astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa
1.10.2016, 22:59 11 (permalink)
fourkain
  • Neredenİzmir Şubesi
  • Üyelik Tarihi18.08.2016
  • Yaş19
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar4

Merhabalar, öncelikle foruma yeni üye olduğumu belirtmek isterim. 1 Yıllık Dmoz editörüyüm, bu konu altında başvurduğunuz dizinleri belirtirseniz neden kabul edilmediği konusunda sizlere bilgi verebilir ve gerekli düzenlemeler konusunda yardımcı olabilirim.
Not: Daha önce bir çok yerde duydum ve gördüm ki bazı moderatör adı altında şahıslar ücret talep ediyor ben herhangi bir ücret talebinde bulunmuyorum yanlış anlaşılmasın.. Tamamen bilgi amaçlı ve bilgi alışverişi üzerine bu konuyu açtım.

Sitem: https://www.teknonano.com
Başvuru yaptığım kategori: https://www.dmoz.org/World/T%C3%BCrk...ve_Yay%C4%B1n/
Hızlı PM Gönder
Gönder
2.10.2016, 20:49 12 (permalink)
fourkain
  • Neredenİzmir Şubesi
  • Üyelik Tarihi18.08.2016
  • Yaş19
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar4
Sitem: https://www.teknonano.com
Başvurduğum kategori: https://www.dmoz.org/World/T%C3%BCrk...ve_Yay%C4%B1n/
Hızlı PM Gönder
Gönder
6.10.2016, 01:05 13 (permalink)
tolqaa
  • Üyelik Tarihi18.08.2011
  • Yaş25
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar35
Soyle yapalim basvurmadan once size danisalim Dizi fragman sitesi icin hangi dizine basvurmam gerekir ?
Hızlı PM Gönder
Gönder
19.12.2016, 22:09 14 (permalink)
almy
  • NeredenGiresun Şubesi
  • Üyelik Tarihi28.11.2016
  • Yaş37
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar5
www.gercekbu.com adlı site için basın/web günlükleri kategorisine başvurdum. ilgilenirseniz memnun olurum
Hızlı PM Gönder
Gönder
21.12.2016, 10:19 15 (permalink)
gamelear
  • Neredenİzmir Şubesi
  • Üyelik Tarihi18.12.2016
  • Yaş21
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar10
Merhabalar hocam biz öğrenci arkadaşlarla bir öğrenci forum sitesi açdık Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum seo çalışmaları yapıyorumda acaba dmoz gönderdim ilk defa bir site epey geçmedi birşey yanlışmı yaptım rica etsem kontrol edermisininiz.

Site:adı:http://omuforum.net/
Dizin:http://www.dmoz.org/World/T%C3%BCrk%...C5%9Fam%C4%B1/
Hızlı PM Gönder
Gönder
21.12.2016, 15:23 16 (permalink)
sinan0
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi14.11.2016
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar2
Neden sonuçlar çok geç geliyor. Yani bir yerde okudum, başvuru yapıldıktan sonra 1 gün ile 2 yıla kadar bir süre içerisinde dönüş yapılıyormuş. Dmoz bu kadar geniş bir zamanı neden vermiş editörlere?

Ben internetten çiçek siparişi üzerine faaliyet gösteren bir sitede çalışıyorum. Başvuru yaptım 2 hafta civarı olmuştur şuan dönüş yok. 2 yıl sonra gelen cevaplardan olmasın bizim durumda.

Edit: ekleme

Bir seo firması ile görüşmede yaparken artık dmoz ya da diğer dizinlerin artık arama motorları için, özellikle de google için önemli bir etken olmadığını duydum. Bu ne derece doğru? Yani ben de açıkçası adama hak verdim. Artık arama motorlarının böyle dizinlerin referanslarına ihtiyacı olmadığını düşünüyorum. Bu sebeple etkisi azaltılmış veya sıfıra bile indirilmiş olabilir. Ayrıca dmoz'un da güncel olmadığı aşikar. Mesela çiçek(/World/Türkçe/Alışveriş/Çiçek) kısmında birçok site fi tarihinden kalma. Hatta bazıları yayında bile değil. Ben de Google olsam böyle bir dizine ihtiyaç duymam.
Hızlı PM Gönder
Gönder
4.01.2017, 08:01 17 (permalink)
gamelear
  • Neredenİzmir Şubesi
  • Üyelik Tarihi18.12.2016
  • Yaş21
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar10

Neden sonuçlar çok geç geliyor. Yani bir yerde okudum, başvuru yapıldıktan sonra 1 gün ile 2 yıla kadar bir süre içerisinde dönüş yapılıyormuş. Dmoz bu kadar geniş bir zamanı neden vermiş editörlere?

Ben internetten çiçek siparişi üzerine faaliyet gösteren bir sitede çalışıyorum. Başvuru yaptım 2 hafta civarı olmuştur şuan dönüş yok. 2 yıl sonra gelen cevaplardan olmasın bizim durumda.

Edit: ekleme

Bir seo firması ile görüşmede yaparken artık dmoz ya da diğer dizinlerin artık arama motorları için, özellikle de google için önemli bir etken olmadığını duydum. Bu ne derece doğru? Yani ben de açıkçası adama hak verdim. Artık arama motorlarının böyle dizinlerin referanslarına ihtiyacı olmadığını düşünüyorum. Bu sebeple etkisi azaltılmış veya sıfıra bile indirilmiş olabilir. Ayrıca dmoz'un da güncel olmadığı aşikar. Mesela çiçek(/World/Türkçe/Alışveriş/Çiçek) kısmında birçok site fi tarihinden kalma. Hatta bazıları yayında bile değil. Ben de Google olsam böyle bir dizine ihtiyaç duymam.

eskisi kadar bir değeri kalmamış dediğiniz gibi bende bakdım dizindeki sitelere çoğu güncel değil ve bazıları yayında bile değil ama yinede azda olsa backlink için olumlu bir geri dönüş olduğu kaanatindeyim ama eskisi kadar değil özgün içerik+mobil görünüm+metin seo kuralları gerisi baclinde bitiyor diye düşünüyorum
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.01.2017, 21:36 18 (permalink)
metindemirr
  • Üyelik Tarihi16.11.2011
  • Yaş49
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar97
yazilimara.com Bilgisayar/Yazılım/Arşivler bölümüne kayıt yaptım fakat dönüş olmuyor. Program İndirme ve İnceleme Sitesi

Genel itibarla diğer program sitelerini incelediğimde, aramızda kriter farkı olmadığı açıkça görülmektedir. Buna karşılık olarak hatalı dizine başvuru ihtimali ile bir iki kez daha denedik fakat yine sonuç alamadık. İlgilenebilirseniz çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler.
Hızlı PM Gönder
Gönder
23.02.2017, 02:28 19 (permalink)
WebCenneti
  • NeredenAdana Şubesi
  • Üyelik Tarihi23.02.2017
  • Yaş24
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar24
Hocam ben de http://WebCenneti.Com sitemi yeni kayıt ettim. Durumu nedir. Bilgi verebilir misiniz ?
Yeni Projem : Sitenizi Tanıtın...Katılmak İçin Forumuma Beklerim...
Hızlı PM Gönder
Gönder
3.08.2017, 11:20 20 (permalink)
Digiuzman
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi10.08.2016
  • Yaş32
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar6
Arkadaşlar bazı özel mesajlarda ücret vs. teklif edilmiş ancak herhangi bir ücret talep etmiyorum. Ve bu zihniyet yüzünden Dmoz projesi sonlandırıldı. Ancak tekrar açılacak yeni bir oluşum ile bu arada kimse heveslenmesin özellikle Türkçe , Yunanca ve Arapça dil etiketli siteler tamamen kaldırılıp artık bu dilde ki siteler dizine eklenmeyecek..
Neden acaba ? İşte burda kendimize bir sormamız şart açıkçası..
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler