Tekil Mesaj gösterimi       Konu: Pvp,Server Tanıtımı
30.06.2018, 19:31 1 (permalink)
uLasX
uLasX Üye
  • NeredenKocaeli Şubesi
  • Üyelik Tarihi6.02.2011
  • Yaş30
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar122
Pvp,Server Tanıtımı #permalink (permalink)
Merhaba Değerli iyinet kullanıcıları ve üyeleri.


Private serverler türkiyede son yıllarda çok değerli olup bunların yanı sırada çok rekabet gören bir sektör haline gelmiştir. İyinet ailesine 6.02.2011 yılında katıldım. Katıldığım günden bugüne çok şeyler öğrendim, İnsanlık, dostluk, ve web dünyasını öğrendim. Şimdi bu öğrenmiş olduğum bütün bilgiler ile kendimi geliştirip private serverler üzeri bir proje yapmaya başladım yaklaşık 5 gün oldu. Şimdi sizlere projenin açıklamasını yapayim.

Private serverler, Server Tanıtımı;

Online oyunların yaması demek olan private serverlerin tanıtımının yapıldığı ortam haline gelen forum sitelerine eşlik ederek bir yenisini oluşturdum ve ismini server tanıtımı koydum. Bu forum sitesinde private serverlerinizin tanıtımını ve reklamınızı ücretsiz yapmak için tasarlanmış kullanıcı ve mobil dostu kolay arayüzlü bir forum sitesi haline getirdik.

Ek olarak;
Forum sitemizde oyunlar haricinde videolar, resimler, ve bilişim hosting firmaları, internet,seo firmalarınında reklamı yapılmaktadır. İyinet ailesinde alış,satış, hosting, bilişim,seo, satışı yapan bütün arkadaşlarımın forum sitemize üye olup kendi sattıkları ilanların 1 adet paylaşımını istiyoruz.
Ve bu nedenle iyinet ailesindeki arkadaşlarımıza müşteri bulmalarında destek sağlamaktayız lütfen sizlerde desteklerinizi eksik etmeyiniz.
[url ] http: //mobilchatodalari.com]Mobil Chat [/ url]
Hızlı PM Gönder
Gönder
Alıntı ile Cevapla