User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
27.12.2013, 17:48 1 (permalink)
enver16
enver16 Üye
  • Üyelik Tarihi2.03.2012
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar35
GCM Forex ile Nasıl Yatırım Yapılır #permalink (permalink)
Dünya Borsa Federasyonu na üye 58 ülke borsası olduğu biliniyor, iştirakler ve muhabir olan borsalar hariç. Bu piyasaların içinde devasa büyüklükte olan borsalarda var.

GCM Forex ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Dünya Borsa Federasyonu na üye 58 ülke borsası olduğu biliniyor, iştirakler ve muhabir olan borsalar hariç. Bu piyasaların içinde devasa büyüklükte olan borsalarda var. Mesela NYSE, Sidney Borsası, Tokyo Borsası, Londra Borsası ve bu borsaların dışında daha büyük, daha likit ve daha hızlı bir piyasa var: Forex Piyasası.

Yaklaşık 5 trilyon dolar günlük işlem hacmine sahip olan Forex te yine dünyanın en büyük borsalarının hisse senetleri, endeksleri, ülke paraları, kıymetli madenleri ve emtialar alınıp satılabiliyor.
Forex piyasasında diğer borsaların aksine haftanın 5 günü 24 saat işlem yapılabiliyor. Aynı platformda 300 çeşit farklı yatırım aracında alım veya satım yönünde yada her iki pozisyonda da işlem yapma imkanı mevcut. Ve küçük yatırımlarla dünyanın en büyük fonlarının alım satım yaptığı yatırım araçlarında pozisyon açabiliyor ve yatırım fırsatlarını yakalayabiliyorlar. Dünyanın neresinde olursa olsun internet ağı olan her yerden istediği zaman bağlanabiliyor ve anlık fiyat hareketleri üzerinden alım satım yapabiliyor.

Tabi ki bu piyasaları bu kadar popüler yapan yüksek kaldıraçta alım satım yapılabilmesi. Yani sermeyenin 100 (Yurtdışında bu oran 1:25 ile1:500 arasında değişiyor) katına kadar yatırım yapma imkanı sağlaması. Forex i cazip yapan daha birçok özellik yatırımcıyı bu piyasalara çekiyor. GCM Forex Ücretsiz Demo Hesabı
Envercoban.com
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler