astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
21.04.2011, 16:14 1 (permalink)
cilginsolist
  • Üyelik Tarihi25.01.2011
  • Yaş45
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar466
Eklenti istek yada yardim #permalink (permalink)
Hide link kullanilan yani gizli kullanilan bir müzik sitem var ama cok problem yasiyoruz.Üye linki görmek icin mesaj yazmak zorunda ama mesaji yazdiktan sonra otomatikmen kendi yazmis oldugu cevap karsisina geliyor.Linki göremiyor zannediyorki mesaj yazdim link gelecek böyle olmayincada basiyor küfürü.
Simdi söyle bir sey yapilabilirmi üye konuya mesaj yazdigi anda sayfa yenilendikten sonra direk olarak karsisina gizli link acilmis olan konu gelecek yani konun basina dönmüs olacak böyle bir sey olabilirmi bir eklenti filan varmi?
Yardimci olabilcek bir arkadas ariyorum lütfen.
Hızlı PM Gönder
Gönder
23.04.2011, 10:36 2 (permalink)
Clivrape
Clivrape Guest
  • Mesajlarn/a
Hocam, Hide Hack Eklentisi Bulman Zor, Çünkü Eğer 4 Sürümü İse Bu Sürüme Adam Gibi Kodlayıp Veren İnsan Yok Ücretli Satılıyor, Yani Bu Tür Eklentiyi Bulman Ücretsiz Zor..
24.04.2011, 18:24 3 (permalink)
cilginsolist
  • Yaş45
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar466

Hocam, Hide Hack Eklentisi Bulman Zor, Çünkü Eğer 4 Sürümü İse Bu Sürüme Adam Gibi Kodlayıp Veren İnsan Yok Ücretli Satılıyor, Yani Bu Tür Eklentiyi Bulman Ücretsiz Zor..

Anladim yine para vericez yani,dogru parasiz kimse birsey yapmiyor miletin vari yogu para olmus...
Hızlı PM Gönder
Gönder
24.04.2011, 18:27 4 (permalink)
Clivrape
Clivrape Guest
  • Mesajlarn/a
Abi Açık Konuşayım Ben Normalde vBulletin İçin Her şeyimi Ücretsiz Dağıtırdım, Yaptıklarımı Falanda, İnsanlar O Kadar Ahlaksız, Dinsiz ki O Yapılanı Alıp Üzerinde Oynayıp Kendim Yaptım Diye Yayıyorlar.. Onun Dışında Bir Çok Şeyde Kimse Hiç Birşeyin Kıymetini Bilmiyor.. Yani Artık Bende Ücretli Satıyorum Yaparsam, İnternet Üzerinde de İş Yapmıyorum Kimseye..
26.04.2011, 17:08 5 (permalink)
cilginsolist
  • Yaş45
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar466

Abi Açık Konuşayım Ben Normalde vBulletin İçin Her şeyimi Ücretsiz Dağıtırdım, Yaptıklarımı Falanda, İnsanlar O Kadar Ahlaksız, Dinsiz ki O Yapılanı Alıp Üzerinde Oynayıp Kendim Yaptım Diye Yayıyorlar.. Onun Dışında Bir Çok Şeyde Kimse Hiç Birşeyin Kıymetini Bilmiyor.. Yani Artık Bende Ücretli Satıyorum Yaparsam, İnternet Üzerinde de İş Yapmıyorum Kimseye..

Bence sende cok haklisin insanlarin ar damarlari catlamis,peki bu dedigim gibi bir olay yapilabilirmi yani üye konuya cevap yazdigi zaman karsina yazdigi cevabi degilde gizli link acilmis bir sekilde konu gelecek..
Hızlı PM Gönder
Gönder
26.04.2011, 17:15 6 (permalink)
Clivrape
Clivrape Guest
  • Mesajlarn/a
Yapılabilir Elbet..
26.04.2011, 17:37 7 (permalink)
cilginsolist
  • Yaş45
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar466

Yapılabilir Elbet..

pm yolladim cevap bekliyorum sizden
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler