astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
14.08.2013, 22:50 1 (permalink)
bigado
  • Neredenİzmir Şubesi
  • Üyelik Tarihi7.03.2011
  • Yaş34
  • Ticaret Sayısı1
  • Mesajlar276
Uygun Fiyat ile Logo,Maskot Web Arayüz ve Diğer Grafik Işleriniz Yapıl #permalink (permalink)
Merhaba arkadaşlar,
Grafik tasarım işlerinizde kalite ve uygun fiyat ile sizlere yardımcı olmak istiyorum.
En çok önem verdiğim şey,
İstenenden fazlasını sunmak ve zamanında işi teslim etmek.
Aşağıda referanslarımdan bazılarını görüyorsunuz hepsi için www.e-tasarim.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Graphicriver sitesi üzerinden aşağıdaki tasarımları ve daha fazlasını güvenle satın alabilirsiniz.Satın aldıktan sonra bana ulaşırsanız istediğiniz düzenlemeleri ücretsiz yapabiliriz.

Arkadaşa 1 adet logo ve maskot yaptırılmış oldukça başarılı.

Kendisiyle dün akşam çalışma fırsatı buldum. Oldukça başarılı ve anlayışlı birisi bundan sonra uzun süre çalışacağız gibi görünüyor.

Logo düzenlemesi ve grafik işi yaptı.

Logo ve Maskot yaptırıldı işini düzgün yapan birisi

Maskot referanslarınızı çok başarılı buldum. İleride bir maskot çalışması yaptırmayı düşnüyorum.

Tebrik ederim kardesm referansların gayet iyi...Aynı şekil mascot için kapını çalabilirim
Hayırlı satışlar....

referanslar çok güzel duruyor ileride bir maskot çalışması yaptıracağım yeni forum sitem için listemdesiniz hocam hayırlı satışlar

Arkadaşlar iş yapılmıştır gayet özenli ve güzel iş çıkarıyor. Tebrik ederim.

Arkadaş'a Logo + Maskot için Ödeme Yapıldı, Çalışması Bekleniyor. Gayet ilgili Bir Arkadaş. Çalışma Sonrası Tekrar Yazacağım. İyi Çalışmalar.

EDİT: Çalışma An itibariyle Bitti ve Beklediğimden Daha da Güzel Oldu. Normal de Tasarım Konuların da Çok Seçici ve Beğenmesi Zor Bir İnsanım, Tam Anlamıyla Beğendiğim Tarz da Site Renkleri ile Uyumlu Güzel Bir İş Çıkardığı için Arkadaşı Tebrik Ederim. Bundan Sonra ki Çalışmalarımı Hep Arkadaşa Yaptıracağım.
İyi Çalışmalar.

Logo yarışmasını kazandı. Özveriyle tam 4 saat revizeleri ve istekleri yaptı.

Logo + maskot çalışması yaptırıldı. İşini gerçekten çok iyi yapıyor. Tşk.

Logo ve Maskot Yaptırdım 10 Numara

mükemmel biri her ama her konunda en ince ayrıntısına kadar uğraşıyor

İşinde başarılı ve sabırla istenilenleri yapan aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir arkadaş. Kendisiyle çalışan birisi olarak tavsiye ediyorum.

arkadaş işinin tam ehli aldığı fiyatın 2 katını hak eden birisi mukemmel iş cıkarttı.Tekrar çalışmak üzere

Mükemmel bir iş çıkarttı. Kendisi bayağı yetenekli

Çok başarılı iş çıkardı. Ayrıca çok ilgili bir arkadaş. Emeklerine teşekkür ediyorum. Gözü kapalı iş yaptırabilirsiniz.

Arkadaşa maskot logo ve facebook twitter profil + kapak çalışmaları yaptık. Oldukca memnun kaldım, işine çok titiz siz beğenene kadar bıkmadan üretecek karakterde birisi. Çok memnun kaldım, hayırlı işler dilerim.

Hızlı PM Gönder
Gönder
11.09.2013, 17:58 2 (permalink)
bigado
  • Neredenİzmir Şubesi
  • Üyelik Tarihi7.03.2011
  • Yaş34
  • Ticaret Sayısı1
  • Mesajlar276
iş alımları açık
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler