astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
20.01.2010, 04:31 1 (permalink)
yozgatlı
  • Üyelik Tarihi4.12.2004
  • Yaş43
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar781
bankamatik yurt dışı alış veriş izni #permalink (permalink)
arkadaşlar paypal kredi kartım olmadıgı için ekliyemiyorum bankamatiği eklediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum biraz araştırdım bankamatiği yurt dışına açtırsak paypala ekliyebilirmiyiz bir fikri olan varmı bu konuda

bankamatik eklenmez diyecek arkadaşlar için paypalda şöyle bir yazı buldum bu bankamatik den bahsediyor olmalı

Kredi kartınızı bağlayıp onaylayın: banka kartı veya kredi kartı

Bu kredi kartı, kartınızı çıkaran kuruluş tarafından reddedildi. Kartınızın neden reddedildiği ile ilgili ayrıntılar için lütfen kredi kartınızı çıkaran kuruluşun müşteri hizmetleri departmanı ile iletişim kurun. Bunun yerine, farklı bir kredi kartı eklemeyi tercih edebilirsiniz.

Hızlı PM Gönder
Gönder
20.01.2010, 10:00 2 (permalink)
...::LorD::...
  • Üyelik Tarihi27.12.2007
  • Yaş27
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1,479
bunu araştırdım bankamatiklerin sanala kapalı oldukları söylendi bana bankalar tarafından. bir aracı buldum sanal kartla paypalı aktifleştirdim.
Hızlı PM Gönder
Gönder
20.01.2010, 11:55 3 (permalink)
XR9
XR9
  • Üyelik Tarihi30.04.2005
  • Yaş31
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1,483
İnternet şubesinden sanal kart oluşturabilirsin. Kredi kartının bulunma zorunluluğu yok, en azından Garanti Bankası için bu böyle.

Vadesiz tl hesabından sanal karta para aktarıyorsun, aktardığın para kartın limiti oluyor. Alışverişten sonra artan limiti tekrar vadesiz hesabına aktarıp sanal kartın limitini sıfıra indirebiliyorsun.
Hızlı PM Gönder
Gönder
20.01.2010, 12:31 4 (permalink)
yozgatlı
  • Üyelik Tarihi4.12.2004
  • Yaş43
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar781

İnternet şubesinden sanal kart oluşturabilirsin. Kredi kartının bulunma zorunluluğu yok, en azından Garanti Bankası için bu böyle.

Vadesiz tl hesabından sanal karta para aktarıyorsun, aktardığın para kartın limiti oluyor. Alışverişten sonra artan limiti tekrar vadesiz hesabına aktarıp sanal kartın limitini sıfıra indirebiliyorsun.

iş bankası sanırım kredi kartı olmadan sanal kart vermiyor diye biliyorum
Hızlı PM Gönder
Gönder
20.01.2010, 12:32 5 (permalink)
...::LorD::...
  • Üyelik Tarihi27.12.2007
  • Yaş27
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1,479
evet doğru işbankasında kredi kartsız sanal kart yok
Hızlı PM Gönder
Gönder
20.01.2010, 12:33 6 (permalink)
sepulchral
  • Üyelik Tarihi6.10.2005
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar2,333
Evet , Bir çok banka kredi kartına baglıyor sanal kartı yalnız garanti bankası vadesiz hesabına sanal kart tanımlıyor.
Hızlı PM Gönder
Gönder
20.01.2010, 12:36 7 (permalink)
yozgatlı
  • Üyelik Tarihi4.12.2004
  • Yaş43
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar781

Evet , Bir çok banka kredi kartına baglıyor sanal kartı yalnız garanti bankası vadesiz hesabına sanal kart tanımlıyor.

hesap açmak için para istiyorlarmı garanti den

birde sanal kartı çıkarmak kaç gün sürüyor
Hızlı PM Gönder
Gönder
20.01.2010, 12:43 8 (permalink)
sepulchral
  • Üyelik Tarihi6.10.2005
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar2,333

hesap açmak için para istiyorlarmı garanti den

birde sanal kartı çıkarmak kaç gün sürüyor

Bu konu hakkında fikrim yok yalnız 10 TL civarı bir defter parası alabilirler. Ama ikametgah ile gitmen gerekiyor bankaya. Hesabın acılırken m.hizmetleri yetkilisine internet bankacılıgımıda kullanmak istiyorum diye belirtmende fayda var.

Aynı gün içerisinde tüm hesapların aktif oluyor int. bankacılıgından giriyorsun sanal kartını direk kendin oluşturuyorsun.

34 TL Dönemlik 6 ayda bir hesabından para çekiyorlar. Hesap işletim ücreti altında. Bu notuda bilmende fayda var.
Hızlı PM Gönder
Gönder
20.01.2010, 12:45 9 (permalink)
yozgatlı
  • Üyelik Tarihi4.12.2004
  • Yaş43
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar781
bu sanal kart bankamatik gibi birşeymi ?

biraz araştırma yaptımda gerçektende sanalmış hemen kullanmaya başlıyormuşsun hemen hesap açalım bari garantiden sağolun arkadaşlar
Hızlı PM Gönder
Gönder
20.01.2010, 13:09 10 (permalink)
XR9
XR9
  • Üyelik Tarihi30.04.2005
  • Yaş31
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1,483

bu sanal kart bankamatik gibi birşeymi ?

biraz araştırma yaptımda gerçektende sanalmış hemen kullanmaya başlıyormuşsun hemen hesap açalım bari garantiden sağolun arkadaşlar

Evet tamamen sanal, kart numarası, son kullanma tarihi, cvc2 numarası vs. herşeyi görebiliyorsun ama eline alamıyorsun kartı

Eğer öğrenciyseniz hesap açarken bunu belirtin, öğrencilerden hesap işletim ücreti almıyorlar. Birde hesap açmak için bireysel şubeleri tercih edin, kurumsal şubelerde hesaba bilmem ne kadar para yatırmanı isteyebiliyorlar.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler