Anketimiz: Dünya dışı yaratıklar varmı?
İnanıyorum, kesinlikle varlar.. 27 67.50%
İnanmıyorum, bunlar zırvalık.. 7 17.50%
Emin değilim 6 15.00%
Katılımcı sayısı: 40. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 8 Sayfadan 2. Sayfa
1.02.2011, 06:33 11 (permalink)
z08g
z08g Üye
  • Üyelik Tarihi8.05.2010
  • Yaş33
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar406

Teknolojileri var gelip gelip tam gorunmeden gidiyorlar bana mantikli gelmiyor, neden inip dertlerini anlatmasinlar.

üstadım bu uzaylı prensibidir belki.. göster ama elletme
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 06:59 12 (permalink)
mantus
mantus Üye
  • Üyelik Tarihi3.09.2010
  • Yaş33
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar60
1945 roswell olayı, gerçekten garip bir olaydır bu. dünya da yaşamın başlamasından bu yana bu varlıklar tarafından ziyaret ediliyoruz(benim düşüncem) 1945de yakın tarihin en gerçekci olaylarından birisiydi sadece..
bu konu hakkında derin araştırmalar yaptım ve kesinlikle inanıyorum..
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 07:35 13 (permalink)
DediHost
DediHost Üye
  • Üyelik Tarihi29.01.2011
  • Yaş38
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3

1945 roswell olayı, gerçekten garip bir olaydır bu. dünya da yaşamın başlamasından bu yana bu varlıklar tarafından ziyaret ediliyoruz(benim düşüncem) 1945de yakın tarihin en gerçekci olaylarından birisiydi sadece..
bu konu hakkında derin araştırmalar yaptım ve kesinlikle inanıyorum..

Evet sana katiliyorum mantus,bende 1945 roswel olaylarini okudukdan sonra ve bu tarihden sonra yer yer ortaya cikan ufo olaylari ve goruntulerinden sonra inanmiyorum desem yalan soylemis olurum.Bence gercekden var...
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 09:45 14 (permalink)
PutTLD
PutTLD Üye
  • Üyelik Tarihi5.06.2010
  • Yaş43
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar331
Bize göre uzaylı olarak adlandırılan yaratıkların olma olasılığı %100 ve kesinlikle varlar, bizde onlara göre uzaylıyız çünki aynı uzayda yaşıyoruz

Geçenlerde belgesel izlemiştim, örnek vermişlerdi, her güneş sisteminde Dünya gibi yaşam koşullarının oluşabileceği 2 gezegen olabileceğini söylüyorlardı, evrende milyonlarca güneş sistemi olduğuna göre milyonlarcada Dünya gibi yaşama elverişi gezegenler olacaktır.

Bu kanıya şu şekilde varıyorlar, Dünya ile güneş arasındaki mesafeye, Dünyanın ısısına vb özelliklerine bakıyorlar aynı şekilde özellikler gösteren gezegenler olabileceğini tespit ediyorlar.

Şimdiye kadar bizi bulmadılarsa şimdide bulmalarını istemem, dünyada bile güçlü ülke güçsüzü eziyor, hele güçlü uzaylılar bize ne yaparlar düşünemiyorum bile...
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 10:09 15 (permalink)
mathiaxbars
  • Üyelik Tarihi23.07.2006
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar4,822
galaksimizde milyarlarca güneş sistemi var ,uzayda ise milyarlarca galaksi var, bizim dünyamız gibi olmasınada gerek yok.Nasa açıklamasınıda yaptı bizim şartlarımıza gerek yok diye.Belki gündem değiştirme belki de yolunu yapıyorlardır.

Ayrıca niye gelmiyorlar sorusuna birçok yanıt verilebilir.Komik bir yanıt istiyorsanız bir animasyon filmde sivrisineklerin yaşayabileceği tek gezgen olduğumuz için dünya sit gezegeni insanlarda sivrisineklere besin sağladığı için korunmakta olan canlılardı (olur olur)
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 10:51 16 (permalink)
yagmayok
yagmayok Ödüllü Roman Kahramanı
  • Üyelik Tarihi25.01.2005
  • Yaş34
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3,697
yayınlandığı gün izlemiştim böyle şeyleri kaçırmayı pek sevmiyorum.
Denildiği gibi ucsuz bucaksın bir yer iken uzay; başka canlıların olma ihtimali de o oranda oldukça yüksektir.

Mathi'nin dediği gibi neden gelip de aha biz varız, burdayız dememelerine oldukça fazla yanıt sıralanabilir. Hatta şuan dile getirmenin bile imkansız olarak görülebildiği yanıtlarda verilebilir. Bu yanıtlardan bazılarını söylemek cesaret isterken bazılarını belki düşünemiyoruzdur bile.

Dünyanın geçmişinden günümüze kalan izlerini ele alan kitapları incelerseniz bunlara ait izlere rastlayabilirsiniz.

Küçükken arkadaşlar arasında bazı söylentiler olurdu oralardan aklımda kalmış bir şeyi paylaşayım. "Bir insan gökyüzünde bir noktaya uzun bir süre bakarsa delirirmiş" gibi... İşte buradan yola çıkarak şu uyarıyı yapayım. Uzaya kafa yorarsanız dikkatli olmalısınız. O derinlikte kendinizi kaybedebilirsiniz. :=)
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 13:47 17 (permalink)
Loi
Loi Üye
  • NeredenKocaeli Şubesi
  • Üyelik Tarihi13.11.2006
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3,572

Ben bizden ileri duzeyde oldugunu sanmiyorum. Niye boyle bir varsayima giriyoruz, belki cok geri uygarliktalar veya esit duzeydeler. Veya buyuk ihtimalle evren o kadar buyuk ki bizim anladigimiz zaman kavrami ile bu galaksiler arasi seyahat mumkun degil. Dolayisiyla farkli zaman boyutlarinda yasayan bizim gibi insanlar olabilirler. Teknolojileri var gelip gelip tam gorunmeden gidiyorlar bana mantikli gelmiyor, neden inip dertlerini anlatmasinlar.

Amerikan Hükümeti ile direkt olarak iletişime geçtiklerini doğrulayan biri var, bildiklerini açıkladıktan sonra kurumdan kovuluyor.. Onuda vereyim:
http://www.frml.org/uzaylilar-gercekten-varmi.html

Çeviri yapılmış durumda şahsın ingilizce söyledikleride duyulur şekilde.. Adamın anlattıkları dehşet verici.. Dediğine göre adam bu araçların incelenmesine bile fırsat bulmuş. Araştırmacılardan tersine mühendislik yöntemi ile bu araçların yerçekimine nasıl karşı koyduklarını ve istenilen hızda uçabildiklerini çözmeleri istenmiş.. Daha fazla yazmayayımda izleyin..
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 14:31 18 (permalink)
Darkart
Darkart Üye
  • Üyelik Tarihi1.07.2005
  • Yaş42
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3,538
Ben hep söylerim.
Dünya dışı yaşam, uzaylı veya herneyse buna yok demek Allah inancı yok demektir bence. Çünkü Allah'a gerçekten inanan onun yapabileceklerine sınır koyamaz. En azından ben koyamıyorum. Bizim sonsuz dediğimiz uzayda tek başımıza olduğumuzu düşünmek bencillik sanırım. Uzayda o kadar şey sadece banamı yapıldı, bizemi yapıldı.
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 14:36 19 (permalink)
Mustafa Berk Çörtoğlu
  • Üyelik Tarihi15.01.2011
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar222
kesinlikle varlar... koskoca evrende sadece bizlermi yaıyoruz mantıklı düşünelim...
Hızlı PM Gönder
Gönder
1.02.2011, 14:39 20 (permalink)
yagmayok
yagmayok Ödüllü Roman Kahramanı
  • Üyelik Tarihi25.01.2005
  • Yaş34
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3,697
Loi sıkılmadan pür dikkat izledim. Oldukça ilginç bir söyleşi olmuş.
Özellik son dakikaları.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 8 Sayfadan 2. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler