astropaykartsatis.net
User Tag List

Like Tree1Likes
  • 1 Post By djpaste

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
26.12.2013, 20:54 1 (permalink)
cerezlerim
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi2.12.2013
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar40
Hayalimdeki Telefonu Sizlerle Paylaşıyorum: Samsung Galaxy Note 3 #permalink (permalink)
Geçen akşam üstü uzanmışım evimizin baş köşesinde ( aile reisi olmanın verdiği ayrıcalık ), televizyona dalmışım kanalları zappingliyorum. Nerede daha sessiz, daha gürültüsüz huzurlu bir aile programı, ne bilim bir yarışma ya da farklı hoş bir film arıyorum belki de. Birden zappingi o reklamda kesmek durumunda kaldım. Aman Allahım o da ne karşımda devasa geniş ekranı, reklamı sunan şahsiyetin anlatımına göre üstün üstün özellikleriyle on numara bir telefon olan Samsung Galaxy Note 3. Daha önce de görmüştüm reklamlarını ve okumuştum bir yerlerden de ancak bu sefer nedendir anlamadım içime daha bir işledi sanırım.

Dikkatlice izledim ve biter bitmez reklam, derhal kalktığım gibi Google amcayı açtım. Note 3 yazmamla birlikte görsellerden oluşan enfes bir şölen karşılıyordu beni. Çok güzeldi be abi ya gerçekten. Bilmem ne düşünürsünüz ama benim çok hoşuma gitmişti.

Neydi ki Beni Böylesine Bağlayan Özellikleri

Akıllı telefon hastası biri olarak aradığım tüm özellikleri karşılıyordu da fazlası vardı. Çoğunlukla Galaxy S IV der, başka bir şey demezdim o güne kadar. Büyük konuşmayacakmışsın, etkilenmiştim gerçekten. S IV' ün işlemcisi ve işlemci hızı inanılmaz etkilemişti beni. Ayrıca ekran özellikleri ve pikseli de fena değildi. Ama bu Note 3, tek kelimeyle her konuda mükemmeldi. Çalışmalarımda geniş ekranlı akıllı telefonlarla ve işlemci hızları yüksek olanlarla çalışmaya bayılırım daha çok. İşlemci hızını S IV karşılıyordu fazlasıyla arkadaşlar. Geniş ekran kapasitesini de o güne kadar Note ve Note 2 sağlamaktaydı. Ancak gel gör ki bu canavar, hem 8 çekirdek Exynos işlemcisiyle hem de 5,7 inç' lik geniş ekran kapasitesiyle, hem de geliştirilen teknolojisiyle müthiş bir şey olup çıkıvermişti. Akıllı kalemi de çalışmalarımda bir hayli yardımcı olacak gibiydi.

Arkadaşlar Note 2' ye göre Note 3' ün ekran çerçevesi daha dar bir alana sahip, bu da ekran boyutunu daha geniş yapıyor ve ayrıca da ekran genişliğinin daha fazla olmasına rağmen Note 3 daha hafif bir ağırlıkta. Dedim ya her telefondan bir şeyler katmışlar sanki diye, S IV' ün metal kenarlıklarıyla kaplanmış bir çerçeve adeta kalite kokuyor.

Kamera özellikleriyle de büyüleyen bir nadide eser olan Note 3, 13 megapiksel kamerası ile havasını da atıyor. Video çekimi konusunda da oldukça başarılı olan telefon, 60 fps hızında 1080p Full HD çekim yapabiliyor.

Adamlar Yapmış Abi Demekten Başka Bir Şey Diyemiyorum

Gerçekten son derece başarılı bir ürün. Satış temsilcisi olsam bu kadar tanıtımını yapamazdım herhalde Sadece bir hayranıyım ve umarım yakın bir zamanda eşimi de kandırabilirsem, aile bütçemiz çerçevesinde almayı düşünüyorum Fiyatına gelecek olursak şu anda 1900 - 2000 tl arasında satışa sunuluyor samsung' da.

Söz Sizde;

Bu kadar çene çaldım, peki ya siz ne düşünüyorsunuz Samsung Galaxy Note 3 hakkında ? Kıymetli yorumlarınızı esirgemezseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

Kaynak: http://cerezlerim.blogspot.com/2013/...-sizlerle.html

İyi Çalışmalar.
Hızlı PM Gönder
Gönder
13.03.2014, 13:32 2 (permalink)
altayis
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi2.03.2012
  • Yaş27
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar106
Gerçekten note 3 çok iyi bir telefon bende almak istiyorum ama henüz pahalı
Hızlı PM Gönder
Gönder
14.03.2014, 01:04 3 (permalink)
cerezlerim
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi2.12.2013
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar40

Gerçekten note 3 çok iyi bir telefon bende almak istiyorum ama henüz pahalı

İnmez bu fiyatlar inmez
Hızlı PM Gönder
Gönder
14.03.2014, 02:05 4 (permalink)
Ruh Kanseri.
Ruh Kanseri. Ruh Kanseri.
  • NeredenAntalya Şubesi
  • Üyelik Tarihi19.07.2008
  • Yaş32
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar10,002
note 3 ü nerenizde taşıyacaksınız?
Hızlı PM Gönder
Gönder
15.03.2014, 14:09 5 (permalink)
cerezlerim
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi2.12.2013
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar40

note 3 ü nerenizde taşıyacaksınız?

Çantadır, ceptir vs. yerlerde taşınabilir..sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum..
Hızlı PM Gönder
Gönder
18.03.2014, 15:09 6 (permalink)
42mb
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi10.02.2014
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar9
Biraz abartmamış mısın
Hızlı PM Gönder
Gönder
19.03.2014, 18:53 7 (permalink)
cerezlerim
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi2.12.2013
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar40

Biraz abartmamış mısın

yaniii o zamanlar yazmıştım..
Hızlı PM Gönder
Gönder
7.04.2014, 14:51 8 (permalink)
djpaste
  • Üyelik Tarihi5.04.2012
  • Yaş26
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar53
Note 3 çok kaliteli bir telefon. Kolayca taşınabilir çantasıyla
cerezlerim likes this.
Hızlı PM Gönder
Gönder
8.04.2014, 11:23 9 (permalink)
cerezlerim
  • NeredenAnkara Şubesi
  • Üyelik Tarihi2.12.2013
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar40

Note 3 çok kaliteli bir telefon. Kolayca taşınabilir çantasıyla

kesinlkle
Hızlı PM Gönder
Gönder
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Seçenekler