Anketimiz: Dünya dışı yaratıklar varmı?
İnanıyorum, kesinlikle varlar.. 27 67.50%
İnanmıyorum, bunlar zırvalık.. 7 17.50%
Emin değilim 6 15.00%
Katılımcı sayısı: 40. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 8 Sayfadan 1. Sayfa
1.02.2011, 03:36 1 (permalink)
Loi
Loi Üye
  • NeredenKocaeli Şubesi
  • Üyelik Tarihi13.11.2006
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3,572
Evrende gerçekten yalnız değilmiyiz? #permalink (permalink)
Az önce facebook sayesinde buldum ve izledim.. Bu yayının ne zaman yapıldığını bilmiyorum ancak çok etkilendim.. Bir çok defa bazı devletlerin dünya dışı varlıklar konusunda bilgi sakladığını duymuştum, yeni yeni insanlarla bazı bilgiler paylaşılmakta olduğunu söyleniyor videolarda. Ayrıca bulunan dünya dışı elementlerinde kesinlikle birer delil olduğunu düşünüyorum. Görüntüler konusunda bişey diyemiyorum, yinede kendi gözlerimle görmeyi yeğlerim..

İşte habertürk kanalında yapılmış olan programa ait görüntüler.. Sonuna kadar izledim, sizde izleyip fikirlerinizi paylaşabilirsiniz..

Kaynak: http://www.frml.org/ufolar.html
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 03:48 2 (permalink)
M4HMuT
M4HMuT Üye
  • Üyelik Tarihi21.11.2010
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar445
şahsen inanımyorum hocam
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 03:52 3 (permalink)
Antika
Antika Üye
  • Üyelik Tarihi23.12.2010
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar232
ben yanlizim onu bilirim :p
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 03:55 4 (permalink)
Ruh Kanseri.
Ruh Kanseri. Ruh Kanseri.
  • NeredenAntalya Şubesi
  • Üyelik Tarihi19.07.2008
  • Yaş33
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar6,814
bence varlar, ama onlar gerçekten o bilindik uzaylı sıfatında olmayabilirler, teknolojik olarak bizlerden 1 kaç yüzyıl ilerdeler, bizler de onlar için uzaylı olabiliriz, ufkunu geniş tutarsan, atlantisi bile bulmaya gidersin, uzay konuları uçsuz bucaksızdır, bu varlıklar gerçekten varlar, kitapta da geçtiği yazılmıştı biyerde, Alemlerin rabbi derler ya, sizce bu alemler sadece ruhani olanlar hayvanlar ve bizlermiyiz, aklının alamayacağı kadar büyük bir galaksideyiz, kimbilir oralarda neler var, belki de bizler gibi başkaları var, derin konular vallahi
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 04:01 5 (permalink)
mathiaxbars
  • Üyelik Tarihi23.07.2006
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar4,822
Bana göre çoktan bulundu da , dünyanın nasıl karşılayacağını bilmedikleri için kimse açıklamıyor.Hatta türkiyeyle ilgili bir olay vardı hatırladığım kadarıyla.Bence çokta iyi yapıyorlar.Daha dünyada bir istikrar sağlanmadıki onların nasıl bir dinsel veya kültürel halde olduklarını ve bizi nasıl etkileyeceğini bilmiyoruz.

Ayrıca yine bence tek bir ülke değil birçok ülke bunun bilgisinde.
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 04:13 6 (permalink)
Ruh Kanseri.
Ruh Kanseri. Ruh Kanseri.
  • NeredenAntalya Şubesi
  • Üyelik Tarihi19.07.2008
  • Yaş33
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar6,814
bir dizi var arkadaşlar izleyin diziporttan falan, dizinin adı the event, izleyin bakın, burada uzaylı denilen varlıkların dnalar insanların dna sından %1 farklı.
sizce 51. bölge neden var dersiniz. geçen yıl haberlerde çıkmıştı, rusyamıydı tam neresiydi bilmiyorum ama, ülke ufo günlüklerini halka açacaktı.
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 04:15 7 (permalink)
Loi
Loi Üye
  • NeredenKocaeli Şubesi
  • Üyelik Tarihi13.11.2006
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3,572

şahsen inanımyorum hocam

Videoları izledin mi? Bir çok devlet konu bu konu hakkında ellerindeki bilgileri yavaş yavaş açıklamaya başlamış durumda.. Bu dünya dışı varlıkların farkedilmesi, bu farkındalığın artması 1945 itibariyle başlıyor programdaki şahıslarda bunu doğruluyor..
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 04:20 8 (permalink)
ExAct
ExAct Üye
  • Üyelik Tarihi7.01.2011
  • Yaş27
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar6
Çok güzel bir konuya deyinilmişin Loi bencede ufo var ama inanmak istemiyoruz
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 05:12 9 (permalink)
z08g
z08g Üye
  • Üyelik Tarihi8.05.2010
  • Yaş33
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar406

Bu dünya dışı varlıkların farkedilmesi, bu farkındalığın artması 1945 itibariyle başlıyor programdaki şahıslarda bunu doğruluyor..

daha "uzayın sonu" ve "uzay ne kadar büyük" gibi soruların cevaplarını veremezken, dünya dışı varlıkların olmadığını söylemek, biraz saçma olur..

ayrıca 1945 tarihinden önce başlar. bildiğim kadarı ile 2.dünya savaşı pilotlarının vermiş olduğu bilgilerde, bu dünya dışı varlıklardan bahsediliyor.

http://www.google.com/#sclient=psy&h...ed8f20a6bb9442

http://www.haberturk.com/dunya/haber...in-ufo-ortbasi

uzun lafın kısası, yalnız değiliz..

şimdi bu uzaylılar bizden teknoloji olarak çağ atlamış oldukları için, internet hızları falan kaç mbit' tir.. ışık hızında internet
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 05:21 10 (permalink)
Angelo
Angelo Üye
  • Üyelik Tarihi13.12.2004
  • Yaş36
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar4,981
Ben bizden ileri duzeyde oldugunu sanmiyorum. Niye boyle bir varsayima giriyoruz, belki cok geri uygarliktalar veya esit duzeydeler. Veya buyuk ihtimalle evren o kadar buyuk ki bizim anladigimiz zaman kavrami ile bu galaksiler arasi seyahat mumkun degil. Dolayisiyla farkli zaman boyutlarinda yasayan bizim gibi insanlar olabilirler. Teknolojileri var gelip gelip tam gorunmeden gidiyorlar bana mantikli gelmiyor, neden inip dertlerini anlatmasinlar.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 8 Sayfadan 1. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler