User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
7.07.2015, 20:47 1 (permalink)
ByAxi
ByAxi Üye
  • NeredenAdana Şubesi
  • Üyelik Tarihi21.12.2014
  • Yaş24
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar6
█ PlusBegeni.Com Facebook Fotoğraf Beğendirme, Durum Beğendirme Uygulaması Tamamen Ücretsiz Ve Güvenilir +100 Beğeni █ #permalink (permalink)
Site: Facebook Beğeni Hilesi
Misafir: www. plusbegeni. comMerhaba Arkadaşlar; Bilindiği gibi çağımızda sosyal medya uygulamaları hızla artmakta. Tabi bunun yanında popüler olmak için hile uygulamalarıda hızla artmakta. Beğeni hileler, takipçi hileleri gibi uygulamalar piyasada dolaşmakta. Aslında bu uygulamaların bir çoğuda sahte uygulamadır. Kendini gerçek bir takipçi hilesi yada beğeni hilesi gibi gösterir. Facebook'ta gezinirken bir bakmışınız arkadaşınız paylaştığınız gönderiye yorum yapmış (Kanka Süper Bir Beğeni Uygulamasu Sende Kullan Site www.xxxorneksite.com) bu şekilde bir yorumla karşılaşıyorsunuz. Günümüzde bu tip olaylar çok fazla şekildde arttı bazı kişiler güveniyor bazı kişiler güvenemiyor, güvenen kişi tıklıyor ve siteye giriyor çoğunluğu sizden bir eksik program olduğunu ve yüklemeniz gerektiğini söyler ve bir çoğuda siteye giriş yapmak için Facebook, Twitter gibi hesaplarınızla bağlanmanızı ister. Bağlandıktan sonra yada o eksik dediği programı kurduktan sonra sizde o arkadaşınız gibi yorumlar, reklamlar paylaşımına başlarsınız, bunun yanında birde tanımadığınız kişileri, sayfaları takip edip beğenirsiniz. Bu anlattıklarım sahte uygulamaların örenkleriydi, bunun dışında pek fazla olmasada gerçek güvenilir uygulamalarda vardır. Tıpki bizim sitemiz gibi fazla uzatmadan hemen sitemizden bahsetmek istiyorum.

PlusBegeni.Com Nedir?

PlusBegeni.Com daha önce farklı site isimlerinde 2011 yılından bugüne kadar ücretsiz hizmet veren ücretsiz bir sosyal medya uygulamaları içeren bir sistemdir. çok çeşitli sosyal medya sitelerinde uygulamalar yapıp siz değerli kullanıcılarımız için hiç bir çıkar düşünmeden çalışan, yenilikler yapan, uygulamar kurup hizmetinize sunan bir servistir. Bu güne kadar kesinlikle kullanıcılarının güvenini sarmamış, ufak tefek kazalar, kayıplar yaşayıp tekrardan ayağa kalkıp hizmet vermeye devam etmektedir. Sitemizi diğer sitelerden ayıran özellik. Yılların tercübesi olması, zamanın bize verdiği tercübe ile sürekle geliştirmeler yaparak daha kaliteli daha iyi hizmet vermekteyiz. :s8:

PlusBegeni.Com Çalışma Mantığı Nedir?

Sitemizin çalışma mantığı "Havuz" sistemiyle çalışmaktadır.

Havuz Sistemi Nedir?

Havuz sistemini size şu şekilde anlatacağım; Kuru boş bir havuz var ve diyelimki 30 tanede havuza girmek isteyen kişi var fakat ortada bir problem var havuz kuru içinde su yok ama herkeste 5 kova su var 1 kişi havuza girecek olsa ve 5 kova suyu boşaltsa hiç bir faydası olmaz fakat 30 kişi 150 kova suyu boşaltsa havuz dolar ve 30 kişi rahat rahat havuza girebilir. Bizim sitemizin çalışma mantığıda bu diyelimki Facebook uygulamamızı kullanıyorsunuz, Facebook ile giriş yapıyorsunuz sitemize daha önceden sitemize giriş yapanlar sizin durumunuzu beğeniyor işleminiz tamamlanıyor. Sizde Facebook üzerinden sizden sonra giriş yapanların durumlarını beğeniyorsunuz. Sistemimizin mantığı bu şekildedir.

PlusBegeni.Com Hangi Sosyal Medya Uygulamalarını Bulundurmakta?

Sitemiz elinden geldiği kadar tüm sosyal medya uygulamalarına kol uzatmakta, imkan olduğu sürece elimizden gelenleri yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz uygulamalar aşağıdaki şekildedir.

PlusBegeni.Com Facebook Uygulamaları
Facebook Access Token sistemiyle çalışan bir sistemdir facebook uygulamasından aldığı token kodu sisteme giriş yapıp kullanmaya başlayabilir. Her seferde +100 beğeni alabilirsiniz işlem 3-5 saniye arasında tamamlanır tekrar beğeni yapabilmek için 15 dakika bekleme limiti bulunmaktadır.

Facebook Durum Beğendirme Hilesi: Facebookta paylaşmış olduğunuz durumları sitemizde listelenmiş bir şekidle göre bilirsiniz, limit kutusundan limit seçip beğendir tuşuna basmanız yeterli olacaktır işleminiz 3 ile 5 saniye arası sürebilir oldukca hızlı bir sistemdir. Üst limit genelde 150-100 arasında olmaktadır.

Facebook Fotoğraf Beğendirme Hilesi: Sitemizde fotoğraf beğendirme kısmına gelerek açılan bölümde facebook fotoğraf albümleriniz karşınıza çıkar beğendirmek istediğiniz fotoğraf hangi albümünüzde ise o albümü seçip albüme git butonuna tıklayarak çıkan resimler içnide beğendirmek istediğiniz fotoğrafı seçip beğendirte biliyorsunuz. 150-100 arası beğeni gelecektir.

Facebook Sayfa Beğendirme Hilesi: Facebook'ta yöneticisi olduğunuz sayfaları sayfa beğendirme bölümünde görebilirsiniz sahip olduğunuz sayfaların yanındaki beğendir butonuna tıklayarak beğeni işleminizi tamamlata bilirsiniz işlem sonunda 100-150 beğeni gelecektir. (Bu Sistem Sadece PlusBegeni.Com 'Da Aktiftir!)

Facebook Yorum Beğendirme Hilesi: Facebook'ta paylaşımlara yaptığınız yorumları sitemizde beğendirebilirsinz fakat beğendirilecek olan yorumun buldunduğu paylaşımın herkese açık olması gerekmektedir.

Facebook Bağlantı Beğendirme Hilesi: Facebook'ta paylaştığınız bağlantıları tek tık ile ücretsiz olarak sitemizde beğendirebiliceksiniz.

Facebook Arkadaş Kasma Hilesi : Facebook'ta üyesi olduğunuz gurupların tüm üyelerine tek tıklama ile istek atmanıza yarayan bir sistem arkadaş engeliniz yoksa seri şekilde istek göndermenize yarar. Bu sistem üzerinde oldukça iddalıyız, sistemimiz en az 50 adet arkadaş gönderir.

Facebook Takipçi Kasma Hilesi : Bu sistem ile Facebook'ta ücretsiz olarak takipçilerinizi arttırabilirsiniz. Tek seferde en az 150 takipçi arttırabilirsiniz. Üst limit genelde 450 oluyor fakat kullanıcı yoğunluğuna bağlı bir durumdur.

Facebook Yorum Attırma Hilesi : Bu sistem ile Facebook'ta istediğiniz her duruma / yoruma / fotoğrafa vsvs. en fazla 15 yorum attırabilirsiniz, bu sayede aktif (fenomen) bir profile sahip olabilirsiniz.

Facebook Sayfa Durumu Beğendirme Hilesi : Bu sistem ile Facebook'taki sayfalarınızın durumlarını - fotoğraflarını - videolarını vsvs. beğendirebilirsiniz, türkiyede ilk biz yaptık !

Facebook Ana Sayfayı Beğenme Hilesi : Bu sistem ile Facebook'ta ana sayfanızda listelenen (arkadaşlarınızın - takip ettiklerinizin) durumlarını fotoğraflarını her türlü paylaştığı şeyleri tek tık ile beğenebilirsiniz.Tek seferde 20 adet beğeni işlemi yapar. (Sık kullanmayın beğeni engeli yiyebilirsiniz.)

Facebook Mobil Beğeni Hilesi : Facebook'a mobilden mi giriş yapıyorsunuz? Web sitemiz fazlamı kasıyor telefonunuzu? Telaş etmeyin! sizlere özel mobil uygulama yazdık. Sitemize mobil üzerinden girdiğiniz zaman özel olarak telefonunuzun markasını alıyor özel alana yönlendirme yapıyor, kolayca tüm işlemlerinizi orada gerçekleştirebiliceksiniz.


PlusBegeni.Com İnstagram Uygulamaları
PlusBegeni.Com İnstagram uygulaması Facebook sistemi ile aynı şekilde çalışmaktadır sitemizdeki uygulamaya giriş yaparak o uygulamadan Access Token kodu alıp sitemize girerek giriş yapabiliyorsunuz. Şuan için bu sisteme beğeni limiti eklenmemiştir.

İnstagram Fotoğraf Beğendirme Hilesi: İnstagram'da paylaşmış olduğunuz fotoğraflarınızı tek tıklama ile beğendire bilirsinizi tek yapmanız gerekn sitemize giriş yapıp beğendirmek istediğiniz fotoğrafı seçip beğendir butonuan tıklamanız yeterlidir işleminiz 3-5 saniyede tamamlanmaktadır.

İnstagram Profiline Bakanlar: Bu sistem ile İnstagram profilinize son bakan üyeleri göre bilirsiniz sizi gizlice takip eden fotoğraflarınıza bakan hayranlarınızı görebilirsiniz.

PlusBegeni.Com Twitter Uygulamaları (Geçici Süre Devre Dışı)
PlusBegeni.Com Twitter uygulamamızda sitemize Twitter ile giriş yapıp takipçi, favori, retweet kasabilir kendinizi popüler yapabilirsiniz Twitter uygulamamızında mantığı diğer uygulamalarımız gibi havuz sistemidir

Twitter Takipçi Kasma Uygulaması: Bu sistem ile sitemizde tek tıklama yaparak Twitter hesabınıza yüzlerce ücretsiz takipçi kasabilirsiniz.

Twitter Favori Kasma Uygulaması: Bu sistem ile sitemizde tek tıklama yaparak Twitter hesabınızdaki tweete yüzlerce ücretsiz favori kasabilirsiniz.

Twitter Retweet Kasma Uygulaması: Bu sistem ile sitemizde tek tıklama yaparak Twitter hesabınızdaki tweete yüzlerce ücretsiz retweet kasabilirsiniz.

Neden PlusBegeni.Com?
•Tamamen ücretsizdir. Ücret talep etmeyiz
•Tamamı Türk yapımıdır ve Türk kullanıcılardır.
•Kesinlikle wallpost/spam yorum yapmaz.
•Son sistem sunucularımız ile 24 saat kesintisiz hizmet.
•Türkiyede ilk hızlı beğeni sistemi.


PlusBegeni.Com Sitemizi Kısaca Açıklayacak Olursak: PlusBegeni.Com kullanıcılarını düşünen bir sistemdir. Sistemdeki aritmetik sayesinde kullanıcı hareketlerini, davranışlarını izler ve onların istedikleri şeyleri ortaya koymaya çalışır. Var olan sistemlerini geliştirir acaba kullanıcım daha kolay nasıl işini halleder mantığıyla sistemini geliştirir ve kullanıcılarına hizmet verir. Rakiplerini bir çok alanda geri bırakan PlusBegeni.Com en büyük farkı sistem çok beğeni versin değildir. Sistem çok beğeni verebilir fakat kullanıcı o sistemi kullanamadıktan sonra ne yararı olacak çok beğeni? Bu nedenle PlusBegeni.Com daha kolay kullanılabilir sistem için elinden geleni yapmaktadır. Kitlemizde günlük +17k geçiktir. ve sistem daha da geliştirerek kitlesini genişletmeye çalışıyor. Çalışmalarımız olumlu sonuç verdi. Binlerce kişi güvenimizi kazandı. Sistemimizi sorunsuz kullanmaktadır. Kullanıcı sayımız kalitemizi ortaya koymaktadır.

Site: Facebook Beğeni Hilesi
Misafir: www. plusbegeni. com


Hızlı PM Gönder
Gönder
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok Cevap Yazma Yetkiniz Yok Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
BB code is Açık Smileler Açık [IMG] Kodları Açık HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Forum Kuralları
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Çalışan Facebook Beğeni Hilesi ebulfeth Sosyal Ağlar 1 10.05.2013 06:16
Facebook Nedir ? Facebook Hayran Sayfaları Özellikleri ve Kullanımı Cybokron Facebook 35 26.12.2011 20:55
Çok Özel Sınırsız Trafikli Sunucular,Ücretsiz Panel,8 GB Ram,500 GB Disk Hediyeli tHm Dedicated - Co Location 3 19.05.2009 06:09
Panel boşaltiyorum... Kaliteli domainler...(50 adet) domaincin Domain 0 29.11.2008 01:35
Turkcell'den bayram hediyesi ücretsiz 100 kontör Mickey Kampanyalar 0 14.12.2007 07:49

Forum Saati: 21:07. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.
Powered by vBulletin™ Version 3.8.7
Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Kilo Nasıl Verilir btcfrm sihirlibardaklar.com instagram takipçi satın al film izle