astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
22.07.2015, 08:50 1 (permalink)
webmasteryolcu
  • Üyelik Tarihi2.08.2010
  • Yaş36
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar257
Photoshop öğrenmek isteyenler için ücretsiz kurslar #permalink (permalink)
Ücretsiz Photoshop Kursları
Öncelikle sadece Photoshop eğitimi veren ücretsiz kursların sayısı maalesef oldukça azdır. İstanbul’da yaşayanlar İsmek’ten yararlanabilir, diğer şehirlerde ise Halk Eğitim Merkezi yeterli başvuru olması halinde bu eğitimi açmaktadır.

İsmek Photoshop Kursu
Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul ile başlayalım. İstanbul’da ücretsiz Photoshop kursu için ilk seçenek 1996 yılından beri İsmek olup, 72 saat sürecek eğitim imkanı sağlamaktadır. 16 Yaş ve üzeri herkesin katılabileceği bu eğitim aynı zamanda İsmek Yaz Kursları uygulaması ile yaz aylarında da öğrenme imkanı sunulmaktadır. Başvuruları kursiyer.ismek.org adresinden yapılmakta olup, herhangi bir ücret alınmaz. İsmek Photoshop Kursları hakkında daha fazla bilgiye yandaki bağantıdan ulaşabilirsiniz. http://www.ismekkurs.com/ismek-photoshop-kursu

Halk Eğitim Merkezi Photoshop Kursları
Türkiye’nin tüm ilçelerinde en az bir şubesi ile eğitim vere HEM Grafik ve Fotoğraf alanında verdiği eğitimlerden biride Photoshop olup, 68 saat sürecek kurslardan oluşmaktadır. Yılın 12 ayı başvuru imkanı bulunan Halk Eğitim Merkezleri en az 12-15 başvuru olması halinde bu eğitimler açılabilmektedir. Size en yakın Halk Eğitim Merkezi müdürlüğüne giderek başvuru yapmalısınız.

Grafikerlik Kurslarında da Photoshop Öğretilir
Türkiye genelinde ücretsiz photoshop eğitimi alabileceğiniz 2 kurum olup, fakat bunun dışında dolaylı yoldan bu eğitimi almanızı sağlayacak olan 2 branş daha bulunmaktadır. Bunlar Grafikerlik ve Web Tasarım kursları olup, eğitimlerin önemli bir bölümü Photoshop eğitimlerine ayrılmıştır.

Photoshop Kursu Fiyatları
Tek alternatif sadece ücretsiz kurslar olmayıp, başta İstanbul olmak üzere bir çok özel kurslar tarafından Photoshop eğitimleri verilmektedir. Fiyatları 200 – 600 TL arasında değişmektedir.

Mimtek
İstanbul ve Ankara’da eğitim imkanı sağlayan Mimtek Photoshop Kursu %70 indirimli photoshop kursu fiyatları 195 TL olarak görülmektedir. Eğitim süresi 30+30 olup öğretme garantisi bulunmaktadır.

http://www.kursu.biz/photoshop-kurslari
Hızlı PM Gönder
Gönder
22.12.2016, 10:46 2 (permalink)
kubrayilmaz
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi22.12.2016
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1
Photoshop, internette yer alan video dersler il de öğrenelebilir.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler