astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
6.07.2011, 02:06 1 (permalink)
S.Atik
  • Üyelik Tarihi11.02.2011
  • Yaş24
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar66
Sizce Domainlerim Nasıl ? #permalink (permalink)
Öncelikle merhaba arkadaşlar elimde bir sürü domain var ama yeni aldığım 3 domaini sizlerin yorumuna bir sunayım dedim

nettenkazancsagla.com

hayatiminanlami.net (Daha önceden hayatimsensin.com u almıştım sevgilime süpriz yapacaktım fakat vazgeçtim hiç bişeyde kullanmadan bıraktım. İsteyen alabilir boşta şuan )

webhostingim.net (her ne kadar elimde sadece bir reseller olsada nitelekom ile anlaşıp hosting sağlamayı düşünüyorum da bakalım o kadar para çıkacak mı cepten )

evet arkadaşlar bu 3 domain için sizden yorum bekliyorum ve aklınıza gelirse proje de sunabilirsiniz

Saygılarımla, Teşekürler..
Hızlı PM Gönder
Gönder
6.07.2011, 02:09 2 (permalink)
Bolu Beyi
  • NeredenBolu Şubesi
  • Üyelik Tarihi7.04.2010
  • Yaş27
  • Ticaret Sayısı1
  • Mesajlar2,116
Hocam domainler gayet güzel bence. Yalnız proje düşünüyorsanız iyi bir seo yaptırmanız gerekir. Rekabet çok fazla domainlerinizin konusunda.
Bolubeyi.Net || Bolubeyi'nden Selam Olsun..
Hızlı PM Gönder
Gönder
6.07.2011, 02:13 3 (permalink)
S.Atik
  • Yaş24
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar66

Hocam domainler gayet güzel bence. Yalnız proje düşünüyorsanız iyi bir seo yaptırmanız gerekir. Rekabet çok fazla domainlerinizin konusunda.

yorumun için teşekürler. Seo hakkında kendime güveniyorum. En üstte olmasa da ilk sayfada üstlere getirebilirim. Yani umarım yaparım Her ne kadar kendime güvensemde googleın işi belli olmaz kafeinden sonra yeni bir sistemle yerle bir edebilir emeklerimi
Hızlı PM Gönder
Gönder
6.07.2011, 02:18 4 (permalink)
beto07
  • Üyelik Tarihi2.05.2011
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar415

Öncelikle merhaba arkadaşlar elimde bir sürü domain var ama yeni aldığım 3 domaini sizlerin yorumuna bir sunayım dedim

nettenkazancsagla.com

Saygılarımla, Teşekürler..

ben de kazankazan.org u almıştım netten para kazanma üzerine bir site yapmak için ama hala panelde bekliyor projeyi hayata geçirmek istersen domainimi ortaklığa dahil edebilirim. Domainin aranan kelimeler olması senin için avantaj(senin domain için)
Hızlı PM Gönder
Gönder
6.07.2011, 02:23 5 (permalink)
S.Atik
  • Yaş24
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar66

ben de kazankazan.org u almıştım netten para kazanma üzerine bir site yapmak için ama hala panelde bekliyor projeyi hayata geçirmek istersen domainimi ortaklığa dahil edebilirim. Domainin aranan kelimeler olması senin için avantaj(senin domain için)

baya bir aradım bu konuda domain. hepsini almışlar ama bir kaç tane buldum en uygunu bu gibi geldi bana ve aldım diğerleri de çok iyiydi hatırlarsam eğer alınabilecek domainler diye paylaşırım. Kazankazan.org düşünme aşamasına alındı. Projeyi hayata geçireceğim zaman gündemime alacağım bu konuyu
Hızlı PM Gönder
Gönder
6.07.2011, 02:25 6 (permalink)
beto07
  • Üyelik Tarihi2.05.2011
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar415

baya bir aradım bu konuda domain. hepsini almışlar ama bir kaç tane buldum en uygunu bu gibi geldi bana ve aldım diğerleri de çok iyiydi hatırlarsam eğer alınabilecek domainler diye paylaşırım. Kazankazan.org düşünme aşamasına alındı. Projeyi hayata geçireceğim zaman gündemime alacağım bu konuyu

Doğruyu söyle senin domainden daha güzel değil mi?
Hızlı PM Gönder
Gönder
6.07.2011, 02:29 7 (permalink)
S.Atik
  • Yaş24
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar66

Doğruyu söyle senin domainden daha güzel değil mi?

.com veya .net olsa öyle derdim ama .org a karşı neden bilmiyorum hoşuma gitmiyor pek ama güzel domain google ve seo için işe yarar
Hızlı PM Gönder
Gönder
6.07.2011, 02:35 8 (permalink)
beto07
  • Üyelik Tarihi2.05.2011
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar415

.com veya .net olsa öyle derdim ama .org a karşı neden bilmiyorum hoşuma gitmiyor pek ama güzel domain google ve seo için işe yarar

Projelendirdikten sonra merak etme com ve net ini de alırız senin de antipatini atlatmış oluruz. iyice bir düşün istersen
Hızlı PM Gönder
Gönder
6.07.2011, 02:42 9 (permalink)
S.Atik
  • Yaş24
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar66
Önce bir projelendireyimde bakarız ona. Önümdeki işler bitsin kendime ve kendi işlerime zaman ayırıcam biraz
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler