlı PM Gönder
Gönder
5.10.2008, 19:32 7 (permalink)
Wii
Wii Üye
  • Üyelik Tarihi19.07.2008
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar17
fiyat şuanki piyasaya uygun.
10 kişiye satılıcak toplamda 1500 ytl para var ortada.
+ olarak fiyat herkesi bütçesine uygun olarak belirlendi.

Satış güncel.
Hızlı PM Gönder
Gönder
12.10.2008, 10:18 8 (permalink)
xxxx
xxxx Üye
  • Üyelik Tarihi11.07.2003
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar928
video db si falan var mı? video çekilen sitelere eklenen videoları hemen alıyor mu ?
Hızlı PM Gönder
Gönder
12.10.2008, 22:54 9 (permalink)
Lisans
Lisans Üye
  • Üyelik Tarihi29.08.2007
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar480

cevap yazmadan önce mesajımı daha dikkatli okursan sevinirim arkadaşım.

fiyat yüksek demedim düşük dedim

10 kişiye satacak, 150 x 10 = 1500 eder. 15 günde günlüğü 100YTL ye geliyor. Benim hesabım buydu gayette uygun olur bence. Ama 15 günden fazla zaman harcandıysa fiyatın yükseltilmesi gerekiyor, emeğe yazık. Piyasayı düşürüyorsunuz ayrıca, bizim işimiz de zorlaşıyor.

buna kodlamada etki eder. Sadece süre etki edecekse buna çalışma saatleri toplanarak hesaplanır. Yani 15 günde yapabilir ama günde kaç saat çalışmış değilmi, yazılım güzel tasarım güzel fiyatta uygun bence türkiye şartları için
hayırlı satışlar
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.10.2008, 14:07 10 (permalink)
muratmoon
muratmoon Üye
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi5.09.2008
  • Yaş36
  • Ticaret Sayısı1
  • Mesajlar102

buna kodlamada etki eder. Sadece süre etki edecekse buna çalışma saatleri toplanarak hesaplanır. Yani 15 günde yapabilir ama günde kaç saat çalışmış değilmi, yazılım güzel tasarım güzel fiyatta uygun bence türkiye şartları için
hayırlı satışlar

süre hesabı yaparken tabiki lost izlediğiniz sürede geçen zamanı katmayacaksınız yani bunu açıklama gereği görmemiştim.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler