astropaykartsatis.net
User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
9.10.2017, 21:24 1 (permalink)
seocum
  • NeredenAdana Şubesi
  • Üyelik Tarihi3.03.2016
  • Yaş31
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar196
Profesyonel Apartman Yönetim Şirketleri İzmir #permalink (permalink)

Yön35 Profesyonel Apartman, Site, Rezidans ve AVM yönetimi hizmetleri ile tüm İzmir ' de sizlere hizmet vermektedir.

Yön 35 2002 yılından beri profesyonel apartman yönetim şirketleri izmir yapısı altında hizmet vermektedir.
Firmamız apartman ve siteniz için en uygun maliyet ile site yönetim hizmetinizi sağlar ve genel olarak apartman için sorunlarla boğuşmak zorunda kalmazsınız.

Profesyonel apartman ve site yönetimi İzmir'de faliyet göstermekteyiz bize internet sitemizden ve telefon numaramınız 0505 582 18 42 den diledğiniz gibi ulaşabilirsiniz.

Neden biz : Profesyonel apartman yönetim firmaları İzmir de yıllardır hizmet vermekteyiz bunların getirmiş olduğu avantajlar ile apartman ve sitemiz de sağlanacak bakım onarım vb işler için en uygun
fiyatlara ulaşabiliriz buda siz değerli daire sahiplerine aidat artışı sağlamamaktadır.

Uzun yıllar kamuda yaptığımız idareciliğin yanı sıra, kurum içerisindeki birimlerin yönetim kurullarında ve kendi oturduğumuz apartmanların yönetim kurullarında yer almanın kazandırdığı tecrübeyi profesyonel yönetim şirketi kurarak buraya aktarmayı planladık ve bu planı Mart 2016 ayında hayata geçirdik. Amacımız elde edilen bu tecrübeler ışığında apartman, site veya yazlıkları 634 sayılı kat mülkiyeti kanunun getirdiği hukuki yüklerden ve oluşacak diğer sorunlardan arındırarak huzurlu bir ortam yaratılmasına katkı sağlayıp DOĞRU VE DÜZGÜN BİR İŞ ÇIKARABİLMEKTİR.

,
Web Sitemiz: http://www.yon35.com/
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler