Tekil Mesaj gösterimi       Konu: Teknoloji ile Uğraşan İnsanlara Alınabilecek HEDİYELER!
29.12.2016, 11:12 1 (permalink)
sefagedik
sefagedik Üye
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi1.05.2012
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar43
Teknoloji ile Uğraşan İnsanlara Alınabilecek HEDİYELER! #permalink (permalink)
Teknoloji ile Uğraşan İnsanlara Alınabilecek HEDİYELER!
Tumsarf Blog olarak sizlere tumsarf mağazasınında temin ettiği; teknoloji manyağı olan arkadaşlarınız, kardeşleriniz veya eşiniz-dostunuz için alabileceğiniz muhteşem hediyelerden bahsedeceğiz.

1. VR BOX

“Virtual Reality Glasses” Ülkemizde sanal gerçeklik gözlüğü olarak adlandırılıyor. Bu ürün sayesinde 3 boyutlu ve vr videoları çok eğlenceli bir şekilde izleyebileceksiniz veya vr oyunları oynayabileceksiniz.

2. Smart Watch

Akıllı saatler son yılların fenomen teknoloji ürünü diyebiliriz. Telefonun saat şekline bürünmüş halidir. Özelliklerine göre yapabileceğiniz şeyler değişebilir. Genellikle arama, mesajlaşma, müzik, saat vs… gibi özellikler içerirler.

3. Powerbank

Harici şarj aletidir. Şarjınız bittiği zaman sizlere ekstra bir güç takviyesi sağlar. mAh değerlerine göre şarj etme özellikleri değişebilir.

4. Bluetooth Kulaklık

Artık kablo sistemleri eskide kalıyor. Yeni çıkan telefonlarda kulaklık girişlerinin iptal olacağı söyleniyor. Bluetooth kulaklık ile uzaktan telefonunuza bağlanarak müzik dinleme ve aramalara cevaplama özelliklerini kullanabilirsiniz.

Kaynak: Teknoloji ile Uğraşan İnsanlara Alınabilecek HEDİYELER!
Hızlı PM Gönder
Gönder
Alıntı ile Cevapla