astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
6.05.2014, 22:59 1 (permalink)
Türk_Che
  • NeredenErzurum Şubesi
  • Üyelik Tarihi6.05.2014
  • Yaş31
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar36
Google Arama Motoru Paylaşımlarınızı Aynı Dakikada İndexlesin #permalink (permalink)
Google Arama Motoru Paylaşımlarınızı Aynı Dakikada İndexlesin

merhabalar bu makalemde sizlere googlede indexinizi cok hızlı hale getirmenizi saglayacak birkac etken sunacagım

googleden bahsedeyim öncelikle sizlere: google devasa bir arama motoru olup sizler yönetmediginizde kendisi gelip sitenizi yönetir
yani anlatmak istedigim düzenli calışmaz istenilmeyen bölgeliri zorlar durur hep ;
bunun önüne gecmek için sitenizin sitemap.xml haritasını googleye tanıtırn Webmarser Toolstan. site haritanız googlenin navigasyon aracıdır
her paylasılan konu site haritasına düşer misal vereyim en son paylastıgınız bir paylaşım site haritanızın en üstünde yer alır ve googleye bir titreşim gönderir google gelip o paylasımı alır..site haritanız nekadar aktif olursa okadar google index atacaktır ve zamanla 1 dk ya düşecektir index süreniz bunu şöylede izah edebiliriz
insan acıktıgında miyde beyine bir titreşim gönderir ve acıkmış oldugunuzu anlarsınız. site haritasıda miyde görevi görür titreşimden kastım buydu…

bütün hocaların söyledigi gibi: ping den kacınınız siteniz degişmemişse sitenize degişik bir tema skript kurmamısanız ping kulanmayınız ping yapmayınız zararlı olur
zaten site haritanız varsa sürekli yeni paylasımlar geldiginde site haritanıza googleyi pingler o sizin artı bir güc göstermenize gerekyok..

bol bol back link yapınız nekadar back linkiniz varsa googlede okadar söz sahibi olursunuz. girdiginiz üye oldugunuz hersiteye back linkinizi vermeden cıkmayınız .

back link meselesinide günümüzden bir örnekle acıklayayım:misal veriyorum bir aga var lakin hic adamı yok o aganın hiçbir sözü gecmez hicbir mecliste .
bir aga daha var adamları bidünya her girdigiyerde ayakta selamlanır back link olayını bununla yorumlaya biliriz

ben örnekleri genelde herkes anlasın diye acık secik yapıyorum edebiyat mezunuyum belkide ondadır

ve son olarak sizlere webmaster Toolsaları kulanamnızı öneririm:

bugünkü makalemi burada noktalıyorum lakin önemli konular mevcut onlarıda diger makaleremde bula bilirsiniz
devamı gelecek bölümdedir saygılar hürmetler

Dip Not:
İstirham ediyorum benim makalelerimi baska sitelere paylasırsanız altan nickimi silseniz bile alıntı yazınız kendime ait olan bir makaleyi baska biryede kendisi yazmış gibi gösterenlerle karsılastıgımda çok pis bozuyorum..

Türk_Che
http://www.ozgunseo.com/
Hızlı PM Gönder
Gönder
11.05.2016, 01:31 2 (permalink)
MXKM
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi11.05.2016
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar7
Paylaşım için teşekkürler.
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.06.2016, 04:52 3 (permalink)
Hakanhurma
  • NeredenKahramanmaraş Şubesi
  • Üyelik Tarihi2.06.2016
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar11
Çok güzel bir anlatım olmuş teşekkürler.
www.mobilteknoport.com
Hızlı PM Gönder
Gönder
7.09.2016, 11:27 4 (permalink)
KaramanGuncel
  • NeredenAdana Şubesi
  • Üyelik Tarihi7.09.2016
  • Yaş27
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar4
çok teşekkürler güzel paylaşım işimi gördü
Hızlı PM Gönder
Gönder
6.02.2017, 12:03 5 (permalink)
Elka Bayrak
  • Neredenİzmir Şubesi
  • Üyelik Tarihi6.02.2017
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1
bu güzel paylaşım için teşekkürler
Bayrak İmalatı - http://www.elkatabela.com
Hızlı PM Gönder
Gönder
7.04.2017, 19:43 6 (permalink)
Türk_Che
  • NeredenErzurum Şubesi
  • Üyelik Tarihi6.05.2014
  • Yaş31
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar36
reca ederim uzun zaman önce kaleme almıstım bu yazıyı işimize yaradıgına cok sevindim dogrusu
Hızlı PM Gönder
Gönder
31.07.2017, 19:34 7 (permalink)
vetasnakliyat
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi23.07.2017
  • Yaş24
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar26
Çok güzel bir anlatım olmuş teşekkürler.
Hızlı PM Gönder
Gönder
26.11.2017, 23:53 8 (permalink)
Blackhatx64
  • NeredenEskişehir Şubesi
  • Üyelik Tarihi26.11.2017
  • Yaş25
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3
Güzel Paylaşım....

www.arcelikbekoizmirservisi.com
www.izmir-onlineservis.com
www.sagliksorulari.net
www.oyunterapimarket.com
Hızlı PM Gönder
Gönder
5.12.2017, 19:34 9 (permalink)
LegolasSinan
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi5.12.2017
  • Yaş32
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3
Google sitemizi indexliyor ama yavaş indexliyor sitemap'imize ekledik ama olan veri 6000 iken sadece 3000 küsür indexlemiş durumda bunu nasıl hızlandırabiliriz?

https://www.tutumlum.com/
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler