User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
6.05.2007, 21:19 1 (permalink)
deeper
deeper Üye
  • Üyelik Tarihi20.07.2005
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar162
T-Shirt Baskı #permalink (permalink)
Selamlar,
Öncelikle şunu belirteyim, poster basım konusunda daha önce konu açmıştım çok geç teklifler geldiği için o işi forumdan biriyle yapamamıştım. Umarım bu sefer forumda hızlı birileri çıkar (işimi halledebileceğim) ve bende çalışırım.

T-shirt bastırmak istiyorum, toplu olmayacak farklı çeşitlerden min. 5 max. 10 adet t-shirt bastıracağım. Bunlar reklam ya da promosyon için kullanılmayacağından t-shirtlerin normal halleride baskı kaliteleride iyi olmalı. Zira kendim kullanacağım. Şimdi yardıma ihtiyaç duyduğum konu;

* Kaliteli bir baskıda fiyat ne olur?
* T-shirtlerin ilk halleri bana ne kadara mal olur? Kendim kargo ile yollasam üstüne basılır mı?
* Renk ve resim seçeneklerim nelerdir, fiyatlara etkisi ne olur?
* Yollanacak tasarım/görseller vektörel mi olmalı yoksa başka bir format mı gerekiyor?

Umarım forumda bu işten anlayan birileri vardır, kendisi bu işi yapmıyor olabilir ama en azından izmir için yer önerebilir belki. Teşekkürler...
Hızlı PM Gönder
Gönder
7.05.2007, 06:11 2 (permalink)
murdock
murdock Üye
  • NeredenYurt Dışı Şubesi
  • Üyelik Tarihi28.03.2005
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar664
bende 15-20 tane bastırtıcam arkadaşlar banada ulaşın
Hızlı PM Gönder
Gönder
7.05.2007, 06:49 3 (permalink)
wasGer
wasGer Üye
  • Üyelik Tarihi14.02.2005
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar266
merhaba benimde ilgim var, lütfen bilgileri PMle gönderin
Hızlı PM Gönder
Gönder
7.05.2007, 07:53 4 (permalink)
ManuaL
ManuaL Üye
  • Üyelik Tarihi7.01.2007
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar473
Bastıracağınız nesne nedir ? hazır kalıpla yapılabilecek 5 rakamı, england yazısı gibi standart kabul edilebilcek birşeyse sakız parasına basılır ama kalıbı çıkacaksa belli bir üretim sayısına ulaşmadığından kalıp parası filanda alınacağından fiyat yükselir..
Hızlı PM Gönder
Gönder
7.05.2007, 12:08 5 (permalink)
murdock
murdock Üye
  • NeredenYurt Dışı Şubesi
  • Üyelik Tarihi28.03.2005
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar664
kalıpla değil fotokopi gibi tişört üstüne baskı tost yapılıcak.. ben 30-40 tane yaptırırım uygun fiyat verirseniz tişört başına
Hızlı PM Gönder
Gönder
7.05.2007, 13:29 6 (permalink)
ManuaL
ManuaL Üye
  • Üyelik Tarihi7.01.2007
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar473
transfer baskıdan söz ediyorsunuz sanırım
Hızlı PM Gönder
Gönder
8.05.2007, 00:21 7 (permalink)
deeper
deeper Üye
  • Üyelik Tarihi20.07.2005
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar162

Bastıracağınız nesne nedir ?

sorduğun soru başlıkta yazan şey mi ben mi anlamadım ?
Hızlı PM Gönder
Gönder
8.05.2007, 00:26 8 (permalink)
Loi
Loi Üye
  • NeredenKocaeli Şubesi
  • Üyelik Tarihi13.11.2006
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3,572
Bende XL siyah bir tshirt uzerine

Loi
The Potential Millionaire

yazdirmak istiyorum ne kadara yapilir
Hızlı PM Gönder
Gönder
8.05.2007, 01:11 9 (permalink)
antiTRust
antiTRust Üye
  • Üyelik Tarihi12.04.2007
  • Yaş35
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar548
arkadaşlar ben bu işi daha önce bir kulüp sitesi için yapmıştım ama daha kalitelisini yani çin iğnesiyle cm kare başına sanırım 100 dikişe kadar atabiliyor ben polarlara nakış yaptırmıştım ve resim gibi olmuştu ve asla yıkamayla herhangi bir şeyle çıkmaz. ömür boyu (t-shirt, polar v.s. yırtılana kadar) kullanabilirsiniz. sanırım t-shirt de dahil 25-30 ytl arası beden belirtirseniz ve photoshop da güzel bir çözünürlükle max. olarak jpg formatında kaydederseniz 5-10 tane den az olmamak şartıyla sizin için gider diken firmayla konuşurum yarın kocaeliye gidecem firma orada. acele ulaşıp ö.m. atarsanız kocaeliden kargolarım evinize. normalde uğraşmam ama madem aynı çatı altındayız uğraşayım sizler için birgün

işte benim yaptırdığım ve 30-40 adet kulüp üyelerine verilen polarlar...

ön taraf: http://img303.images****.us/img303/4301/polar01fz8.jpg

arka taraf: http://img105.images****.us/img105/4120/polar02rg1.jpg

bunlar sadece örnektir asıl polarlar daha kaliteli ve güzel oldu ki ben öğrencilere yaptırdığım için çok fazla dikiş istemedim adamlar iyi para verirseniz resimdeki gölgeleri bile çin iğnesiyle dikiyorlar. resmi makineye taratıyorsun renkleri seçiyorsun makine 10 dk da istediğin şekli çıkarıyor.. süper bir teknoloji bence baskı falan onların devri geçti çabuk siliniyor ömrü kısa.. belki de yanılıyorumdur ama yine de baskı yaptırmaktansa nakışı tercih ederim.
Hızlı PM Gönder
Gönder
8.05.2007, 04:34 10 (permalink)
atay
atay Üye
  • Üyelik Tarihi29.10.2005
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1,842

arkadaşlar ben bu işi daha önce bir kulüp sitesi için yapmıştım ama daha kalitelisini yani çin iğnesiyle cm kare başına sanırım 100 dikişe kadar atabiliyor ben polarlara nakış yaptırmıştım ve resim gibi olmuştu ve asla yıkamayla herhangi bir şeyle çıkmaz. ömür boyu (t-shirt, polar v.s. yırtılana kadar) kullanabilirsiniz. sanırım t-shirt de dahil 25-30 ytl arası beden belirtirseniz ve photoshop da güzel bir çözünürlükle max. olarak jpg formatında kaydederseniz 5-10 tane den az olmamak şartıyla sizin için gider diken firmayla konuşurum yarın kocaeliye gidecem firma orada. acele ulaşıp ö.m. atarsanız kocaeliden kargolarım evinize. normalde uğraşmam ama madem aynı çatı altındayız uğraşayım sizler için birgün

işte benim yaptırdığım ve 30-40 adet kulüp üyelerine verilen polarlar...

ön taraf: http://img303.images****.us/img303/4301/polar01fz8.jpg

arka taraf: http://img105.images****.us/img105/4120/polar02rg1.jpg

bunlar sadece örnektir asıl polarlar daha kaliteli ve güzel oldu ki ben öğrencilere yaptırdığım için çok fazla dikiş istemedim adamlar iyi para verirseniz resimdeki gölgeleri bile çin iğnesiyle dikiyorlar. resmi makineye taratıyorsun renkleri seçiyorsun makine 10 dk da istediğin şekli çıkarıyor.. süper bir teknoloji bence baskı falan onların devri geçti çabuk siliniyor ömrü kısa.. belki de yanılıyorumdur ama yine de baskı yaptırmaktansa nakışı tercih ederim.

evet bu polar bir arkadaşımda var, tesadüfe bak sanırım 2 yıl önce almış ve halada kullanıyor, bende bu tarz birşey düşündüğüm için polar üzerine konuşmuştuk, kaliteli olduğunu ve bayadır kullandığını söylemişti.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler