İyinet - Webmaster Forumu

İyinet - Webmaster Forumu (http://forum.iyinet.com/)
-   İyinet Sayfam & Tüm Paylaşımlarım (http://forum.iyinet.com/iyinet-sayfam-tum-paylasimlarim/)
-   -   Basın, Muhabir Tanıdıgı Olan Konuya Bakabilirmi (http://forum.iyinet.com/iyinet-sayfam-tum-paylasimlarim/256879-basin-muhabir-tanidigi-olan-konuya-bakabilirmi.html)

S4cuRıTy EneMy 6.08.2014 21:56

Basın, Muhabir Tanıdıgı Olan Konuya Bakabilirmi
 
Merhaba arkadaşlar,

Geçtigimiz gün bir dolandırıcı şirketinin önemli bilgilerini ele geçirdim cidden önemli bilgiler kısaca özet geçeyim.

Normal bir şirkette müşteri alişveriş yaptigi zaman kredi karti ile bu kart bilgileri hemen silinir. Ama bu şirket mail araçılıgı ile ilgili yerlere tüm müşterilerin kredi kartı bilgilerini birbirine yaziyor,

Normal bir şirketin web sitesi olur müşteri oradan alişveriş yapar burada firma sesli yanıt birakiyor müşteri 1 basip bir müşteri temsilcisi ile konuşuyor daha sonrasında onu bankanızda birikmiş kart aidatlarini geri alabilirsiniz v.s diye müşteriyi kandırıp kredi kartı bilgilerini aliyorlar ve hizmet tutarı olarak 180 tl aliyorlar sonra uğraş dur ... kısacası firmanin müşterileri dolandırdıgına dair birçok belge elimde var.

Mail ile müşterilerin kart bilgilerini mailden gönderdiiklerine dair belgeler var. Bir müşteri temsilcsinin müşteri ile konuşurken kart bilgisini almasına onu kandırmasına dair herşeyi var..

En son iha ile konuşuyorduk bu konu için 2 gündür ses cıkmadı eğer bu konu için haber yapabilirsek bir cok kişi bu dolandırıcılar ile başedebilecek tanidiginiz bi muhabir varsa bana yönlendirirseniz cok sevinirim

Röportaj bile yapabiliriz.

Skype : oguzhan.tht

Şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar sorun çözüldü iha'dan bir muhabir ile anlaşitk pazartesi günü çekim & röportaj yapilcak

konu kilitlenebilir.


Forum Saati: 16:01. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.

Powered by vBulletin™ Version 3.8.7
Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Content Relevant URLs by vBSEO