astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 9 Sayfadan 9. Sayfa
19.01.2017, 11:23 81 (permalink)
VVeysel Taş
  • Neredenİzmir Şubesi
  • Üyelik Tarihi29.09.2016
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1
Benzeri bir sıkıntıyı Dmoz konusunda bende yaşıyorum. Bu işi amatör düzeyde yapıyorum. Profesyonel değilim. Onlarca site yaptım. Dmoz a kayıt yapabildiğim site bir ya da ikiyi geçmiyor. Kendi sitelerimde sorun olabileceğini düşündüm bir çok defa. Çok fazla araştırdım. Amatörlüğüme verdim. Hala daha kayıt yaptırabilmiş değilim.
İzmir evden eve nakliyat, İzmir nakliyat, İzmir evden eve, İzmir evden eve taşımacılık örnek verebileceğim birkaç siteden bazıları. Özellikle rekabetin yüksek olduğu nakliyat sektörü için bu durum olabilir. Dmoz daha özenli düşünüyor olabilir diye düşündüm. Ne yapmam gerektiğini hala bulamadım. Hala bilemedim.
Yukarda öneri yazan arakdaşa teşekkürlerimi iletiyorum. Emek vermiş bilgilendirmiş. Fakat dediklerini araştırmam sürecinde harfiyyen yaptım başarılı olamadım.
Kimseyi özellikle dmoz editörlerini töhmet alında bırakmak da istemem. Sonuçta bu işi çözmek sitelerin dmoz kaynı yaptırmak isterim. Umarım çözüm üretebilir. Bilgi veren, verecek olan arkadaşlara teşekkürler.
Hızlı PM Gönder
Gönder
23.01.2017, 20:17 82 (permalink)
davutegesoy
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi26.02.2016
  • Yaş35
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar15
dmoz Kayıt #permalink (permalink)
merhabalar sitemi nasıl dmoz kayıt yapabilirim daha önce kaç sefer kayıt yaptım ama kabul edilmedi acaba site tasarımları basit olduğu için mi kabul olmuyor ?

sitelerim şunlar

şehirler arası nakliyat

eşya depolama

istanbul ankara evden eve nakliyat

istanbul adana evden eve nakliyat

istanbul muğla evden eve nakliyat
Hızlı PM Gönder
Gönder
6.07.2017, 12:05 83 (permalink)
nihavendorganizasyon
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi21.02.2017
  • Yaş33
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar4
Dmoz' da tanıdığı olan var mı o zaman?

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 12:05 -->-> Daha önceki mesaj 12:04 --

Nihâvend Organizasyon sitemizin ne eksiği var ki bir türlü kabul görmüyor yani?
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 9 Sayfadan 9. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler