İyinet - Webmaster Forumu
Toplam 8 Sayfadan 1. Sayfa

İyinet - Webmaster Forumu (http://forum.iyinet.com/)
-   Güncel Konular - Haberler (http://forum.iyinet.com/guncel-konular-haberler/)
-   -   Evrende gerçekten yalnız değilmiyiz? (http://forum.iyinet.com/guncel-konular-haberler/149349-evrende-gercekten-yalniz-degilmiyiz.html)

Loi 1.02.2011 03:36

Evrende gerçekten yalnız değilmiyiz?
 
Az önce facebook sayesinde buldum ve izledim.. Bu yayının ne zaman yapıldığını bilmiyorum ancak çok etkilendim.. Bir çok defa bazı devletlerin dünya dışı varlıklar konusunda bilgi sakladığını duymuştum, yeni yeni insanlarla bazı bilgiler paylaşılmakta olduğunu söyleniyor videolarda. Ayrıca bulunan dünya dışı elementlerinde kesinlikle birer delil olduğunu düşünüyorum. Görüntüler konusunda bişey diyemiyorum, yinede kendi gözlerimle görmeyi yeğlerim..

İşte habertürk kanalında yapılmış olan programa ait görüntüler.. Sonuna kadar izledim, sizde izleyip fikirlerinizi paylaşabilirsiniz..

Kaynak: http://www.frml.org/ufolar.html

M4HMuT 1.02.2011 03:48

şahsen inanımyorum hocam;)

Antika 1.02.2011 03:52

ben yanlizim onu bilirim :p

Ruh Kanseri. 1.02.2011 03:55

bence varlar, ama onlar gerçekten o bilindik uzaylı sıfatında olmayabilirler, teknolojik olarak bizlerden 1 kaç yüzyıl ilerdeler, bizler de onlar için uzaylı olabiliriz, ufkunu geniş tutarsan, atlantisi bile bulmaya gidersin, uzay konuları uçsuz bucaksızdır, bu varlıklar gerçekten varlar, kitapta da geçtiği yazılmıştı biyerde, Alemlerin rabbi derler ya, sizce bu alemler sadece ruhani olanlar hayvanlar ve bizlermiyiz, aklının alamayacağı kadar büyük bir galaksideyiz, kimbilir oralarda neler var, belki de bizler gibi başkaları var, derin konular vallahi

mathiaxbars 1.02.2011 04:01

Bana göre çoktan bulundu da , dünyanın nasıl karşılayacağını bilmedikleri için kimse açıklamıyor.Hatta türkiyeyle ilgili bir olay vardı hatırladığım kadarıyla.Bence çokta iyi yapıyorlar.Daha dünyada bir istikrar sağlanmadıki onların nasıl bir dinsel veya kültürel halde olduklarını ve bizi nasıl etkileyeceğini bilmiyoruz.

Ayrıca yine bence tek bir ülke değil birçok ülke bunun bilgisinde.

Ruh Kanseri. 1.02.2011 04:13

bir dizi var arkadaşlar izleyin diziporttan falan, dizinin adı the event, izleyin bakın, burada uzaylı denilen varlıkların dnalar insanların dna sından %1 farklı.
sizce 51. bölge neden var dersiniz. geçen yıl haberlerde çıkmıştı, rusyamıydı tam neresiydi bilmiyorum ama, ülke ufo günlüklerini halka açacaktı.

Loi 1.02.2011 04:15

Alıntı:

Melis aJans Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 980575)
şahsen inanımyorum hocam;)

Videoları izledin mi? Bir çok devlet konu bu konu hakkında ellerindeki bilgileri yavaş yavaş açıklamaya başlamış durumda.. Bu dünya dışı varlıkların farkedilmesi, bu farkındalığın artması 1945 itibariyle başlıyor programdaki şahıslarda bunu doğruluyor..

ExAct 1.02.2011 04:20

Çok güzel bir konuya deyinilmişin Loi bencede ufo var ama inanmak istemiyoruz :D

z08g 1.02.2011 05:12

Alıntı:

Loi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 980590)
Bu dünya dışı varlıkların farkedilmesi, bu farkındalığın artması 1945 itibariyle başlıyor programdaki şahıslarda bunu doğruluyor..

daha "uzayın sonu" ve "uzay ne kadar büyük" gibi soruların cevaplarını veremezken, dünya dışı varlıkların olmadığını söylemek, biraz saçma olur..

ayrıca 1945 tarihinden önce başlar. bildiğim kadarı ile 2.dünya savaşı pilotlarının vermiş olduğu bilgilerde, bu dünya dışı varlıklardan bahsediliyor.

http://www.google.com/#sclient=psy&h...ed8f20a6bb9442

http://www.haberturk.com/dunya/haber...in-ufo-ortbasi

uzun lafın kısası, yalnız değiliz..

şimdi bu uzaylılar bizden teknoloji olarak çağ atlamış oldukları için, internet hızları falan kaç mbit' tir.. ışık hızında internet :D:D

Angelo 1.02.2011 05:21

Ben bizden ileri duzeyde oldugunu sanmiyorum. Niye boyle bir varsayima giriyoruz, belki cok geri uygarliktalar veya esit duzeydeler. Veya buyuk ihtimalle evren o kadar buyuk ki bizim anladigimiz zaman kavrami ile bu galaksiler arasi seyahat mumkun degil. Dolayisiyla farkli zaman boyutlarinda yasayan bizim gibi insanlar olabilirler. Teknolojileri var gelip gelip tam gorunmeden gidiyorlar bana mantikli gelmiyor, neden inip dertlerini anlatmasinlar.


Forum Saati: 15:35. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.
Toplam 8 Sayfadan 1. Sayfa

Powered by vBulletin™ Version 3.8.7
Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Content Relevant URLs by vBSEO