User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
24.06.2018, 18:57 1 (permalink)
Inadmissible
  • NeredenYurt Dışı Şubesi
  • Üyelik Tarihi1.05.2018
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar158
Steemit Konumuzu Tanıt 2222 DOGE Coin Kazan #permalink (permalink)

Merhaba arkadaşlar,

BTCFRM Yönetimi olarak Steemit Konumuzun tanitilmasina yardımcı olmak amacıyla ödüllü bir yarışma düzenleme kararı aldık.

YARIŞMAMIZ ŞU ŞEKİLDE;

Websitenizde,blogunuzda (blogspot kabul) veya Aktif Forum sitelerinde

Altta belirtigimiz Steemit Konumuzun tanıtım yazısını paylasacaksiniz ve çekilişe katılacaksınız.

YARIŞMA KURALLARI;
1- Paylasim yaparken linkleri eklemeyi unutmayin.Makalede 4 adet link 1 adet resim linki mevcuttur.
2- Tanıtım yazınızı yayınladıktan sonra yazınızın linkini ozel mesajdan bana atmalısınız, sonra konuya katıldım yazmalısınız.
3- Kazanan kişilere özel mesaj yardımıyla ulaşılacak ve ödülleri teslim edilecektir.
4- Sonuçlar açıklanıncaya kadar tüm katılımcıların tanıtım yazıları yayında olmalıdır. Tanıtım yazısı yayında değilse katılımcı diskalifiye edilir.
5- 10 kisilik liste dolunca cekilis baslayacaktir.

ÖDÜLLERİMİZİN DETAYLARI;

1. 2222 DOGE
2. 1000 DOGE
3. 500 DOGE

--- KATILANLAR ---

1-
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-

Merhabalar;
BTCFRM olarak Steemit platformunda kendimizi tanıtmak amacıyla ilk etkinliğini düzenliyoruz.Bu etkinliğimizde 30 kişiye 30 SBD (kişi başı 1 SBD) dağıtmayı planlıyoruz.

Etkinliğe Nasıl Katılabilirsiniz?
- Öncelikle buraya tıklayarak forumumuza üye olmalısınız. (Mevcut üyelerimiz kendi üyelikleriyle katılabilirler)
- Ardından @btcfrm Steemit hesabını takip etmeli ve bu postu upvote ve resteem yapmalısınız.

- Son olarak Discord kanalımıza katılmalı ve bu post altına Discord Kanal ID'niz + BTCFRM kullanıcı adınızı yorum olarak yazmalısınız.
Discord: https://discordapp.com/invite/dp9XYyK

KATILIM KURALLARININ HERHANGİ BİRİNİ UYGULAMAYAN KİŞİLER ÖDÜL KAZANAMAZLAR.

BTCFRM.COM - Bitcoin Türkiye Forumu | Borsa&Altcoin Destek

ANA KONU LINKI

Konu açmadan önce " FORUM KURALLARI " bölümünü gözden geçirin.

Her türlü soru, öneri, memnuniyet, şikayet ve bilgi taleplerinizi iletmek için " MAİL " adresimizi kullanabilir veya " İLETİŞİM FORMU " üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
İyinet.com Yetkili Alımları
Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında SINIRSIZ Banlanır!
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler