bitcoin forum
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
7.11.2016, 00:07 1 (permalink)
reminder
reminder Üye
  • NeredenDiyarbakır Şubesi
  • Üyelik Tarihi7.11.2016
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1
Recyclix - Geri dönüşümden Para Kazan - Ödeme Kanıtlarıyla #permalink (permalink)
(Ödeme Kanıt Dekontları Yazının Altındadır)

Recyclix nedir?


Geri dönüştürülebilir atıkları sizin adınıza satın alıp ve geri dönüştüren geri dönüştükten sonra yine sizin yerinize satıp bu ticaretten sizin payınıza düşeni ödeyen güvenilir Polonya merkezli bir şirkettir.

Recyclix Avrupa’da çeşitli yatırım projeleri yerine getirir ve kontrol eder ve merkez ofisi Varşova’da bulunmaktadır. Yakın bir gelecekte etkisini diğer ülkelere de genişletmeyi planlayan, uzun süredir plastik üretimi ve geri dönüşümüyle ilgilenen önde gelen uluslararası şirketlerle işbirliği yapmaktadır.

Recyclix nasıl işliyor?
İşleyiş aslında çok basit geleneksel network marketing sistemleri gibi üye toplama veya saadet zinciri sisteminde değil aksine sizin verdiğiniz parayı kullanarak firma atık maddeleri satın alıyor ve kendi geri dönüşüm tesislerinde atıkları işleyip granül maddesine çeviriyorlar 35 gün süren bu süreç sonunda işlenen geri dönüşüm maddesi sizin adınıza satılıyor ve elde edilen kar i yatırımcılara paylaştırıyorlar.

İşleyiş toplamda 35 gün sürüyor dedik bu süre zarfındaki ilk 3 hafta kazançtan %6 lık pay veriliyor akabinde 2 hafta daha beklendikten sonra bir %8 lik pay daha veriliyor toplamda 5 haftada yatırılan para % 14 kar getiriyor.

20 Euro luk tanıtım amaçlı para otomatik veriliyor.
Sisteme üye olduktan sonra şirket tanıtım amaçlı herkese 20 Euro luk bir para hediye ediyor bu bakiye demo değil yani gerçek bir para fakat sistemi faliyete geçirip 20 Euro luk hediye miktar ile atık satın aldıktan sonra haftalar sonra elde edilen kar 20 Euro ya ulaştığında paranızı çekebiliyorsunuz.

Ne kadar kazanç sağlar?
Şunu samimiyetle söyleyebilirim en kısa zamanda ir yatırım yapacağım (bütçemi ayarladıktan sonra) ve uzun zamandır araştırdığım bu elir modeli üzerinden yerli yabancı bir çok kişi çok güzel paralar kazanmış kanıtları da bir çok yerde mevcut. Sistemin yardım belgelerini baştan sona okudum diyebilirim her şey çok açık ve net. Ne kadar kazandırır? sorusuna yanıt olarak yatırdığınız kadar cevabını veriyorlar. Yani şunu da belirtmek gerekir, 20, 30 Euro para yatırıp kimseyi zengin edecek bir sistem değil ama uzun vadede ciddi paralar kazandıracağı kesin ve net bir sistem.

Minik miktarlarda yatırımla büyük beklentilere girmemek gerek fakat bir çok ülkede fabrikaları olan faal olarak yıllardır işleyen bu sisteme güvenen on binlerce insan var. Eğer elinizde 1.000 Euro kadar bir para varsa direk yatırın derim çünkü 35 günde 1000 Euro hiç bir faiz sisteminde %14 kazandırmaz bunu herkes bilir. Bunun yanında manevi düşünen ve dibi bakımdan faize girmek istemeyen kişiler için çok uygun bir sistem çünkü burada gerçek bir ticaret ve iş emeği var sonuçta bir şeyler alınıp satılıyor ve herkes bu işten payını alıyor diyebiliriz.

Sistemi ilk gördüğümde klasik network yalanı sanmıştım ama biraz araştırıp adamların fabrikalarına kadar video ve resimleri gördükten sonra ciddi ciddi bir iş yaptıklarının farkına vardım en azından saadet zinciri gibi bir saçmalık değil.

Recyclix 60 Gün İçinde İşlemsiz Üyelikleri İptal Eder
Eğer sisteme üye olup demo parayı kullanarak testleri tamamladıktan sonra 60 gün içinde hla herhangi bir ödeme yapmadıysanız ve gerçek para ile yatırıma geçmediyseniz sistem üyeliğinizi otomatik olarak kapatır ve aynı eposta hesabı ile bir daha üyelik açamazsınız. Ayrıca deaktif edilerek kapatılan üyelik para yatırmanız için bile açılmaz tekrar sisteme dahil olmak için yeni bir üyelik yapıp en az 20 Euro yatırımla geri dönüşüme başlamanız lazım.

Bu durum aslında sistemin ne kadar güvenilir ve işi ciddiyetle yaptığının ifadesidir bence çünkü işlem yapılmayan üyeliklerin sistemde kalması sadece veri tabanı kirliliğidir ve bu kişileri tekrardan aynı eposta ile üye etmemeleri de yeni hesap açarak yeniden sisteme girmelerine itmektedir.

Neden Kendi Paralarını Kullanıp Daha Çok Kazanmıyorlar?
Recyclix in sitesinde bu sorunun cevabını insanların ilk aklına gelebilecek soru olduğunu düşünerek yanıtlamışlar zaten cevap aynen aşağıdaki gibi;


Son derece mantıklı yani işin içinde hiç bir kötü niyet ve çıkar yok çok iyi kurgulanmış bir sistem diyebiliriz başkalarının yatırımıyla bir mal alınıyor bu mal belirli bir süre zarfında işlenerek ürüne çevriliyor ve satıldıktan sonra herkes payını alıyor.

İleriki günlerde konuyu daha detaylı araştırıp ödeme kanıtlarını da sağdan soldan toparlayıp bu yazıya eklemeyi düşünüyorum. Sonuç olarak elinizde yatırımlık bir paranız varsa ve sabırlıysanız çok ciddi paralar kazandıracak bir sistem bu. Sıradan saadet zinciri ve network marketing saçmalıklarıyla karıştırmadan ön yargısız bir şekilde Recyclix.com u kendi sitesinden inceleyip aradığınız tüm soruların cevabını orada bulabilirsiniz.

Kazanç oranlarına gelince;

3 hafta devam eden 1. geri dönüşüm döngüsünden sonra geri dönüşümlü malzeme miktarından % 6 kar payı alırsınız.

Sonrasında ise, 2 hafta devam eden 2. geri dönüşüm döngüsünden de malzemenin fiyat farkından daha fazla, % 8 kar payı alırsınız.

Toplamda ise, 5 hafta süren tam geri dönüşüm döngüsünden sonra geri dönüşümlü malzeme miktarından, %14 kar payı almış olursunuz.

Yani 5 hafta süren bu döngü sonucunda sisteme yatırdığımız 100 Euro paramız 114 Euro oluyor diyebiliriz.

Tam geri dönüşüm döngü sayısı sınırlı değildir. Birikmiş karınızı hesap bakiyenize aktarmak için lütfen dönüşümün tamamlanmasından sonra RECYCLE düğmesini tıklayın.

Eğer 1000 ila 50,000 Euro arasında değerlerde veya 5000 ila 250,000 ton arası büyük miktarlarda atık geri dönüşümü yapmak isterseniz, geri dönüşüm ekipmanından hisse satın almak suretiyle tarafınıza çok daha fazla karlar için yeni fırsatlar sunulacaktır.

Sisteme yatırım yaptıktan sonra sitenin üst kısımında bulunan İş Yeri (Member’s Area) bölümünden Atık (Waste) satın almalısınız.Size teşvik amaçlı verilen bonusunuz içinde aynı işlemi gerçekleştirmelisiniz.

Ayrıca site hakkında bilinmesi gerekenler burda inceleye bilirsiniz
https://recyclix.com/tr/ecology/

Üye olmak için kodum E175-FCEC-795B
üye olursanız size bilgim ölçüsünde yardımcı olurum.

Recyclix Firması Hakkında
Dünyada eşi benzeri olmayan ve öncü bir şirket olan Recyclix geri dönüşüm sektörünün mümkün olduğu kadar etkili bir şekilde gelişmesine yardım etmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda da günümüzün en yaygın ve hızlı iletişim aracı olan interneti kullanarak ticaret yapma olanağını kullanıcılarına sunmaktadır. Avrupa’da çeşitli yatırım projelerini yerine getirip kontrol eden Recyclix uzun süredir plastik üretimi geri dönüşümle ilgilenmekte ve uluslararası şirketlerle iş birliği yapmaktadır.Merkezi Polonya’nın Varşova kentinde bulunan firma telefon ve e-mail iletişim yollarıyla da yatırımcılarına destek vermektedir.

[M]https://www.youtube.com/watch?v=ZvIxQ5ka_4I[/M]

Geniş endüstriyel deneyime sahip olan ekibin eşsiz bilgi ve becerilere sahip oldukça yüksek nitelikli uzmanlardan oluşması sayesinde kısa sürede mükemmel sonuçlar elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Tüm proje katılımcılarının çıkarlarını korumayı hedefleyen sistem, ticaretin akılcı bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır. Sisteme katılan her iş ortağına başarılı bir iş ortağı olmaları konusunda gerekli desteği veren Recyclix firması gerçek bir çevreci tutumu sergilemenize de olanak sağlamaktadır.

Aşağıdaki video da Recyclix firmasının, Almanya’da gerçekleştirilmiş olan Expo 2015 fuar organizasyonundaki stand görüntüleri yer almaktadır.
[M]https://www.youtube.com/watch?v=A8p0gwXC7F8[/M]

Sistem sayesinde hem firma hem de siz kazanıyorsunuz. Bu sistemi kullanarak uluslararası piyasaya ulaşma olanağına sahip olarak geri dönüştürülebilir atıkların satılmasına ve satın alınmasına doğrudan erişim sağlayabilmeniz ve bu sayede kazanmanız mümkün olacaktır. Firma geri dönüşüm sürecini düzenleyip kontrol ederken sizler de bu atıkların işlenmesi ve satışı için hammadde alarak sisteme dahil oluyorsunuz. Satın aldığınız atıklar sistemimiz tarafından işlenip geri dönüştürüldükten sonra bunların satışını yapıyorsunuz.

Recyclix firması kimsenin evinde bulundurmak istemediği atıkları alarak bunların pek çok endüstride kullanılabilecek yüksek teknoloji malzemeleri haline çeviriyor ve sizler de bunların satışını yaparak kazanç elde ediyorsunuz. Bu sistemde kapı kapı dolaşmak yok. Evinizde oturduğunuz yerden sadece boş vakitlerinizi kullanarak online olarak kazanç sağlamanızı sağlayan bu sistemde herhangi bir risk almanız söz konusu değil.

Katılımcılarına uzun vadeli ve istikrarlı şekilde kazanç sağlama olanağı sunan sistemimiz iş ortaklarının başarı kazanması ile büyüyen bir yapıya sahip olduğundan dolayı iş ortaklarının kazanmasını isteyen ve destekleyen bir yol izlemektedir. Coğrafi olarak genişleme ve yüksek kar elde etme olanağı sunduğu için doğal olarak sistemimiz ortaklarının daha fazla kazanmasını sağlamak istiyor.

Firmanın gerçek olup olmadığı konusunda okuyucularımızdan sorular gelmektedir. Bu bakımdan sizlere, Recyclix’e bizler gibi yatırım yapmış üyelerin, firmanın geri dönüşüm fabrikasına yaptıkları ziyaretten bazı görüntüleri sunuyorum.OFİSLERİNDEN GÖRÜNTÜLER


YATIRIMIM VE ÖDEME KANITIM
Buda bir forum arkdaşımın ödemesibu ay sonunda bana yatan ödemelerin görüntülerine ekleyeceğim.

Arkadaşlar şirketin amacı kendisine büyük ortaklar bulup bunlara büyük karlar vereceğine, küçük ortaklar bulup bunlara küçük karlar vermeyi uygun bulmuş….Yani kendisine büyük ortak bulup karın % 50 ni ona vereceğine ondan gelecek parayı bizim gibi küçük ortaklardan bulup karın belki %14 nu küçük ortaklara verip geri kalan %86 lık kara sahip olabiliyor

Ödeme alma yolları
320 euro ve 300 erunun 3 hafta sonra % 6 lık karınıda aldık
Referans linkim: https://recyclix.com/?id=51a83290f9fb58
Refsiz :https://recyclix.com/tr/

Üye olurken Yönetici Hesap Numarası : E175-FCEC-795B girerseniz bana katkıda bulunmuş olursunuz ayrıca 20 Euro kazanırsınız. Elimden geldiğince sizlerle ilgilenirim
Hızlı PM Gönder
Gönder
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok Cevap Yazma Yetkiniz Yok Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
BB code is Açık Smileler Açık [IMG] Kodları Açık HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Forum Kuralları
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Türk Ptc Sitesi Ödeme Kanitiyla 2014 emko2014 PTC Siteleri 2 8.11.2014 21:54
CoinTellect ile Ödeme Yapmadan Bilgisayarını Açık Tutarak Para Kazan ShwLnd Internetten Para 3 24.10.2014 15:25
Ayda 70$ Artık Hayal Değil AYRINTILI ANLATIM. +Ödeme Kanıtları. salih654321 Internetten Para 7 12.08.2014 07:41
Oyun Oynayarak Para Kazan (ödeme kanıtlı) neco4545 Internetten Para 1 27.09.2013 12:38
Kazanç Sistemi artı Anket Listesi 80 TL Yüzde yüz kazanç garantisi ürün iade garantsi nirvana277 Internetten Para 3 12.07.2010 18:13

Forum Saati: 20:43. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.
Powered by vBulletin™ Version 3.8.7
Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
bitcoin forum