bitcoin forum
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
12.12.2010, 21:58 1 (permalink)
beachturk
beachturk Üye
  • Üyelik Tarihi17.03.2010
  • Yaş36
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar64
En ucuz Backlink Hizmetleri | Sosyal İmleme | Dizinlere Ekleme | Profil Link | #permalink (permalink)
tüm işlemlerde rapor süresi 48 saate indirilmiştir.
çok uzun bir konu diye okumaya üşenirseniz biliniz ki fiyatların hiç bir zaman farkına varmayacaksınızdır.


iyinet ahalisine en ucuz ve en kaliteli hizmeti sunabilmek namına www.beachturk.com webmaster hizmetleri adı altında bir çalışma başlatmış bulunuyorum. fiyatları incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun

Sosyal imleme Nedir ?
"Nedir bu sosyal imleme siteleri ? " derseniz bu durumu şöyle açıklayabilirim. Sosyal imleme sitelerinde çeşitli kullanıcılar beğendikleri sitelerin yada blogların linklerini ekliyor ve bu linkler diğer kullanıcılar tarafından oylanıyor veya yorumlanıyor. Tabi sosyal imleme siteleri dünya çapında ün yapan web sayfaları olduğu için eklenen link ya da yazı anında indexleniyor. Bu durumda yolladığınız yazı veya haberin tıklanma şansı böylece daha da artıyor. Bu sitelere sadece yazı ve link değil aynı zamanda haber resim video da yüklenebilmektedir.
Sosyal imlemenin faydası nedir ?
Yukarıdaki paragrafımızda sosyal imleme sitelerinin dünya çapında ün yapmış ve google, yahoo, bing, altavista vb. arama motorları gözünde sevilen, kaliteli siteler olduğunu belirtmiştim. Dolayısı ile bu sitelere eklenen yazılar anından indexleniyor demiştim. Bu da sizin index hızınıza, imleme sitelerinden gelen ziyaretçilerinizin artmasına, google gözünde sitenizin kaliteli konuma gelmesine fayda sağlamaktadır.
İmlemenin zararı var mıdır ?
Bir takım programlar kullanılarak yapılan imlemelerin ciddi anlamda zararı olabilmektedir. Çünkü google black hat seo, yani siyah şapka seo olarak adlandırdığımız yöntemi pek tercih etmiyor. Black hat seo ya kısaca hile ile hızlı bir şekilde elde edilen backlink ya da içerik diyebiliriz. Ancaktarafımızdan yapılan imleme çalışmalarının kesinlikle bir zararı yoktur. Bütün imlemeler manuel olarak yapılmaktadır. White hat yani beyaz şapka olarak nitelendirilen yöntemimiz google tarafından tercih edilen yöntemdir. Kesinlikle sitelerinize bir zararı bulunmaz.
Sitem şu şu özellikleri taşıyor hangi paketi önerirsiniz ?
Beachturk.com seçtiğiniz pakete kesinlikle karışmamaktadır. Başlangıç olarak kendinize ideal paketi seçmekle yükümlüsünüz. Satış ya da sipariş sırasında görüştüğünüz kişiden ısrarla istenen bilgiler neticesinde hiç bir şekilde sorumlu tutulamayız.
İmleme işlemi nasıl yapılmaktadır ?
İmleme işlemleriniz herhangi bir yazılım kullanmadan manuel olarakyapılmaktadır.
Hangi imleme sitelerine ekliyorum ?
Pr değeri 2 ile 8 arasında değişen sosyal imleme sitelerini kullanıyorum. Genel olarak paket miktarı arttıkça bu oran yayılmaktadır. Aynı sitelere eklememeye özen gösteriyorum. Kısacası elimizden geldiğince memnuniyetiniz için çalışıyorum.
İş sonu rapor ve rapor süresi ?
İş sonu rapor tarafımıza bildirdiğiniz mail adresine gönderilmektedir. Rapor süresi 10 gün olarak belirlenmiştir. Bu süre iş yoğunluğuna göre artabilir yada azalabilir. Maksimum süre ve geri ödeme koşullarıhakkımızda sayfasında belirtilmiştir. Tarafımıza gmail uzantılı bir mail adresi göndermenizi tavsiye ediyoruz. Diğer tüm uzantılar bir takım sorunlar çıkarabilmektedir. Raporlar teslim edildiğinde sitemiz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilendirme tarihinden sonra 10 gün içerisinde raporlar veri tabanımızdan silinecektir. Bu süre zarfında kendi raporunuzu takip etmek ile yükümlüsünüzdür. Raporunuz spama düşmüş olabilir yada işlemin tamamlanmasına rağmen ulaştırılamamış olabilir, Beachturk.com bu konuda sorumluluğu müşterilerine vermiştir.
Sosyal imleme ücretleri ?
100 manuel sosyal imleme 15 TL
200 manuel sosyal imleme 25 TL
300 manuel sosyal imleme 35 TL
400 manuel sosyal imleme 45 TL
500 manuel sosyal imleme 55 TL
600 manuel sosyal imleme 65 TL
700 manuel sosyal imleme 75 TL
800 manuel sosyal imleme 85 TL
900 manuel sosyal imleme 95 TL
999 manuel sosyal imleme 99 TL Kısa bir süre için !Profil Link nedir ?
Profil link vbulletin, smf, php, mybb vb. forum sistemlerine üye olunarak, üye profillerinde yer alan imza ve web sitesi kısmından backlink sağlamaktır. Son 6 ayda ülkemizde öne çıkan bir yöntem olmuştur. Yabancı forumlarda ise 6-7 yıllık geçmişi bulunan bir backlink yöntemidir. Faydalarını gören arkadaşlarımız oldukça fazladır. Ekleme yöntemimiz hemen hemen herkes ile aynıdır.
Profil Linkin faydası nedir ?
Google yeni algoritması caffein ile webmastarlara çok çeşitli backlinki hedefletmiştir. Önceden bir siteden link alan bile hit yapabiliyordu. Ama artık ha*klinkler bile işe yaramaz oldular. Yani google amca çok çeşitli linki şiddetle önermektedir. Profil backlink bu çeşitlerden biridir ve olmazsa olmazıdır. Eklediğiniz forumlar do follow - no follow olarak karşımıza çıkmaktadır. No follow ve do follow' un faydaları hakkında google üzerinde onlarca makale bulabilirsiniz.
Profil linkin zararları ?
13 günlük siteme kategori başı 3k olmak üzere bir çalışmada bulundum. Bahsi geçen sitem tamamen özgün 29 kategoriden oluşan bir film sitesi. Gelişmeleri buradan paylaşacağım. Ancak bilinmesi gereken bir gerçek var ki herşeyin fazlası zarar.
Linkiniz Hangi sitelere ekleniyor ?
Genel olarak alexa ve pr değeri olan sitelere ekleniyorsunuz. Temiz bir liste oluşturmak için çabalıyoruz. Mevcut sitelerin uzantıları Edu.tr, Edu.vn, Edu.my, Edu.tw, Edu.sg, Edu.hk Gov.si, Gov.au, Gov.cn, Gov.co, Gov.gr, Gov.ig, Gov.mz vb. şeklindedir. Sitenize Mevcut yazılım tarafından otomatik olarak eklenmektedir. Bu durum şansınıza kalmıştır. Müdahale şansımız bulunmamaktadır.
iş sonu rapor ve süresi ?
İş sonu rapor tarafımıza bildirdiğiniz mail adresine gönderilmektedir. Rapor süresi 10 gün olarak belirlenmiştir. Bu süre iş yoğunluğuna göre artabilir yada azalabilir. Maksimum süre ve geri ödeme koşulları hakkımızdasayfasında belirtilmiştir. Tarafımıza gmail uzantılı bir mail adresi göndermenizi tavsiye ediyoruz. Diğer tüm uzantılar bir takım sorunlar çıkarabilmektedir. Raporlar teslim edildiğinde sitemiz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilendirme tarihinden sonra 10 gün içerisinde raporlar veri tabanımızdan silinecektir. Bu süre zarfında kendi raporunuzu takip etmek ile yükümlüsünüzdür. Raporunuz spama düşmüş olabilir yada işlemin tamamlanmasına rağmen ulaştırılamamış olabilir, Beachturk.com bu konuda sorumluluğu müşterilerine vermiştir.
Profil Backlink Ücretleri
3000 profil backlink 14 TL
6000 profil backlink 19 TL
12000 profil backlink 38 TL
24000 profil backlink 76 TL
50000 profil backlink 150 TL
100000 profil backlink 299 TL
Dizin nedir ?
Dizinler interneti kategorize eden ve aradığınız vebsitelerini daha rahat bulmanızı sağlayan sistemlerdir. Arama motorları bazen size aradığınız kelimeler için doğru sonuçları veremeyebilir çünkü spam dediğimiz aldatıcı tarzda siteler vardır. Yani siz bir hastalıkla ilgili bilgi arıyorsunuz ve o hastalığın ismini arama motorunda aradınız. Sonuçta ilk gelen sayfayı açıyorsunuz ve karşınızda arkadaşlık sitesi. Bu tarz aldatıcı siteler ile uğraşmadan direkt olarak konu ile ilgili sitelere büyük dizinlerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dizinler daha güvenlidir. Çünkü siteleri robotlar değil insanlar inceler ve aldatmaya meydan vermeyecek şekilde siteleri eklerler. İnternet üzerinde daha güzel bir açıklaması bulunmayacağından açıklama bu siteden alıntı yapılmıştır.
Dizinlere kayıt olmanın faydası nedir ?
Dizinler genel olarak pr5 ve üzeri yüksek alexa değerlerine sahip sistemlerdir. ( elimde bulunanlar ). Ekleme yaptığımız her biz dizinin ayrı ip adresinde bulunması da ayrı bir avantajdır. Bu yüksek pr ve alexa değerleri sayesinde siteniz alabileceği yararı dizinlerden maksimum düzeyde alacaktır.
Dizin paket ücretleri
* standart paketler
pr0 - pr8 arası 200 dizin 29 TL
pr0 - pr8 arası 500 dizin 49 TL
pr0 - pr8 arası 1000 dizin 79 TL
pr0 - pr8 arası 2000 dizin 109 TL
pr0 - pr8 arası 3000 dizin 139 TL
pr0 - pr8 arası 5000 dizin 219 TL
pr0 - pr8 arası 10000 dizin 409 TL
* premium paketler
pr2 200 dizin 35 TL
pr3 150 dizin 35 TL
pr4 75 dizin 45 TL

video upload servisi nedir ?
Sitenizin video paylaşım sitelerinde reklamının yapılması olarak belirtebilirim. Konu başlığına ve açıklamasına site linkiniz yazılarak reklamınız yapılmaktadır.
hangi video sitesine ekliyorum ?
izlesene.com tercih sebebimdir. Neden diye soracak olursanız izlesene.com da videoların üstünde bırakılan link do follow olarak gözüküyor ve ziyaretçi tıklayınca sitenize direkt olarak giriş yapıyor. Bu durumda sitenize %100 olumlu yansıyor.
örnek uploadlar ?
bu şarkıya bakarsanız anlatmak istediğimi sanırım fazlası ile anlarsınız
ne tür videolar ekleniyor ?
Genelde güncel video klipler, komik videolar vb. hizmetler tercihimdir. Videoları düşük bir fark ödeyerek kendinizde seçebilirsiniz. İstediğiniz videoyu indirip yükler reklamınızı yayınlarım. Video listesini sıfırdan hazırlamam gerekirse ücrette az bir miktar değişiklik olacaktır.
ücretlendirme nasıldır ?
20 video upload 10 tl
50 video upload 20 tl
99 video upload 39 tl

Beachturk makale servisi herhangi bir konuyu esas almamıştır. Genel olarak güncel konular çalışma konularımızı içermektedir. Tamamen seo uyumlu makaleler oluşturulup tarafınıza teslim edilmektedir. Makale siparişleriniz işlerimizin yoğunluğuna göre 24 saat gibi bir sürede teslim edilmektedir. Ancak belirtmem gereken nokta piyasada da makale yazdığını düşünen arkadaşlar gibi 100 kelime 1 tl şeklinde bir hizmet sunmuyorum, sunmayacağım. 100 kelimelik bir makale olmaz ! Ona en fazla deneme yazısı denebilir. Makale adı altında verdiğimiz hizmet köşe yazısı olarak adlandırılabilir. Yani konuyu verirsiniz bilgimiz var ise yazmaya başlarız yok ise ; öncelikle sağlam bir kaynaktan gereken bilgi temin edilir ve olay yazıya aktarılır, işin içine düşüncelerimiz, kendi birikimlerimiz katılarak ortaya google amca içinda uygun olan bir tablo çıkarılır. Bu sebeplerden dolayı şu kadar kelime şu kadar şeklinde bir ücret düşünmüyorum. Ücret konuya göre değişkenlik gösterecektir.

Ödeme Yolları ?
* Garanti Bankası
* İş Bankası
* Vakıf Bank
* Ziraat Bankası
* Misli.com
* kredi kartı ( gittigidiyor )
* Paypal

iletişim mail : info@beachturk.com
online destek : www.beachturk.com

R10 da ki satış konum
Hızlı PM Gönder
Gönder
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok Cevap Yazma Yetkiniz Yok Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
BB code is Açık Smileler Açık [IMG] Kodları Açık HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Forum Kuralları
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Profil Backlink || Sosyal İmleme || Blog Backlink >> Kaliteli SEO Sadece 5 TL internetteticaret.net Sosyal Link Borsası 4 19.03.2012 22:21
Satış : Profil Backlink || Sosyal İmleme || Blog Backlink >> Kaliteli SEO Sadece 5 TL internetteticaret.net Sosyal Link Borsası 5 16.02.2012 15:23
Profil Backlink || Sosyal İmleme || Blog Backlink >> Kaliteli SEO Sadece 5 TL internetteticaret.net Dmoz ve Dizinler 0 7.02.2012 22:26
Satış : Sosyal İmleme - Profil Backlink - Dizin Çalılmaları msbyrk Link Borsası 1 12.08.2011 22:44
Satış : #Hit Kralı Olacaksınız#| Blog Backlink | Profil Backlink | İmleme | Video Backlink Ve extraman Link Borsası 0 16.01.2011 01:03

Forum Saati: 22:49. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.
Powered by vBulletin™ Version 3.8.7
Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
bitcoin forum