astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
10.08.2016, 13:55 1 (permalink)
Digiuzman
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi10.08.2016
  • Yaş32
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar6
Dmoz Editöründen Tavsiyeler #permalink (permalink)
Merhabalar, öncelikle foruma yeni üye olduğumu belirtmek isterim. 1 Yıllık Dmoz editörüyüm, bu konu altında başvurduğunuz dizinleri belirtirseniz neden kabul edilmediği konusunda sizlere bilgi verebilir ve gerekli düzenlemeler konusunda yardımcı olabilirim.
Not: Daha önce bir çok yerde duydum ve gördüm ki bazı moderatör adı altında şahıslar ücret talep ediyor ben herhangi bir ücret talebinde bulunmuyorum yanlış anlaşılmasın.. Tamamen bilgi amaçlı ve bilgi alışverişi üzerine bu konuyu açtım.
Hızlı PM Gönder
Gönder
10.08.2016, 16:06 2 (permalink)
software34
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi6.03.2016
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar37
Merhaba, bjkdinle.com için başvurdum kabul edilmedi. Bilgilendirmenizi rica ederim.
Teşekkürler.
Hızlı PM Gönder
Gönder
11.08.2016, 04:04 3 (permalink)
ReklamKap
  • NeredenTekirdağ Şubesi
  • Üyelik Tarihi30.12.2015
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar27

Merhaba, bjkdinle.com için başvurdum kabul edilmedi. Bilgilendirmenizi rica ederim.
Teşekkürler.

Hocam sadece sinizi yazmakla olmuyor. Hangi kategoride, hangi başlıkla, hangi açıklamayla başvurduğunuzu da belirtmeniz gerekiyor.

Siteniz dört dörtlük olsada yukarda berlittiğim sebepler kaydolmanızı engelleyebilir.
Hızlı PM Gönder
Gönder
11.08.2016, 12:25 4 (permalink)
Digiuzman
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Yaş32
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar6

Teşekkürler.

Hangi dizine başvurdunuz onuda iletirmisiniz ?
Hızlı PM Gönder
Gönder
12.08.2016, 05:45 5 (permalink)
software34
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi6.03.2016
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar37
World > Türkçe > Spor > Futbol > Kulüpler > Beşiktaş JK
Başlık : Beşiktaş Haber Sitesi
Açıklama : Beşiktaş kulübü hakkında günlük haberler, futbol, transfer gelişmeleri
Hızlı PM Gönder
Gönder
16.08.2016, 12:08 6 (permalink)
scorpyazilim
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi16.08.2016
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3
Merhaba, scorpyazilim.com için baş vurdum fakat halaa her hangi bir dönüş olmadı
Hızlı PM Gönder
Gönder
19.08.2016, 22:51 7 (permalink)
elfdaily
  • NeredenBursa Şubesi
  • Üyelik Tarihi20.01.2016
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar57

Merhabalar, öncelikle foruma yeni üye olduğumu belirtmek isterim. 1 Yıllık Dmoz editörüyüm, bu konu altında başvurduğunuz dizinleri belirtirseniz neden kabul edilmediği konusunda sizlere bilgi verebilir ve gerekli düzenlemeler konusunda yardımcı olabilirim.
Not: Daha önce bir çok yerde duydum ve gördüm ki bazı moderatör adı altında şahıslar ücret talep ediyor ben herhangi bir ücret talebinde bulunmuyorum yanlış anlaşılmasın.. Tamamen bilgi amaçlı ve bilgi alışverişi üzerine bu konuyu açtım.

Merhaba

https://elfdaily.com

başvurduğum katagori
http://www.dmoz.org/World/T%C3%BCrk%..._Panolar%C4%B1

lütfen pmden bilgilendirin
Hızlı PM Gönder
Gönder
19.08.2016, 23:05 8 (permalink)
Digiuzman
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Yaş32
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar6

World > Türkçe > Spor > Futbol > Kulüpler > Beşiktaş JK
Başlık : Beşiktaş Haber Sitesi
Açıklama : Beşiktaş kulübü hakkında günlük haberler, futbol, transfer gelişmeleri

Hatalı bölüme başvuruda bulunmuşsunuz.. Daha doğrusu o bölüme girmeniz neredeyse imkansız.. o bolüm için belirlenmiş bazı kriterleri aşamıyorsunuz..
World > Türkçe > Spor > Futbol > Kulüpler > Beşiktaş JK > Taraftar_Grupları veya Sohbet_ve_Forumlar dizinine başvurmalıydınız biraz zaman geçtikten sonra bana pm atarsanız yardımcı olabilirim, ancak lütfen tekrar farklı bir kategori ile başvurmayın.. aksai halde bende yardımcı olamam

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

Merhaba, scorpyazilim.com için baş vurdum fakat halaa her hangi bir dönüş olmadı

hangi dizine başvurduğunuzu da iletebilirmisiniz ?
Hızlı PM Gönder
Gönder
20.08.2016, 03:19 9 (permalink)
software34
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi6.03.2016
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar37

Hatalı bölüme başvuruda bulunmuşsunuz.. Daha doğrusu o bölüme girmeniz neredeyse imkansız.. o bolüm için belirlenmiş bazı kriterleri aşamıyorsunuz..
World > Türkçe > Spor > Futbol > Kulüpler > Beşiktaş JK > Taraftar_Grupları veya Sohbet_ve_Forumlar dizinine başvurmalıydınız biraz zaman geçtikten sonra bana pm atarsanız yardımcı olabilirim, ancak lütfen tekrar farklı bir kategori ile başvurmayın.. aksai halde bende yardımcı olamam

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

hangi dizine başvurduğunuzu da iletebilirmisiniz ?

Tamamdır, çok teşekkür ederim. Bir haftaya pm atarım sizin içinde uygunsa. İyi günler
Hızlı PM Gönder
Gönder
21.08.2016, 22:49 10 (permalink)
scorpyazilim
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi16.08.2016
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar3
[/COLOR]
hangi dizine başvurduğunuzu da iletebilirmisiniz ?[/QUOTE]

World/Türkçe/Bilgisayar/İnternet/Web_Tasarımı_ve_Geliştirme/Tasarımcılar/Şirketler/S/ Başvurdum.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler