Tekil Mesaj gösterimi       Konu: Türkiye'nin Lider "Freelance SEO Uzmanı" - Sabit Fiyat ve Yükselme Garantili
28.09.2015, 21:04 5 (permalink)
idea
idea Üye
  • Neredenİstanbul Şubesi
  • Üyelik Tarihi11.12.2010
  • Yaş31
  • Ticaret Sayısı0
  • Mesajlar193
Forumlarda bir dönem çok fazla bulunduğum için forumdaki arkadaşlarımızın da faydalanması için sadece wmaracı ve iyinet forumlarında bu başlığı açtım.

İşlerimizin yoğunluğundan forumları geç takip edebiliyorum. Bu yüzden yukarıdaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirsiniz.

@kelimetakip mesajını yeni gördüm.

Elbette "haberler" kelimesi için bugünün büyük medya şirketleri ciddi bütçeler ayırıyorlar. 1 milyonun üzerinde olan aranma hacimli kelimeler özel bir ekip çalışması gerektiriyor. Her kelime grubu için önce müşterilerimiz ile telefon/e-posta görüşmesinde bulunuyoruz.

Türkiye'deki medya şirketleri ve yurt dışı temsilcilikleri ile çalışmalarımız oluyor. Üstelik aylık değil 6-12 aylık sözleşme ile çalışmalarda çok daha yüksek ücretler gerekiyor. Üstelik sözleşmeyi biz değil; kendileri talep ediyorlar. Çünkü bu gibi yüksek aranma hacimli olan kelimelerde birkaç aylık çalışmayla sonuç alınamayacağını tecrübe edinmişler. Elbette yukarıda geçerli olan ücretlerden değil; çok daha farklı ücretlerden bahsediyoruz.

Forumda olan kesim belli bir bilgiye hakim olan kesim. Nihayetinde webmaster forumdaki kişiler web tasarım ve yazılım işleri gibi ilgilenen bir kesim çoğunlukla. Bunları hepimiz iyi biliyoruz. Elbette konu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlarımız olabilir. Herkes her şeyi bilecek diye bir şey yok.

Bizler de iletilen her soruya tartışmaya girmeden açıklık getirmeliyiz. SEO konusunda sormak istediğiniz bir şey olursa blog sayfasının Soru-Cevap bölümünden de iletebilirsiniz.

Selamlar.
Hızlı PM Gönder
Gönder
Alıntı ile Cevapla