User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
2.04.2018, 17:24 1 (permalink)
tayfnn
tayfnn Üyeliği durduruldu
  • Üyelik Tarihi23.09.2010
  • Yaş27
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar43
adsense ye yatırım yapmaya değermi? #permalink (permalink)
merhabalar,
adsenseye yıllar önce yatırım yapmıştım. hatta iyinet te adsense hesabını sorunsuz alabılen nadır kısılerdendım. tabı yıllar gectı ve adsensede sartlarını degıstırdı. bende bu surede uzak kaldım. saatlerı bellı 8 6 olan bır ıse gırdım. zaman bolca kalacak. sızde adsense youtube uzerınden mı daha fazla kazandırır sıte uzerındenmı? Ilk basta sızden ıstegım sıte uzerınden kazandıracaksa ne uzerıne bır sıte acmalıyım ? youtube uzerınden kazandıracaksa adsense ıcın gereken sartları nasıl saglarım kısa surede? yardımınız ıcın tesekkur ederım.
Hızlı PM Gönder
Gönder
2.04.2018, 18:12 2 (permalink)
coinmeria
  • NeredenAdana Şubesi
  • Üyelik Tarihi22.03.2018
  • Yaş26
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar76

merhabalar,
adsenseye yıllar önce yatırım yapmıştım. hatta iyinet te adsense hesabını sorunsuz alabılen nadır kısılerdendım. tabı yıllar gectı ve adsensede sartlarını degıstırdı. bende bu surede uzak kaldım. saatlerı bellı 8 6 olan bır ıse gırdım. zaman bolca kalacak. sızde adsense youtube uzerınden mı daha fazla kazandırır sıte uzerındenmı? Ilk basta sızden ıstegım sıte uzerınden kazandıracaksa ne uzerıne bır sıte acmalıyım ? youtube uzerınden kazandıracaksa adsense ıcın gereken sartları nasıl saglarım kısa surede? yardımınız ıcın tesekkur ederım.

YouTube daha fazla kazandırır, tabi yeteneginize kalmış bir durum. Fakat YouTube çalışmaları daha zor ve daha çok zaman alir. Web adsensede ise kendinizi en iyi hangi alanda görüyorsanız ona yonelin. Diğer şekilde 1 ay devam edersiniz sıkıldım der bırakabilirsiniz.
Hızlı PM Gönder
Gönder
2.04.2018, 18:47 3 (permalink)
tayfnn
tayfnn Üyeliği durduruldu
  • Üyelik Tarihi23.09.2010
  • Yaş27
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar43
tesekkurler. youtube ıcın reklam yayınlama sartları cok agır yenı baslıycak bırısı ıcın. yol gosterecek bırısı varmı youtube adsense reklam sartlarını kısa surede gecmeye yardımcı olacak?
Hızlı PM Gönder
Gönder
3.04.2018, 14:53 4 (permalink)
Noventa
Noventa Üye
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi3.07.2016
  • Yaş22
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar23
Şu an zamanında adsenseye yatırım yapmış ve sabretmiş kişilerin en az aylık 10k civarında kazandığını söyleyebiliriz. Fakat seçeceğiniz sektör, dil, üstünde durduğunuz zaman dilimi gibi faktörler var. Katlanarak ilerleyen bir sistem olarak da nitelendirebiliriz: Örneğin;

- 1 adet adsense gelirli site yapılır. Belirli bir gelir miktarına kadar üzerinde durulur.
- Ardından gelen gelir ile 2. bir site yapılır ve bütçe buna harcanır.
- İki site de belirli bir düzeye gelip gelir sağladıktan sonra 2 site daha açılıp devam edilir.

Bu şekilde network genişletilir. Yeni elemanlar, editörler ile iş yürütülür vs.
Hızlı PM Gönder
Gönder
3.04.2018, 15:41 5 (permalink)
coinmeria
  • NeredenAdana Şubesi
  • Üyelik Tarihi22.03.2018
  • Yaş26
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar76
@Noventa dediğiniz doğru fakat @tayfnn gibi zamanı kısıtlı olanlar için birden fazla siteye makaleci bulması gerek. Yoksa işletmesi çok zor olur.
Hızlı PM Gönder
Gönder
12.04.2018, 01:12 6 (permalink)
garajdakiwoswos
  • NeredenEdirne Şubesi
  • Üyelik Tarihi12.04.2018
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar2

Şu an zamanında adsenseye yatırım yapmış ve sabretmiş kişilerin en az aylık 10k civarında kazandığını söyleyebiliriz. Fakat seçeceğiniz sektör, dil, üstünde durduğunuz zaman dilimi gibi faktörler var. Katlanarak ilerleyen bir sistem olarak da nitelendirebiliriz: Örneğin;

- 1 adet adsense gelirli site yapılır. Belirli bir gelir miktarına kadar üzerinde durulur.
- Ardından gelen gelir ile 2. bir site yapılır ve bütçe buna harcanır.
- İki site de belirli bir düzeye gelip gelir sağladıktan sonra 2 site daha açılıp devam edilir.

Bu şekilde network genişletilir. Yeni elemanlar, editörler ile iş yürütülür vs.

Hocam bu yatırım süresi sizce ne kadar zaman alacak? Benim 4 aylık bir sitem var. Bu işe bir süre önce başladım.
Hızlı PM Gönder
Gönder
15.05.2018, 11:39 7 (permalink)
buzi
buzi Üyeliği durduruldu
  • NeredenKocaeli Şubesi
  • Üyelik Tarihi12.10.2016
  • Yaş37
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar2
Bence adsenseye her zaman yatırım yapılır fakat 1- içeriğiniz kaliteli olmalı 2- siteniz sürekli güncel olmalı 3- google yönergelerine ayak uydurmalısınız.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler