User Tag List

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
9.11.2012, 13:08 1 (permalink)
UnPoo
UnPoo Üye
  • NeredenYurt Dışı Şubesi
  • Üyelik Tarihi10.03.2008
  • Yaş38
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar237
Emlak - Firma - Seri İlan Scriptleri Bedava İndirin. #permalink (permalink)
Merhaba arkadaşlar,

Kendi yazdığım ve editlediğim bazı scriptleri sizler ile paylaşmak istedim. Kodlama ASP dilinde olup herhangi kapalı bir kod olayı yoktur. Direk indirip kullanabilirsiniz.

Emlak Tasarım ve Scriptleri: http://www.unpoo.com/tr/web-yazilim/emlak-scripti.html
Link düzelendi ve girdiğiniz adreste 3 emlak scriptinden biri free olarak indirilebilir durumdadır.

Basit Firma Scripti: http://www.unpoo.com/tr/web-yazilim/...r-scripti.html
Arkadaşlar linkler değişti ve buradan aksesuar vb ilgili scripti indirebilirsiniz. Firmalar içinde kullanılabilir ama diğerleri için bize siteden yazarsanız onları da düzenler size sunarız.

Seri İlan / Sarı Sayfalar: http://www.unpoo.com/tr/web-yazilim/...n-scripti.html
Burada da iki adet versiyon vardır biri v1.3 diğeri v1.5 tir. Bana kalırsa v1.3 daha hoşuma gitmiştir. Bildiğiniz gazetelerin sarı sayfaları gibi yapmıştım özellikle v1.3 olanı. Link düzenlenmiştir.

Arkadaşlar linkler ilgili kategorilerde ve üyeliksiz indrebilirsiniz. Hepsinde toplu şekilde verdim ki alanlarda bir kaynak olsun. Herhangi bir teknik destek kolay kolay olmayacaktır ama yinede grekirse forumlarından sorunlarınızı belirteblirsiniz.

Saygılar sunarım.
Yazılım ↔ SEO - Danışmanlık
Hızlı PM Gönder
Gönder
9.11.2012, 15:40 2 (permalink)
melancholia
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi9.07.2010
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1,030
Teşekkürler hocam, PHP olsaydı daha bir memnun olurdum
Hızlı PM Gönder
Gönder
12.11.2012, 12:24 3 (permalink)
UnPoo
UnPoo Üye
  • Yaş38
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar237

Teşekkürler hocam, PHP olsaydı daha bir memnun olurdum

Arşivimde free olan yabancı PHP scriptlerinden Türkçe yaptıklarımda var ama arşiv 25-30GB civarında işlerden fırsat oldukça mutlaka onlarıda çıkartıp tanıtımlarını yaparak dağıtacağım. Yaklaşık 98 yılından beri olan bir arşiv olup sadece 6-7GB lık kısmı kendi yazılımlarımdır.

İnşallah kısa sürede onlarıda eklerim.

Aynı zamanda 5 CD lik tasarım arşivim var ki hepside HTML olarak dökülmüş tasarımlar zamanla onlarıda ekleyeceğim.
Hızlı PM Gönder
Gönder
12.11.2012, 14:25 4 (permalink)
Gircan
Gircan Üye
  • NeredenKocaeli Şubesi
  • Üyelik Tarihi10.11.2012
  • Yaş30
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar6
indiremedim
Hızlı PM Gönder
Gönder
12.11.2012, 15:21 5 (permalink)
melancholia
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi9.07.2010
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar1,030

Arşivimde free olan yabancı PHP scriptlerinden Türkçe yaptıklarımda var ama arşiv 25-30GB civarında işlerden fırsat oldukça mutlaka onlarıda çıkartıp tanıtımlarını yaparak dağıtacağım. Yaklaşık 98 yılından beri olan bir arşiv olup sadece 6-7GB lık kısmı kendi yazılımlarımdır.

İnşallah kısa sürede onlarıda eklerim.

Aynı zamanda 5 CD lik tasarım arşivim var ki hepside HTML olarak dökülmüş tasarımlar zamanla onlarıda ekleyeceğim.

Keşke herkes sizin gibi olsa hocam. Adamlar w.arezden indirdiklerini kendi yazılımları gibi satarken siz kendi yazılımlarınızı bile ücretsiz dağıtıyorsunuz.

Arşivi (eğer zaten dağıtmayı düşünüyorum diyorsanız) DVD'ye çekip gönderme şansınız olursa müteşekkir olurum, kargo, dvd masraflarını karşılarım.
Hızlı PM Gönder
Gönder
24.11.2012, 15:02 6 (permalink)
UnPoo
UnPoo Üye
  • Yaş38
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar237
melancholia kardeşim vala son baktığım zaman 30GB den fazla script ve tasarım olduğunu gördüm. Bunların tahminen 7GB lik dilimi bana özel işler. Kendi yazdıklarım düzenlediklerim vs. Diğerleri de bedava veya klon olarak yazılmış işler.

Örnek php olarak piyasaya verilen GG benzeri klon script. Millet bunu alıp düzenleyip ben yaptım diye satmaya kalkıştı. İşin aslı script klon yazıldı ve adamın kıyıda köşede kalmış sitesinde bedava dağıtıldı ama bizim uyanıklar buna para istediler işte. Sözün özü bu tür bir çok yerli yabancı script var ve artı yabancılardan kendi düzenlediklerim var. İşlerimden fırsat kalmıyor ki bunları bir düzene bindirip upload edeyim.

Yalnız yukarda bahsi geçen emlak temasını ilgili konuya ekledim oradan da indirebilirsiniz.

---- Edit ---

Arkadaşlar r10 da biri kalkıp yazmıştı hotfile kasıyoruz filan diye oradaki konuya screen ekledim. Benim bunlardan herhangi bir kazancım yoktur bunu bilin isterim. Linkler sağlam durumda indiremeyen arkadaşlar bir daha bakabilirler. Hatta toplamda 200 e yakın indirme yapıldığını gördüm.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler